lekarz Andrzej Jakubiak

Dermatolog, Wenerolog

Z czystym sercem i sumieniem polecam tego lekarza. Chyba pierwszy raz spotkałam tak sympatycznego i rzeczowego specjalistę. Podczas wizyty (Lux med) dokładnie wyjaśnił mi wszystkie aspekty leczenia, szczegółowo rozpisał harmonogram, odpowiedział na wszystkie pytania, a przy tym odznaczał się bardzo wysoką kulturą osobistą. Będąc u niego na wizycie czułam, że zależy mu na tym, żeby mi pomóc, a nie na tym, żeby szybko odwalić robotę i przyjąć następną osobę.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny