Jest to lekarz ktorego naprawde mozna polecic,jezeli zajmie sie pacjentka to napewno poprowadzi ja do samego konca.To jest prawdziwy fachowiec w swoim zawodzie.Szybki a zarazem konkretny.Oby takich lekarz bylo wielu,mysle ze syn kiedys zastapi ojca i takze bedzie mial tak dobra opinie.:))

Jest lekarzem, który zajął się moim przypadkiem bez namysłu, za co mu dziękuję.Również jemu synowi dziękuję za czas jaki mi poświęcił i wysłuchał mnie do końca.

Polecam!! Świetny lekarz, jako jedyny zdiagnozował mnie już po pierwszej wizycie podczas gdy inni lekarze nie wiedzieli co mi jest. Chodziłam od jednego do drugiego (a właściwie od jednej do drugiej)zamiast od razu postawić na niego. Konkretny, solidny, fakt- nie wdaje się w dyskusje towarzyskie ale to przecież nie należy do jego obowiązków. Ma leczyć i robi to!! Szczerze polecam:)

Bardzo dobry ,konkretny doktor.Prowadzil mi trzy ciaze jestem jego pacjetka do dzis i jestem bardzo zadowolona z jego lecznia .Polecam !!!

ginekolog godny polecenia. nie wdaje się co prawda w zbędne dyskusje towarzyskie za to podaje konkrety!moją ciąże przeprowadził bardzo dobrze choc miałam duzo problemów! zdecydowanie polecam! doktor hara przyjmuje prywatnie u siebie w gabinecie na ul. kanadyjskiej oraz w przychodni w szpitalu!