lekarz Andrzej Hejduk

Laryngolog

Profesjonalny, szybko i trafnie diagnozuje, spokojny i przyjazny pacjentom, uprzejmy - to najważniejsze przymioty dr. Hejduk. Oby więcej takich lekarzy. Godny najlepszego zdania i polecenia.

Oby więcej takich lekarzy.
Godny najlepszego zdania i polecenia.

" I STAŁA SIĘ GŁOŚNOŚĆ" ...Znowu słyszę z drugiego pokoju głos mojej swarliwej żony. Przyznać się ? A może jednak nie ?.............Dziękuję Panie doktorze za wspaniałe i skuteczne leczenie .

Bardzo kompetentny i życzliwy pacjentom lekarz, przez duże "L". Polecam go bardzo gorąco pacjentom, równierz starszym. Moją opinię opieram tież na doświadczeniu nabytym jako Konsultant Techniczny w Katedrze Otolaryngologii Śląśkiej Akademii Medycznej przez dwa lata, w Katowicach.

Byłam u Pana doktora na konsultacji laryngologicznej. Muszę przyznać, ze Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i ma wspaniałe podejście do pacjenta. Diagnoza była szybka i trafna. Polecam wizytę u Pana Doktora.

Pragnę złożyć Panu doktorowi najszczersze podziękowania za profesjonalną i troskliwą opiekę podczas mojej choroby(usunięcie polipów w nosie) Dziękuję za wszechstronną pomoc, duchowe wsparcie i życzliwy uśmiech na co dzień.Grzegorz Dobrowolski

Bardzo kompetentny i jednocześnie uprzejmy lekarz. Trafnie postawiona diagnoza. W pełni polecam tego specjalistę.

Pan dr Andrzej Hejduk uratował moje zdrowie i psychikę. Nie wiem czy ktoś przeżywał to, co ja i może niewielu to zrozumie, ale w końcu zaczęłam normalnie oddychać ! Po trzech latach zatkanego nosa, świstach, braku zapachów i smaków wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Zamiast zająć się życiem zaczęłam myśleć tylko o tym jak sobie ulżyć i w jaki sposób odetkać zatoki, aż w końcu wpadłam w wir korzystania z kropli z Xylomentazolinem i to chyba był mój strzał w stopę, bo z dnia na dzień robiło się coraz gorzej, aż w końcu uzależniłam się od kropli. Przyznam, że musiałam po ok. 2 latach sama zdobyć się na odwagę i odstawić krople, co było naprawdę udręką. Stosowane później sterydy nie dawały tak szybko efektu, jak z Xylo.
Pan doktor wykonał u mnie zabieg przerostu małżowin nosowych i septoplastykę przegrody nosa. Operację miałam wykonaną na początku grudnia 2015 roku i jedynymi "najgorszymi dniami" były dwie doby po operacji ze względu na opuchnięcia i ból. Później było już tylko lepiej. Jestem już półtorej miesiąca po operacji i w końcu mogę oddychać przez nos, nie mam kataru i zatkanego nosa, co jest - po tym, co przeżyłam - najlepszym uczuciem kiedy kładę się spać i wstaję rano ! Dziękuje Panie doktorze za naprawdę fachową opiekę, wsparcie i zaraźliwe pozytywne myślenie. Warto było obdarzyć Pana zaufaniem :). Dziękuję !

Bardzo dobry lekarz. kompetentny, szczery, uprzejmy z dużym doświadczeniem i poczuciem humoru. Polecam .

Godny polecenia specjalista z całego serca polecam.

Godny polecenia specjalista z całego serca polecam.

Po wielu poszukiwaniach,rozmowach z dużą ilością "fachowców"którzy mieli problem co z tym fantem zrobić ot po prostu tak z ulicy trafiliśmy na Pana w lecznicy publicznej.Polecam!Oby wszyscy lekarze tacy właśnie byli!