lekarz Andrzej Jakubek

Ginekolog położnik, USG, RTG

Smpatyczny,miły,kompetentny.Odniosłam pozytywne wrażenie,zasób jego wiedzy bardzo duży,profesjonalny sprzęt.Pacjentce poświęca dużo czasu(ciężarne to nawet 45 min).Jeden WIELKI MINUS,MIANOWICIE ,CZAS OCZEKIWANIA W POCZEKALNI 3 GODZINY.Za każdym razem tyle czekałam.Jak na wizytę prywatną(i niezbyt tanią),umówioną wcześniej to zbyt długo.Można oszaleć.A inne pocjentki przede mną czekały jeszcze dłużej...!!!

Zbyt długi czas oczekiwania na wizytę! Kto ma w dzisiejszych czasach, w dodatku na prywatna wizytę czekac po 3 godziny. Jeszcze z takim czymś się nie spotkałam. Z tego powodu nie polecam.

Super specjalista....chodziłam z 3 ciążami do niego jestem zadowolona

Super specjalista....chodziłam z 3 ciążami do niego jestem zadowolona

byłam na badaniu echa serduszka polecam serdecznie

byłam na badaniu echa serduszka polecam serdecznie

Stwierdził, że okres ciąży, to tj. mieć w sobie pasożyta! To przez kobiety emerytury będą niższe!!! Niepoważny jest i skasował 150 zł za wizytę z usg! SKANDAL!

Stwierdził, że okres ciąży, to tj. mieć w sobie pasożyta!
To przez kobiety emerytury będą niższe!!!
Niepoważny jest i skasował 150 zł za wizytę z usg!
SKANDAL!

Lekarz spełniający oczekiwania pacjenta. Dokładny, kompetentny, poświęcający dużo czasu na jednego pacjenta. Posiadający nowoczesny sprzęt (USG 3 i 4 D). Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Jestem bardzo zadowolona.Ma super sprzęt i duże doświadczenie.Zdecydowałam się na niego mimo ze nie mieszkam w Kaliszu.Polecam wszystkim.Pan dr.prowadzi moją ciąze i gdyby nie fakt ze mieszkam spory kawałek od Kalisza,napewno zdecydowałabym się urodzić w Kaliszu.

Jest moim pierwszym ginekologiem więc nie mam porównania. Ale jak dla mnie jest dobrym specjalista.

Bardzo kompetentny lekarz,specjalista Usg w połoznictwie i ginekologii.Ma bardzo dobry aparat Usg i potrafi się nim posługiwać .