Doktor wyrywał mi dolną ósemkę wczoraj, więc piszę na świeżo. Sam zabieg był średnio przyjemny, ale rozumiem, że mój przypadek do najłatwiejszych nie należał (ukruszona korona, ząb próchniczy, ząb tzw. leżący). Za to zupełnie nie rozumiem, jak można po wszystkim odesłać pacjenta bez informacji o możliwych powikłaniach typu szczękościsk, suchy zębodół i bez antybiotyku na wszelki wypadek. O przeciwbólowych tabletkach już nie wspomnę. Na prośbę o zwolnienie lekarskie doktor nieomal mnie wyśmiał, a potem nawet skomentował z kolejnym pacjentem, jak już wyszłam z gabinetu. Ekstrakcja ósemki nie jest wskazaniem do zwolnienia, jego zdaniem. Nie przespałam nocy, bo miałam ciągły ślinotok, przełykanie śliny powodowało ból gardła, bo opuchłam od środka, dostałam szczękościsku, zębodół ćmi i pulsuje. Rano poszłam do lekarza rodzinnego i dostałam zwolnienie na 5 dni i antybiotyk Clindamycin oraz poradę, ze jeśli szczękościsk nie odpuści to jechać na laryngologię do szpitala. Pana Gronowskiego poradziła mi koleżanka, więc uznałam, że skoro sprawdzony, to nie ma się czego bać. Stało się jednak inaczej. Mam jeszcze drugą ósemkę do wyrwania, ale do pana Gronowskiego na pewno już się nie udam.

NIE POLECAM! Bolał mnie ząb, więc szukałam w internecie dobrego dentysty, który mnie dosyć szybko przyjmie. Pan Doktor szybko przyjął - to właściwie jedyny plus. Stwierdził, ze zęby mam zdrowe, oprócz jednego, który wyrwał. Wyrywanie - znieczulenie nieskuteczne, bolało strasznie, na co reakcja doktora - żartobliwe ,,musi boleć". Gabinet wyposażony słabo, bardzo słabo i nic nie pomoże tu nawet telewizor na fotelem. Po miesiącu poszłam do innego lekarza i okazało się, że ząb, który podejrzewałam o psucie się już na wizycie u Pana Doktora, rzeczywiście jest zepsuty - więc albo wzrok nie ten i pora skończyć zawód albo kompletna nieuwaga i pomijanie trudno dostępnych miejsc podczas przeglądu.

Zazwyczaj nie wystawiam opinii bo mi się nie chce :) Tym razem zrobię wyjątek: wyrywana ósemka dolna. wycinanie kości, piłowanie korony, dłutowanie... nic nie poczułem. żadnych powikłań a i cena za usługę "nie wzięta z kosmosu" polecam.

Odradzam tego Dentystę ! leczyłem się u niego przez prawie rok. Zalecił mi plomby amalgamatowe, bo są najmocniejsze, po pół roku zaczynały wypadać i próchnica pod spodem, gdy zgłosiłem się z okropnym bólem dolnej szóstki, którą robił 3 miesiące wcześniej - wypierał się że jej nie robił. w końcu ząb został umartwiony, a szanowny pan nawet nie usunął martwych korzeni, bo twierdził, że nie ma takiej konieczności. Człowiek faktycznie sympatyczny, ale specjalista marny i gabinet słabo wyposażony. Lubi robić na żywca, nie lubi dawać znieczuleń.

Super specjalista, usunął mi zęba w parę sekund bez żadnego problemu pomimo tego, że był rozwiercony i zostawiony otwarty przez innego dentystę.. Znieczulenia nie żałował. Zero bólu po wyrwaniu.

Wspaniały lekarz, leczy uzębienie męża, moje i mojej córki od wielu lat. Innego lekarza nie będę szukała dopóki Pan doktor będzie leczył. Już kilka razy leczył kanałowo zęby mojej córki i nic nie bolało

Nie dość, że świetny specjalista, to jeszcze do tego super sympatyczny gość. Z nim nawet zabieg wyrywania ósemki wspominam super:)

usunął mi 2 ósemki, jedną na dole,którą musiał dłutować bo była już mocna ukruszona i druga u góry-minął tydzień po wyrwaniu a ja nie czuję że miałam wyrywany ząb,zero bólu:) rewelacyjny specjalista z poczuciem humoru, godny polecenia!!!!!!!!

Mój zabieg polegał na usunięciu niewidocznej dolnej ósemki, która paskudnie rosła "w poziomie". Oznaczało to usunięcie części kości i dopiero wtedy usunięcie zęba. Nie powiem, że nie bolało, ale taki zabieg to chyba jedynie pod pełną narkozą byłby bezbolesny. Co do doktora - pełen profesjonalizm, bijący od niego spokój, "domowy" klimat gabinetu:) no i sprawność - całość zajęła z pół godziny. Jeszcze jeden plus:wizyty kontrolne, kiedy zakładał mi lekarstwa były za free:)

Świetny lekarz. Ósemkę wyrwał mi w dziesięć sekund, nawet nic nie bolało. Moja ocena jak najbardziej 5

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Toruń"?

Prywatny Gabinet Stomatologiczny

Klinika Dentaurus