Andrzej Grodzicki

Protetyk, Stomatolog

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza, zupełny brak kultury w zachowaniu i rozmowie, traktuje pacjenta z góry, rozmawia przez telefon jednocześnie z badaniem, wymyśla drogie i niepotrzebne zabiegi (bo 700 zł to nie są żadne pieniądze wg tego pana)

Szału nie ma :-/ Stomatolog sympatyczny, lubi pogaduszki, chętnie wszystko tłumaczy i jest bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Co do umiejętności i ceny mam małe zastrzeżenia. "Kasuje jak za zboże", a praca przez niego wykonana jest niewspółmierna do ceny jaka pobiera za swoje usługi. Trochę mi "spartolił" sprawę z zębami, a moje uwagi zbywał tylko słowami, że przecież wszystko jest ok. Płacę za profesjonalnie wykonaną pracę, a dostaję taką na "może być"...

krytykuje niewybrednie innych lekarzy, podczas gdy sam nie postawił właściwego rozpoznania. W trakcie badania - drzwi na korytarz otwarte- wszyscy słuchają- a gdzie tajemnica lekarska? gabinet mały i w błoku - nie jest to dzisiejszy standard

Znakomity lekarz ! Polecamy Paweł i Weronika

Znakomity lekarz ! Polecamy Paweł i Weronika

Bardzo uczciwy doktór, przejmuje się pacjentami, bardzo wykształcony i nowocześnie leczy. Zdecydowanie polecamy ! Asia i Piotr K.

Znakomity specjalista,robi też botox i kwas, a jaki ma sprzęt ! Zdecydowanie polecam !

Znakomity specjalista, bardzo fachowy.Dokładny i miły, cierpliwie tłumaczy co będzie robił, no i najwazniejsze dla mnie: zupełnie nie boli!!! Zdecydowanie polecam!.

Bardzo dobry stomatolog. Ceny umiarkowane. Plomby trzymają kilka, a nawet kilkanaście lat. Polecam.