lekarz Andrzej Hampel

Pierwszy i ostatni raz u tego Pana. Głupie komentarze w kierunku pacjenta...pogratulować. Poczułam się jak za czasów komuny...nie polecam

Lekarz o otwartym umyśle i dużej wiedzy. Jeśli szukacie odpowiedzi warto spróbować. Dziękuje. Ryszard Selmann.

Omijać jeśli jest alternatywa. Bardzo nieuprzejmy, zostałem potraktowany jak młokos w czasach głębokiej komuny. Nie polecam.

Foliarz, sugerował, że COVID nie istnieje, i jedyne co mi pozostało to modlitwa. Zero kompetencji. Nigdy jescze nie miałem kontaktu z takim "lekarzem"

Zero kompetencji. wit c oklepywanie żart!!!! Dobrze że nie bralam tego pod uwagę . Najgorszy lekarz w moim życiu

No więc tak...jest śmieszny i ma swój sposób bycia, ale ma szeroki zakres wiedzy i się do niczego nie ogranicza. Jest usłużny i zawsze pomoże!!! Pomógł wielu ludziom i nie jedno uratował życie. Polecam!

Bardzo dobry lekarz.Do kazdej choroby podchodzi kompleksowo t.z. nie ogranicza się tylko do wyeliminowania jej objawów ale patrzy też na skutki dla całego organizmu człowieka.Polecam.

Bardzo dobry lekarz.Najważniejsze że nigdy nie usłyszałem od niego ze czegoś sie nie da.Nie dyskutuje/choć wyjasnia istote choroby/ trzeba go słuchać i stosowac sie do zaleceń.Jest pewny tego co robi.Polecam ,uratował wielu chorych chociaż niektórzy postawili na nich przysłowiowy "krzyżyk".Wdzięczny pacjent wciąz żyjący.

Wiem że to dobry lekarz i wiele ludzi zawdzięcza mu życie.Nie odmawia przyjęcia nawet w dni świąteczne czy w niedziele jeśli jest taka potrzeba.Polecam

lekarz z dużą wiedzą medyczną i doświadczeniem, bardzo mi pomógł, polecam

lekarz z dużą wiedzą medyczną i doświadczeniem, bardzo mi pomógł, polecam