dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

3,1
2,9
3,5
3,2

Żal pisac ale muszę miałem wyznaczony termin operacji na rekonstrukcje wiązadła krzyżowego przedniego na 15 wreśnia lekarz kazał mi zrobic badania znaczy stomatolog wymaz z nosa i badanie moczu wszytko zrobiłem dochopdzi do terminu operacji pojawiam sie w szpitalu na izbie przyjęć okazuje się że nie mam skirowania bo pan Grzegorzewski go nie wystawił dzwonie do niego na komurkę mówi ze skierowanie musze se załatwić u internisty bo on nie wystawił bo skierowanie jest wazne miesiac czasu co sie okazało bo kobieta w sekretariacie powiedziała że skierowanie jest wazne rok cały dobra uporałem sie z tym pojechałem szybko do swojego internisty załatwiłem skierowanie wracam na izbe przyjec wszystko wydaje sie być ok dochodzi do okazania moich badań czyli wymaz stomatolog,mocz i słyszę pytanie tóre zrójnowało mój czas oczekiwania na operacje czyli dokładnie osiem mięsięcy czekałem na ten zabieg lekarz dyżurujacy pyta sie mnie o szczepienie przeciw żółtaczce a ja mówie nie mam bo nie zostałem poinformowany że muszę to zrobić i lipa nie doszło do przyjeia mnie do szpitala i usze czekać teraz znowu swoje czyli juz w tym roku operacji nie będe miał bo nie ma tereminów dzwonie do Grzegorzewskiego a on mi mówi że mi mowił o szczepieniu w styczniu gdy miałem operacje na usunięcie łękotki ja pod w pływem różnych leków moze nie spamietałem co mówi lekarz ale byłem na wizycie długo po operacji łękotki i mi kazł tyko zrobic te badania co pisałem wyżej czyli wymaz z nosa stmatolog i mocz o żółtaczce nic nie wiedziałem czyli mam kolejny rok do tyłu z graniem w piłku bardzo dziekuje panie doceńcie ale jest takie powiedzenie rutyna gubi i zycze na przyszłość żeby nikt nie musiał tego przeżyć co ja dziś DZIĘKUJĘ

Bardzo dodry lekarz , polecam, poznał się od razu , po zasięgu kolana dochodził em bardzo szybko , nie wierzę że ktoś może coś złego napisać o panu doktorze chyba złośliwość Lucia

bardzo dobry fachowiec w dziedzinie ortopedii bo z taką miałem problem miałem pozrywane wiązadła lewego barku doprowadził prawie do 100% sprawności oczywiście z moją rehabilitacją za co jestem mu bardzo wdzięczny życzę dużo zdrowia i bezstresowej pracy polecam wszystkim

POLECAM!!!Dobry lekarz,a przy tym miły człowiek.Przez rok czasu dwóch innych ortopedów nie potrafiło stwierdzić dlaczego córkę (15 lat) boli kolano i nie może normalnie funkcjonować. Do doc.Grzegorzewskiego trafiłyśmy 18 października, 12 grudnia miała zabieg.Dzisiaj(25.12) nie odczuwa żadnego bólu (chyba że się niechcący uderzy np. o taboret :)). Jestem wdzięczna docentowi za tak szybką i fachową pomoc. Mam nadzieję ,że wszystko dobrze się zagoi i od lutego będzie mogła w pełni uczestniczyć w lekcjach W-fu i wrócić na zajęcia tańca. Jeszcze raz POLECAM!!!

Badanie wady postawy u mojej 5 letniej Córki zdecydowanie poniżej oczekiwań. Wszystko sprowadza się do stwierdzenia, że w tym wieku stopa płasko-koślawa i szpotawe kolana to norma i samo się wyrówna. Troszkę ćwiczeń oraz obuwie Memo i będzie dobrze. Nota bene dziecko nosi te buty od początku i do wady stóp dołączyła wada kolan. Doktor trwa przy swoim. Wizycie towarzyszyło dość pobieżne badanie i wesołość Doktora. Generalnie nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że przeszkadzam.Za 120 zł to trochę mało...Może z urazami u dorosłych radzi sobie dobrze, ale problemy rozwojowe u dzieci powinien sobie, moim zdaniem, darować.Zmieniłam poradnię, Córka ma indywidualnie dobrane wkładki, zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz indywidualne zajęcia z gimnastyki korekcyjnej.

Odwiedziłem tego człowieka w Częstochowie, polecono mi go jako najlepszego ortopedę przyjmującego w pewnej prywatnej przychodni. Aż się wierzyć nie chce, że za kasę - 2 lata temu było to jakieś 100 zł za wizytę - człowiek czuje się u konowała właściwie tak samo, jak w przychodni rejonowej. Fatalny kontakt z pacjentem, prawie zerowa komunikatywność, wyczuwalna niechęć do wsłuchania się w historię dolegliwości i subiektywne odczucia pacjenta, wyczuwalne dążenie do jak najszybszego zakończenia wizyty. Smutne, przykre i zaskakujące. Przyznaję, że człowiek na mnie - laiku - zrobił wrażenie kompetentnego, ale profesjonalizm, wiedza, doktorat nie przekładają się na podejście do przychodzącego z problemem zdrowotnym człowieka. Czy tam, do cholery, nie uczą empatii i umiejętności słuchania?

Nie polecam tego lekarza, byle jak zrobione USG, błędna diagnoza, niepotrzebny zabieg, dłuuugie miesiące kosztownej rehabilitacji, jednym słowem ten lekarz popsuł mi kolano, które można było leczyć w inny sposób niż operacyjnie. Ale wtedy on by nie zarobił. A o to w tym chodzi.

Właśnie minęło pół roku od śmierci mojej pięknej, młodej Żony. Śmierć była następstwem artroskopi prawego stawu kolanowego wykonanej przez obywatela Grzegorzewskiego. Artroskopia została tak wykonana, że Żona zmarła na zator skrzeplinowy tętnic płucnych, a punktem wyjścia materiału zatorowego były żyły głębokie podudzia prawego. Taki to fachowiec.

Taki to fachowiec.

Dobry lekarz, któremu kasa nie odbiła do głowy. Potrafi pomóc gdy człowiek jest w życiowej potrzebie. Ja miałem artroskopie obydwu kolan i jak narazie mogę chodzic bez bólu. Docent Andrzej Grzegorzewski bardzo mi pomógł i jestem mu za to wdzięczny.

POLECAM! Po stwierdzeniu że potrzebna mi jest artroskopia kolana, w ciągu ok. 2 tygodni miałam juz zabieg.