Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobre podejście do pacjenta, miły i konkretny. Nie mam zastrzeżeń do wizyty.

Nie polecam!!! Nie zna się na swoim zawodzie wogóle ,nie potrafi rozpoznać przyczyny jedyne co potrafi to spojrzeć jeszcze z łaski jakby to robił i odesłać do domu z kwitkiem .Do tego nie miłe podejście do pacjentki .

zdecydowanie polecam, co prawda kobiety które oczekują przyjacielskich rozmów mogą byc zawiedzione, ponieważ Pan Hara nie rozmawia o bzdetach tylko podaje konkrety, ale jeśli ty będziesz podchodzić do Niego normalnie i na luzie to tak samo będzie podchodził do ciebie, prowadził dwie moje ciąże, z obiema miałam problemy którym Pan hara zaradził. polecam

Cham, zachowuje się jakby gdzieś miał pacjentki na oddziale, pewnie jak nie posmarujesz to Cię nie widzi

To bardzo dobrylekarz i polecam wszystkim kobietom.

To bardzo dobrylekarz i polecam wszystkim kobietom.

Moj sisotra chodziła do niego całą ciąże wszystko pie ęknie ładnie tylko ze on nie mierzyła jej ciśnienia wogóle jego sprzęt którym sie osługuje ma wiele do życzenia wogole do nie ma.oczywscie jego syn nie douk nie zauwazył ze w usg jest cos nie tak.sisotra miala zatrucie ciżąowe mała urodzila sie w ostatniej chwili miałą wrodzone zapalenie płuc była opuchnieta a siostra po porodzie wywaliła ciśnieniem 200/100 wody były zielone gęste białko do tej pory na wysokie w moczu ,Kwitakowski jedyny który sie nią tam zajoł.DR hara nawet jej nie ...

Moj sisotra chodziła do niego całą ciąże wszystko pie
ęknie ładnie tylko ze on nie mierzyła jej ciśnienia wogóle jego sprzęt którym sie osługuje ma wiele do życzenia wogole do nie ma.oczywscie jego syn nie douk nie zauwazył ze w usg jest cos nie tak.sisotra miala zatrucie ciżąowe mała urodzila sie w ostatniej chwili miałą wrodzone zapalenie płuc była opuchnieta a siostra po porodzie wywaliła ciśnieniem 200/100 wody były zielone gęste białko do tej pory na wysokie w moczu ,Kwitakowski jedyny który sie nią tam zajoł.DR hara nawet jej nie pamietał gdy przyjechała rodzic potem jej unikał a w trakcie ciązt zleciła tylko morfrologie i test obciążenia glucosa, hiv. a czesc wyników istostnych przyszłą dopiero po porodzie.to jest skandal jak taki lekarz moze byc zastępca ordynatora i za co ona płaciła za kazda wiyte 60 zł za głupia gadke ze wszystko jest jak nie było.

prywatnie wszystko ok. Ale czy przyjmuje jeszcze gdzieś państwowo? czy tylko prywatnie. jak tak to gdzie?

Najlepszy lekarz jakiego można mieć!!!

Najlepszy lekarz jakiego można mieć!!!

bylam raz i...wiecej nie pojde minuta 5 i wyszlam on jakis taki gburowaty niewiem ale probuje traz gdzie indziej

Chodzę do niego z Pierwsza ciążą i nie boję się o nic!

Chodzę do niego z Pierwsza ciążą i nie boję się o nic!