dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

3,2
2,9
3,5
3,2

Najlepszy lekarz jakiego znam. Świetnie zna się na swojej pracy do tego bardzo miły i konkretny, serdecznie pozdrawiam.

Pomimo możliwości zrobienia USG kieruje do swojego drugiego gabinetu (oczywiście ponowna opłata). Brak chęci przepisania leków i generalnie zainteresowania pacjentem. Być profesorem to nie wszystko - trzeba być jeszcze lekarzem ...

bardzo dobry fachowiec w dziedzinie ortopedii bo z taką miałem problem miałem pozrywane wiązadła lewego barku doprowadził prawie do 100% sprawności oczywiście z moją rehabilitacją za co jestem mu bardzo wdzięczny życzę dużo zdrowia i bezstresowej pracy polecam wszystkim

Nie polecam tego lekarza, byle jak zrobione USG, błędna diagnoza, niepotrzebny zabieg, dłuuugie miesiące kosztownej rehabilitacji, jednym słowem ten lekarz popsuł mi kolano, które można było leczyć w inny sposób niż operacyjnie. Ale wtedy on by nie zarobił. A o to w tym chodzi.

Właśnie minęło pół roku od śmierci mojej pięknej, młodej Żony. Śmierć była następstwem artroskopi prawego stawu kolanowego wykonanej przez obywatela Grzegorzewskiego. Artroskopia została tak wykonana, że Żona zmarła na zator skrzeplinowy tętnic płucnych, a punktem wyjścia materiału zatorowego były żyły głębokie podudzia prawego. Taki to fachowiec.

Taki to fachowiec.

Co za nie miły typ,zero zainteresowania w trakcie wizyty rozmawiał przez telefon, brak komunikacji, każde pytanie z mojej strony dotyczące stanu zdrowia mojego dziecka było strasznie uciązliwe i bez konkretnej odpowiedz,w gabinecie było sześciu studentów,którzy odbywali praktykę i zastanawiam się czy ten lekarz powinien być wzorcem do naśladowania.

Badanie wady postawy u mojej 5 letniej Córki zdecydowanie poniżej oczekiwań. Wszystko sprowadza się do stwierdzenia, że w tym wieku stopa płasko-koślawa i szpotawe kolana to norma i samo się wyrówna. Troszkę ćwiczeń oraz obuwie Memo i będzie dobrze. Nota bene dziecko nosi te buty od początku i do wady stóp dołączyła wada kolan. Doktor trwa przy swoim. Wizycie towarzyszyło dość pobieżne badanie i wesołość Doktora. Generalnie nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że przeszkadzam.Za 120 zł to trochę mało...Może z urazami u dorosłych radzi sobie dobrze, ale problemy rozwojowe u dzieci powinien sobie, moim zdaniem, darować.Zmieniłam poradnię, Córka ma indywidualnie dobrane wkładki, zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz indywidualne zajęcia z gimnastyki korekcyjnej.

POLECAM! Po stwierdzeniu że potrzebna mi jest artroskopia kolana, w ciągu ok. 2 tygodni miałam juz zabieg.

POLECAM!!!Dobry lekarz,a przy tym miły człowiek.Przez rok czasu dwóch innych ortopedów nie potrafiło stwierdzić dlaczego córkę (15 lat) boli kolano i nie może normalnie funkcjonować. Do doc.Grzegorzewskiego trafiłyśmy 18 października, 12 grudnia miała zabieg.Dzisiaj(25.12) nie odczuwa żadnego bólu (chyba że się niechcący uderzy np. o taboret :)). Jestem wdzięczna docentowi za tak szybką i fachową pomoc. Mam nadzieję ,że wszystko dobrze się zagoi i od lutego będzie mogła w pełni uczestniczyć w lekcjach W-fu i wrócić na zajęcia tańca. Jeszcze raz POLECAM!!!

Żal pisac ale muszę miałem wyznaczony termin operacji na rekonstrukcje wiązadła krzyżowego przedniego na 15 wreśnia lekarz kazał mi zrobic badania znaczy stomatolog wymaz z nosa i badanie moczu wszytko zrobiłem dochopdzi do terminu operacji pojawiam sie w szpitalu na izbie przyjęć okazuje się że nie mam skirowania bo pan Grzegorzewski go nie wystawił dzwonie do niego na komurkę mówi ze skierowanie musze se załatwić u internisty bo on nie wystawił bo skierowanie jest wazne miesiac czasu co sie okazało bo kobieta w sekretariacie powiedziała że skierowanie jest wazne rok cały dobra uporałem sie z tym pojechałem szybko do swojego internisty załatwiłem skierowanie wracam na izbe przyjec wszystko wydaje sie być ok dochodzi do okazania moich badań czyli wymaz stomatolog,mocz i słyszę pytanie tóre zrójnowało mój czas oczekiwania na operacje czyli dokładnie osiem mięsięcy czekałem na ten zabieg lekarz dyżurujacy pyta sie mnie o szczepienie przeciw żółtaczce a ja mówie nie mam bo nie zostałem poinformowany że muszę to zrobić i lipa nie doszło do przyjeia mnie do szpitala i usze czekać teraz znowu swoje czyli juz w tym roku operacji nie będe miał bo nie ma tereminów dzwonie do Grzegorzewskiego a on mi mówi że mi mowił o szczepieniu w styczniu gdy miałem operacje na usunięcie łękotki ja pod w pływem różnych leków moze nie spamietałem co mówi lekarz ale byłem na wizycie długo po operacji łękotki i mi kazł tyko zrobic te badania co pisałem wyżej czyli wymaz z nosa stmatolog i mocz o żółtaczce nic nie wiedziałem czyli mam kolejny rok do tyłu z graniem w piłku bardzo dziekuje panie doceńcie ale jest takie powiedzenie rutyna gubi i zycze na przyszłość żeby nikt nie musiał tego przeżyć co ja dziś DZIĘKUJĘ