dr n. med. Andrzej Gryglewski

Chirurg ogólny

1,7

Jest specjalistą leczenia chorób przewodu pokarmowego szczególnie chorób odbytu , odbytnicy i jelita grubego, czyli chorób proktologicznych, jak również schorzeń żołądka, przełyku , wątroby i jelit .

Jest autorem wielu publikacji naukowych na te tematy. Jego doświadczenie wywodzi się z pracy, między innymi jako kierownik Regionalnej Poradni schorzeń jelita grubego, odbytnicy i odbytu przy Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, jako adiunkt I katedry Chirurgii UJCM, ordynator odd...

Potwierdzam opinie moich poprzedników. Nie spotkałam jak dotąd bardziej niemiłego lekarza, to co mogę napisać na jego temat to że umie tylko krzyczeć na pacjentów. Szczerze odradzam.

Lekarz w kontakcie był bardzo niemiły, niegrzeczny i chaotyczny. W trakcie wizyty stwarzał nerwową atmosferę. Nie polecam.

Bardzo nie sympatyczny i niemiły człowiek zachowuje sie arogancko oraz krzyczy na pacjentow.ODradzam spotkania z tym czlowiekiem..To nie lekarz z powolania.