dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Żal pisac ale muszę miałem wyznaczony termin operacji na rekonstrukcje wiązadła krzyżowego przedniego na 15 wreśnia lekarz kazał mi zrobic badania znaczy stomatolog wymaz z nosa i badanie moczu wszytko zrobiłem dochopdzi do terminu operacji pojawiam sie w szpitalu na izbie przyjęć okazuje się że nie mam skirowania bo pan Grzegorzewski go nie wystawił dzwonie do niego na komurkę mówi ze skierowanie musze se załatwić u internisty bo on nie wystawił bo skierowanie jest wazne miesiac czasu co sie okazało bo kobieta w sekretariacie powiedziała że skierowanie jest wazne rok cały dobra uporałem sie z tym pojechałem szybko do swojego internisty załatwiłem skierowanie wracam na izbe przyjec wszystko wydaje sie być ok dochodzi do okazania moich badań czyli wymaz stomatolog,mocz i słyszę pytanie tóre zrójnowało mój czas oczekiwania na operacje czyli dokładnie osiem mięsięcy czekałem na ten zabieg lekarz dyżurujacy pyta sie mnie o szczepienie przeciw żółtaczce a ja mówie nie mam bo nie zostałem poinformowany że muszę to zrobić i lipa nie doszło do przyjeia mnie do szpitala i usze czekać teraz znowu swoje czyli juz w tym roku operacji nie będe miał bo nie ma tereminów dzwonie do Grzegorzewskiego a on mi mówi że mi mowił o szczepieniu w styczniu gdy miałem operacje na usunięcie łękotki ja pod w pływem różnych leków moze nie spamietałem co mówi lekarz ale byłem na wizycie długo po operacji łękotki i mi kazł tyko zrobic te badania co pisałem wyżej czyli wymaz z nosa stmatolog i mocz o żółtaczce nic nie wiedziałem czyli mam kolejny rok do tyłu z graniem w piłku bardzo dziekuje panie doceńcie ale jest takie powiedzenie rutyna gubi i zycze na przyszłość żeby nikt nie musiał tego przeżyć co ja dziś DZIĘKUJĘ

Dobry lekarz, któremu kasa nie odbiła do głowy. Potrafi pomóc gdy człowiek jest w życiowej potrzebie. Ja miałem artroskopie obydwu kolan i jak narazie mogę chodzic bez bólu. Docent Andrzej Grzegorzewski bardzo mi pomógł i jestem mu za to wdzięczny.

prowadził dziecko przez kilka lat a i tak żle zdiagnozował i zdecydował o operacji której skutki do dziś, choć minęły trzy lata, leczymy. dziecko chodziło samodzielnie teraz walczy o odstawienie kul

jest ok konkretny gośc robił mi kolano polecam

jest ok
konkretny gośc robił mi kolano
polecam

Odwiedziłem tego człowieka w Częstochowie, polecono mi go jako najlepszego ortopedę przyjmującego w pewnej prywatnej przychodni. Aż się wierzyć nie chce, że za kasę - 2 lata temu było to jakieś 100 zł za wizytę - człowiek czuje się u konowała właściwie tak samo, jak w przychodni rejonowej. Fatalny kontakt z pacjentem, prawie zerowa komunikatywność, wyczuwalna niechęć do wsłuchania się w historię dolegliwości i subiektywne odczucia pacjenta, wyczuwalne dążenie do jak najszybszego zakończenia wizyty. Smutne, przykre i zaskakujące. Przyznaję, że człowiek na mnie - laiku - zrobił wrażenie kompetentnego, ale profesjonalizm, wiedza, doktorat nie przekładają się na podejście do przychodzącego z problemem zdrowotnym człowieka. Czy tam, do cholery, nie uczą empatii i umiejętności słuchania?

lekarz bardzo kompetenty, rzeczowy, dokładny. wizyty są prywatne, natomiast każde zabiegi dokonywane są w szpitalu na kase chory i czas oczekiwania jest dość krótki

lekarz bardzo kompetenty, rzeczowy, dokładny.

Miałam uszkodzoną łękotkę, zrobił mi artroskopię w ciągu 2 tygodni od pierwszej wizyty w poradni (100 zł). Operacja była w nowej łódzkiej klinice w ramach NFZ, czyli bez żadnych opłat w super warunkach. Polecam, spokojny rzeczowy fachowiec.

Jestem po 3 zabiegach i jestem zadowolona

Jestem po 3 zabiegach i jestem zadowolona

świetny lekarz, dzięki niemu chodzę! Po pierwszym badaniu wiedział, co mi jest, a rekonstrukcja kolana to prawdziwy majstersztyk.

świetny lekarz, dzięki niemu chodzę!

wspaniały lekarz, dzieki ktoremu normalnie chodze.,, ZAWSZE BEDE GO WSZYSTKIM POLECALA pomaga bezinteresownie jak prawdziwy dr,Judym

wspaniały lekarz, dzieki ktoremu normalnie chodze.,,
ZAWSZE BEDE GO WSZYSTKIM POLECALA
pomaga bezinteresownie jak prawdziwy dr,Judym