prof. dr hab. n. med. Andrzej Habior

Gastroenterolog

3,7
3,5
3,5

Wspaniały lekarz. On jedyny postawił trafną diagnozę. Szkoda, że tak późno do niego trafiłam bo byłabym dziś zdrowsza i bogatsza. 2 lata biegania po konowałach (niestety niektórzy z nich byli także profesorami) gehenna i utracona nadzieja na odzyskanie zdrowia skończyły się, gdy zostałam pacjentką tego lekarza- profesora. Zlecił szczegółowe bardzo specjalistyczne badania i trafił w sedno sprawy po pierwszej wizycie. Niestety bardzo trudno się do niego dostać, ale naprawdę warto. Będę mu wdzięczna do końca życia. Pozdrawiam Panie Profesorze Lucyna

Pozdrawiam Panie Profesorze
Lucyna

Mąż przez dwa tygodnie bardzo źle się czuł. Ani lekarz rodzinny, ani chirurg na ostrym dyżurze nie rozpoznali co mu jest. Chirurg o mało nie zabił mi męża, wysyłając go na kolonoskopię. Dobrze, że trzeba było poczekać na nią tydzień. Pan profesor od razu postawił diagnozę dał skierowanie i opinię do szpitala. W bardzo delikatnej formie zasugerował lekarzom co mają zrobić a czego nie. Uważam, że Pan Profesor szanuje pacjenta i swoich kolegów też. Jestem mu bardzo wdzięczna, bo uratował życie mojemu mężowi. Kaya

Kaya

Godny pożałowania, liczą sie tylko pieniądze. W Przychodni Polskiej Fundacji Gastroenterologicznej za 230 zł jest miły ale nie zaskakuje diagnozą. Kontynuacja leczenia w C.O. (już nie pracuje) pierwsze słowa na wizycie - po co Pani do mnie przyszła. Stanowczo ODRADZAM leczenie. Po 1,5 roku nowotwór z przerzutami.

Po 1,5 roku nowotwór z przerzutami.

Wspaniały lekarz - wielka wiedza, którą potrafi wykorzystać z korzyścią dla pacjenta. Takich ludzi (fachowców) nam potrzeba. Panie Profesorze Gratuluję. Były pacjent z Połańca. Już i nadal zdrowy.

Wedłóg mnie Pan Profesor jest bardzo wspaniałym i intelignetnym człowiekiem, a jeśli pacjent próbuje byc madrzejszy od lekarza, stawiac własne nie mądre hipotezy, to nic dziwnego że zostaje potraktowany w takowy sposób, jaki jest opisany powyżej :]

Być może ów profesor jest świetnym doktorem jeśli chodzi o stronę naukową, trudno mi to ocenić, mnie w każdym razie nie pomógł. Jednak jeśli cenicie sobie swoją godność pacjenta, omijajcie go szerokim łukiem, gdyż człowiek ten traktuje pacjentów jak króliki doświadczalne, a jeśli już musi spojrzeć na nich jak na ludzi - by np. przeprowadzić z nimi wywiad lekarski - jak pozbawione mózgów i woli matoły. Nigdy w życiu nie spotkałam tak aroganckiego i nie szanującego pacjenta lekarza. Początkowo wydaje się bardzo miły - póki pacjent jest grzeczny i bezwolny. ...

Początkowo wydaje się bardzo miły - póki pacjent jest grzeczny i bezwolny. Jednak wystarczy spróbować wyrazić własną hipotezę, przypuszczenie co do swojej choroby, poprosić o sprawdzenie tej hipotzey, pokazać choćby cień osobowości, a jego dobrotliwe podejście natychmiast znika. Najwyraźniej musi czuć się mądrzejszy od pacjenta i potrzebuje spojrzenia z góry. To bardzo przykre, że tacy ludzie są lekarzami.

KONKTRETNY,FACHOWY I SERDECZNY.Takich specjalistów nam potrzeba.

KONKTRETNY,FACHOWY I SERDECZNY.Takich specjalistów nam potrzeba.

Doskonały fachowiec, mam do niego duże zaufanie

Doskonały fachowiec, mam do niego duże zaufanie

mi pomógł i jestem mu wdzięczny. lekarz godny polecenia

mi pomógł i jestem mu wdzięczny. lekarz godny polecenia

zdecydowanie polecam Profesora.......................................................................................