Byłam u doktora Gronowskiego na usunięciu „ósemki”. Lekarz bardzo uprzejmy, wizyta w gabinecie zdecydowanie rozładowuje stresową atmosferę towarzyszącą ekstrakcji zębów. Lekarz usunął ząb bardzo szybko, bez bólu. Zdecydowanie polecam.

Jestem załamana po wizycie, znieczulenie przy wyrywaniu za słabe, czułam ból, a gdy krzyczałam, że boli, to podnosil na mnie głos, że wymyślam, że nie ma prawa bolec! Porażka!

Ten stmatolog lubi wyrywać zęby. Być może technicznie robi to sprawnie bo w przychodni wojskowej na NFZ robi to masowo. Jednak dawki środka znieczulającego są za małe lub okres oczekiwania na korytarzu na wyrwanie za długi, bo znieczulenie nie działało. Ten Pan zadał mi wiele bólu. Szczerze nie polecam.

Ten Pan zadał mi wiele bólu. Szczerze nie polecam.

Pan doktor, jak i Pani asystentka bardzo sympatyczni, rzeczowi i pomocni. Pan doktor Gronowski kompetentny, umie rozładować stres, choć byłam w grupie ryzyka ze względu na moją chorobę, nie przeraził się i podjął się wyrwania dwóch ósemek na raz, za co jestem wdzięczna. Jeżeli chodzi o znieczulenie,to jak dla mnie było za słabe, bo odczuwałam ból podczas ekstrakcji ,to w związku z moją chorobą ale obserwując innych pacjentów, wychodzili zadowoleni. Szczerze polecam !

Szczerze polecam !

Pan doktor kompetentny, miły, szczegółowo tłumaczył przebieg zabiegu. Sam zabieg usunięcia zęba fachowo, bezboleśnie. Bałam się bardzo, nie trzeba było :) Szczerze polecam

Szczerze polecam

Jeśli dbacie o swoje zdrowie to radzę trzymać się od tego chirurga z daleka, gabinet rodem z PRL w dodatku podczas wizyty można poczuć się jak w prawdziwym horrorze. Nawet nie chce oglądać pantomogramu tylko patrzy na zęby nawet nie używając lusterka i stwierdza, że skoro zęby nie wyszły to nie ma problemu i pora zająć się czymś innym, a nie głupotami... Nie wiem kto dał mu dyplom, ale powinien zaprzestać kontaktu stomatologicznego z ludźmi

Byłam dzisiaj umówiona do doktora Gronowskiego na usunięcie górnej ósemki. Niestety po wejściu do gabinetu, lekarz obejrzał miejsce po czym stwierdził, ze skoro zęba nie widać (nie przebił się przez dziąsło) to zęba w ogóle nie ma. Na wiadomość, ze mam ze sobą płytę ze zdjęciem gdzie widać wszystko, lekarz odpowiedział, ze nie chce niczego oglądać. Zapytałam wiec to może udałoby się usunąć dolna ósemkę, która nachodzi na siódemkę i już się wybiła, dostałam informacje ze jestem za młoda (21 lat) na usunięcie ósemki i mam czekać, bo się unormuje. Zapytałam co wiec mam robić, jeżeli jeden i drugi ząb mnie mocno boli i leki przeciwbólowe nie działają, zalecenie jakie dostałam to płukanie woda z soda. A z zębem który się jeszcze nie wybił, najprawdopodobniej z nim umrę. Po czym zostałam szybko spławiona z gabinetu, bo kolejni pacjenci czekali na swoją kolej. O tym, że lekarz na samym początku gdy zapytałam o zwolnienie z zajęć akademickich z dnia dzisiejszego (doświadczenia po poprzedniej ekstrakcji ósemki, która również nie była widoczna "gołym okiem"), od razu odmówił, bo jak stwierdził - jeszcze musiałam nie wyrywać u niego zęba, ze od razu zakładam, ze będę musiała mieć zwolnienie.

Nie polecam, marnowania nawet czasu na zastanawianie się nad wyborem lekarza do ekstrakcji ósemki, a tym bardziej takiej której jeszcze na "gołe oko" nie widać! CO TO ZA PODEJŚCIE DO PACJENTA?!

Byłem dzisiaj z połamaną ósemką górną. Strach i panika przed dentystą minęła gdy tam wszedłem. Szybkie rozpoznanie, znieczulenie i wyrwanie pozostałości w 3 sekundy :-) zero bólu a to ważne dla mnie. Polecam i na pewno tam wrócę z pozostałymi ósemkami.

Bardzo doświadczony, uprzejmy, kulturalny i przesympatyczny stomatolog. Usunięcie bolącej ósemki zajęło kilka sekund, nawet nie poczułam a okazało się że jest już po wszystkim.

Serdecznie odradzam tego "stomatologa". Na wizycie pan stwierdził, że nie widzi potrzeby chirurgicznego wyrywania ósemki. Przyniosłam ze sobą płytę zęba, na której wyraźnie widać że niestety nachodzi mi na siódemkę ale rzekomy stomatolog nie raczył jej nawet obejrzeć. Tłumacząc mu, że musze mieć chirurgiczne usunięcie zęba, ponieważ jestem po leczeniu ortodontycznym i nie chciałabym aby wada wróciła na miejsce (ortodontka również zalecała usunięcie ósemki jeżeli się takowe pojawią po leczeniu) odpowiadał na wszystko BZDURA. Zapytałam dlaczego niby bzdura, pan mi odpowiedział po prostu bzdura;) Także ostatecznie nie dowiedziałam się dlaczego mi odmówił. Na szczęście szybko znalazłam innego, godnego polecenia stomatologa, a tego pana zalecam unikać szerokim łukiem.