lekarz Andrzej Jakubek

Ginekolog położnik, USG, RTG

bardzo miły lekarz dokładnie wykonuje badanie wszystko tłumaczy tak że wychodząc z gabinetu wiem co było problemem .Bardzo mi pomógł jestem bardzo wdzięczna ,teraz z wizyt korzystają moje córki i znajome ja również do tej pory chodzę na badania .Lekarz którego polecam

Beznadzieja totalna. Nie mozna sie umowic na konkretna godzine. Przychodzi sie i czeka. Czasem nawet 2h, a przeciez jest to wizyta prywatna, za ktora placi sie 200 zl. To nie jest normalne.

NIGDY WIĘCEJ! wizyta na usg 3D w 28tygodniu ciąży - dziewczynka na 100%, ponieważ widać wargi sromowe, a urodził się Bartek!łozysko na scianie przedniej-w szpitalu lozysko na scianie tylnej!koszt 200zł a diagnoza z kart, a nie z usg! Panie dr to jest żałosne!

Panie dr to jest żałosne!

Z pełnym zaufaniem polecam lek.Jakubka, pełen profesjonalizm, doświadczenie, kontakt bardzo dobry, wyjaśnienie wszystkich wątpliwości w sposób jasny i rzetelny, bardzo szybko otrzymałam wyniki badań, takich specjalistów w Kaliszu nam potrzeba! Polecam. KJ

Wspaniały,doświadczony lekarz!!!z indywidualnym podejściem do pacjenta!!!uratował mi życie,podczas gdy inny kolega po fachu zupełnie zbagatelizowł mój problem...naprawde polecam!!!

Jest bardzo miłym i uprzejmym lekarzem.Na wszystkie moje pytania odpowiadał zrozumiale.

Wszystko wyglądało super wizyta długa, można było pomyśleć że zna się na rzeczy niestety po porodzie dowiedziałam się że dziecko ma Zespół Downa czego usg 3D nie wykazało a podobno to usg tego rodzaju wady genetyczne jasno określa. Szkoda pieniędzy

witam czytam te komentarze na temat tego lek. i sie usmiecham :), przy niektórych - lek. JAKUBEK PROWADZIŁ MI 2 CIĄŻE jest to naprawde ciepły człowiek nie czuje sie przy nim skrępowana, zawsze dostane odp na te moje pytania.Wiedza i doświadczenie robią swoje. sprzet super to u niego widziałam jak moja córeczka macha rączka dostałam piekne foteczki mam albumy całej ciąży. a co do ceny za wizyte to sa lek w kaliszu którzy biorą wiecej, za prywatną wizyte. a pozatym stałe pacjętki tez mają ulgi :) pozdrawiam i polecam serdecznie ...

witam czytam te komentarze na temat tego lek. i sie usmiecham :), przy niektórych - lek. JAKUBEK PROWADZIŁ MI 2 CIĄŻE jest to naprawde ciepły człowiek nie czuje sie przy nim skrępowana, zawsze dostane odp na te moje pytania.Wiedza i doświadczenie robią swoje. sprzet super to u niego widziałam jak moja córeczka macha rączka dostałam piekne foteczki mam albumy całej ciąży. a co do ceny za wizyte to sa lek w kaliszu którzy biorą wiecej, za prywatną wizyte. a pozatym stałe pacjętki tez mają ulgi :) pozdrawiam i polecam serdecznie :)

Pomimo dobrego sprzętu oraz dość długiego czasu wizyty (ok 50 min), jestem bardzo niezadowolona. Pan doktor był bardzo nieuprzejmy, na każde moje pytanie dotyczące przebiegu mojej ciąży odpowiadał bardzo niechętnie i wyraźnie każde pytania mu przeszkadzało. O kompetencjach trudno mi się wypowiadać, nie jestem ekspertką, zresztą trudno było dowiedzieć się czegokolwiek. Było to badanie 3D, które powinno wykrywać ewentualne zmiany i odpowiedzieć na pytanie czy nie ma jakiś powodów do niepokoju. Przy każdym pytaniu na temat rozwoju dziecka, byłam zbywana lub otrzymywałam głupią odpowiedź,której nie warto tu przytaczać. Na szczęście wszystko u nas było dobrze.
Wybór należy do Was.
Anonim

Trzymał mnie 40 minut w gabinecie, wytłumaczył co mi dokładnie dolega, sprawdził czy wszusytko ok, gdy poprzedni ginekolog naopowiadał mi bredni o raku. Teraz czeka mnie leczenie nadżerki