prof. dr hab. n. med. Andrzej Habior

Gastroenterolog

Pan Profesor godny polecenia, wszystko szczegółowo wytłumaczył, dokładnie przebadał, wypytał o historię chorób, zlecił badania.

Arogancki, nieuprzejmy, zero empatii. Odradzam tego pana................................................

Myślę,że moja opinia jest dość obiektywna. Poznałam Pana profesora kiedy moj mąż zachorował na bardzo rzadką chorobę dróg żółciowych. Przez blisko dwa lata lekarze załamywali ręce. Szereg specjalistycznych badań, setki wizyt i nikt nie potrafił stwierdzić co się dzieje. Profesora polecił mi jeden z gastroenterologów w moim rodzinnym mieście. Powiedział,że to jedyna szansa. I tak było. Pierwsza wizyta nie należała do przyjemnych :) ,uwierzcie mi było trudno,tym bardziej bo nie jestem laikiem , ale zacisnełam zęby i musze powiedzieć ,ze ten człowiek nie tylko postawił trafną diagnozę,ale zadbał o wszystkie badania,podał nazwiska innych lekarzy,ale przede wszystkim uratował zycie mojemu męzowi. Mąż jest 10 lat po przeszczepie,nadal jest pod opieka profesora i ma sie dobrze. Być może inny,być moze trudny ,ale to specjalista w swoim fachu. Polecam .

Przyjechałam do p. prof. z odległego miasta z błaganiem o pomoc, z ciągłymi silnymi bólami brzucha i z wielkim osłabieniem utrudniającym chodzenie. Wcześniej trudno było postawić diagnozę na podstawie wykonanych badań. Ten pan, bo nie mam ochoty nazwać go lekarzem, złajał mnie w przychodni przy swojej stażystce i sekretarce, po co szukam sobie choroby, pytał mnie o życie prywatne ( bezczelność i nie na temat ! ) ,nie zebrał wywiadu, nie pomacał mi brzucha, za to wysłał do psychologa. Obrzydliwa przewrotność. Wróciłam do domu z płaczem i przez jakiś czas ...

( bezczelność i nie na temat ! ) ,nie zebrał wywiadu, nie pomacał mi brzucha, za to wysłał do psychologa. Obrzydliwa przewrotność. Wróciłam do domu z płaczem i przez jakiś czas bałam się gdziekolwiek prosić o pomoc. Dopiero po roku i 8 mies. miałam operację z powodu dużej niedrożności jelita cienkiego i okropnych zrostów w jamie brzusznej i miednicy. Rozpoznanie niestety zawdzięczam tylko sobie, a poprawę stanu ogólnego, odtrucie i przetrwanie do operacji osobie niezwiązanej z medycyną oficjalną. Wstyd p. profesorze, jak ma się w swojej domenie tylko parę narządów z całego człowieka, a niedrożność j. cienkiego jest główną przyczyną niedrożności przew. pokarmowego, to naprawdę można było o tym pomyśleć , gdy pacjent ma stolec raz na tydzień i objawy osłabienia z zatrucia organizmu.
Życzę panu tego samego, co ja przeszłam !!!
Stanowczo odradzam przestąpienie progu gabinetu tego pana.

Godny pożałowania, liczą sie tylko pieniądze. W Przychodni Polskiej Fundacji Gastroenterologicznej za 230 zł jest miły ale nie zaskakuje diagnozą. Kontynuacja leczenia w C.O. (już nie pracuje) pierwsze słowa na wizycie - po co Pani do mnie przyszła. Stanowczo ODRADZAM leczenie. Po 1,5 roku nowotwór z przerzutami.

Po 1,5 roku nowotwór z przerzutami.

Wspaniały lekarz. On jedyny postawił trafną diagnozę. Szkoda, że tak późno do niego trafiłam bo byłabym dziś zdrowsza i bogatsza. 2 lata biegania po konowałach (niestety niektórzy z nich byli także profesorami) gehenna i utracona nadzieja na odzyskanie zdrowia skończyły się, gdy zostałam pacjentką tego lekarza- profesora. Zlecił szczegółowe bardzo specjalistyczne badania i trafił w sedno sprawy po pierwszej wizycie. Niestety bardzo trudno się do niego dostać, ale naprawdę warto. Będę mu wdzięczna do końca życia. Pozdrawiam Panie Profesorze Lucyna

Pozdrawiam Panie Profesorze
Lucyna

Wspaniały lekarz - wielka wiedza, którą potrafi wykorzystać z korzyścią dla pacjenta. Takich ludzi (fachowców) nam potrzeba. Panie Profesorze Gratuluję. Były pacjent z Połańca. Już i nadal zdrowy.

Mąż przez dwa tygodnie bardzo źle się czuł. Ani lekarz rodzinny, ani chirurg na ostrym dyżurze nie rozpoznali co mu jest. Chirurg o mało nie zabił mi męża, wysyłając go na kolonoskopię. Dobrze, że trzeba było poczekać na nią tydzień. Pan profesor od razu postawił diagnozę dał skierowanie i opinię do szpitala. W bardzo delikatnej formie zasugerował lekarzom co mają zrobić a czego nie. Uważam, że Pan Profesor szanuje pacjenta i swoich kolegów też. Jestem mu bardzo wdzięczna, bo uratował życie mojemu mężowi. Kaya

Kaya

Wedłóg mnie Pan Profesor jest bardzo wspaniałym i intelignetnym człowiekiem, a jeśli pacjent próbuje byc madrzejszy od lekarza, stawiac własne nie mądre hipotezy, to nic dziwnego że zostaje potraktowany w takowy sposób, jaki jest opisany powyżej :]

jest straszny. jestem poważnie chora i byłam w ciąży ok.3 m-ca poszłam do niego na konsultację a on na to "noś sobie tą ciążę i tak sama poronisz" wyszłam z płaczem. a ja urodziłam zdrowego synka ma 7,5 roku choroba moja się uspokoiła a teraz jestem znowu w ciąży i czuję się znakomicie.