lekarz Andrzej Grzela

Pierwsza wizyta odbyła się w ramach NFZ. Gr.Grzela był bardzo uprzejmy, profesjonalnie wszystko wytłumaczył,czym zbudził moje zaufanie. Jednak nie wykonania żadnego badania i stwierdził, że konieczne są badania w prywatnej klinice, których koszt wynosi 100zł. Poszłam i już na miejscu okazało się, że mam do usunięcia trzy hemoroidy (metodą Barrona, każda za 300zł)i przycięcie czegoś co on określił jako chorągiewki w odbycie (oczywiście odpłatnie). Nie wystawił mi żadnego paragonu potwierdzającego, że wizyta i badania miały miejsce, a jego asystentka stwierdziła, że pokwitowanie otrzymam przy następnej wizycie. Był niechętny do wystawiania diagnozy z badań na piśmie. Czego zresztą nie zrobił. Byłam u rożnych lekarzy ale zawsze wyniki badań otrzymywałam do rączki. Po wizycie miałam wrażenie że doktór bardzo chciał zarobić na moim schorzeniu. Postanowiłam, że poszukam innego lekarza, który zweryfikuje diagnozę dr. Grzeli.

Nie zgadzam sie z negatywnywi opiniami ponizej.Wspanialy fachowiec,na wizycie dokladnie tlumaczy przebieg schorzenia.Przy tak wstydliwym schorzeniu potrafi stworzyc bardzo przyjazna atmosfere,ze mija strach i wstyd.Czesc zabiegow platnych jest nastepstwem braku refundacjii przez NFZ.Zycze kazdemu aby trafil na tak wspanialego lekarza.Ewa

Niestety dr Grzela nie wyleczył mnie Miałam szczelinę w odbycie i zapalenie krypt. Niestety lekarz uparł się, żeby z jakiejś przyczyny usunąć mi hemoroidy ;/ na co się niestety zgodziłam i zostawiwszy u niego 2000 zł za te zabiegi, musiałam się udać do innego lekarza z moimi podstawowymi schorzeniami. Zawiodłam się.

Najlepszy lekarz jakiego znam oby więcej takich lekarzy jestem wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie mojej piersi Pozdrawiam pacjentka z Bytom

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, uprzejmy, dobry lekarz i człowiek. Sabina Chromy

dr Grzela za pieniążki zrobi wszystko, każdemu oferuje 5 zabiegów po 300,00PLN(metoda Barona)

Ktoś napisał, że metoda Barona nie jest dobra? A co by ten ktoś powiedział, jakby miał wisieć z tyłkiem do góry przez 2...3 tygodnie po operacji? Leczyłem się u dr Grzeli jakieś 6 lat temu. Miałem 6 zabiegów i wszystkie bardzo dobrze wspominam. Choć do kliniki miałem prawie 300 km spokojnie po zabiegu wracałem do domu samochodem. Dr uratował mój tyłek a może i życie. Bardzo żałuję, że już w Onclinic nie przyjmuje bo życzyłbym sobie znowu do niego trafić. A co do kosztów leczenia, no cóż, każdy przed zabiegiem dostaje kosztorys i ma do wybrania: płacić (wcale nie tak wiele) albo lewatywa i calowa rura w tyłek na NFZ HAHAHA. Serdeczne pozdrowienia Panie doktorze. Tomasz (Glina)

Witam, byłem u Pana dr-a Grzeli na wizycie w Publicznej przychodni. Niestety nie przeprowadził on wtedy żadnych badań tylko od razu wysłał mnie do swojej prywatnej przychodni (oczywiście odpłatnie). Już wtedy wydało mi się to dziwne ale co tam, koszt podstawowego badania proktologicznego prywatnie miał wynieść 50 zł. Byłem ciekaw co powie podczas takiej wizyty, więc się zapisałem. Prywatnie dr Grzela zdiagnozował kilka dolegliwości naraz: radził leczenie wszystkich hemoroidów (za każdy około 300 zł) oraz wycięcie ropnia też kilkaset złotych. Ja się nie znam na takich dolegliwościach i nie mogę póki co zaprzeczyć jego diagnozie (mam nadzieję, że jednak się mylił) ale mam wrażenie jakkolwiek to nie zabrzmi, że próbował zarobić na mojej d... Tym bardziej, że wcześniej byłem z tym problemem u dwóch innych lekarzy - lekarza w poradni ogólnej oraz lekarza przeprowadzającego kolonoskopię, którzy zaprzeczali temu, że mam problem z hemoroidami. Nie wiedziałem komu mam wierzyć, tym bardziej, że dolegliwości nie ustępują.
Bardzo zaskoczyła mnie długa lista zdiagnozowanych przez dr-a Grzelę dolegliwości i chciałem dostać potwierdzenie tej diagnozy na piśmie. Dr Grzela bardzo się skrzywił i dopiero po namowach mi tą diagnozę napisał na kartce. Wydaje mi się, że profesjonalny lekarz powinien diagnozę wystawiać na piśmie bez proszenia się. Chciałbym to co powiedział Pan Grzela zweryfikować jeszcze u innego lekarza. Poza tym te wspomniane 50 zł dr Grzela przyjął u siebie w gabinecie do ręki, bez wystawiania paragonu (tłumaczył się, że kasa jest gdzieś na górze i trochę by to trwało). Po przeczytaniu kilku poprzednich wpisów negatywnych na tym forum, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że powinienem iść z tym problemem do innego lekarza. Nie mogę jednoznacznie powiedzieć, że dr chciał mnie naciągnąć ale mimo wszystko nie będę ryzykował dalszego leczenia u tego Pana. Nie będę podważał też jego kompetencji ale wyraźnie widać u tego Pana parcie na kasę co też osłabia zaufanie do jego osoby.

Polecam Pana doktora! Jest kompetentny, miły, rzeczowy, wyjaśnia wątpliwości pacjentek. Miałam zabieg wycinania guzka pod pachą z którym leczyłam się w onkologii 5lat, dopiero Pan doktor znalazł rozwiązanie. Zabieg przebiegł w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze! Przy zabiegu asystowała siostra której również dziękuję, jest Pani wspaniała. Jeszcze raz dziękuję polecam wszystkim!

Uwaga oszust! Chciał wmówić synowi, młodemu chłopakowi usunięcie nieistniejących hemoroidów, oczywiście odpłatnie.