No więc tak...jest śmieszny i ma swój sposób bycia, ale ma szeroki zakres wiedzy i się do niczego nie ogranicza. Jest usłużny i zawsze pomoże!!! Pomógł wielu ludziom i nie jedno uratował życie. Polecam!

Bardzo dobry lekarz.Najważniejsze że nigdy nie usłyszałem od niego ze czegoś sie nie da.Nie dyskutuje/choć wyjasnia istote choroby/ trzeba go słuchać i stosowac sie do zaleceń.Jest pewny tego co robi.Polecam ,uratował wielu chorych chociaż niektórzy postawili na nich przysłowiowy "krzyżyk".Wdzięczny pacjent wciąz żyjący.

Bardzo dobry lekarz.Do kazdej choroby podchodzi kompleksowo t.z. nie ogranicza się tylko do wyeliminowania jej objawów ale patrzy też na skutki dla całego organizmu człowieka.Polecam.

Wiem że to dobry lekarz i wiele ludzi zawdzięcza mu życie.Nie odmawia przyjęcia nawet w dni świąteczne czy w niedziele jeśli jest taka potrzeba.Polecam

lekarz z dużą wiedzą medyczną i doświadczeniem, bardzo mi pomógł, polecam

lekarz z dużą wiedzą medyczną i doświadczeniem, bardzo mi pomógł, polecam

Raczej dobry lekarz, pomógł mi i jestem mu wdzięczny.

Raczej dobry lekarz, pomógł mi i jestem mu wdzięczny.