lekarz Andrzej Jamro

Internista, Lekarz rodzinny

Moja mama odwiedza lekarza już kilka lat. Od pierwszej wizyty chwali go za kompetencje, uprzejmość i czas poświęcony dla niej. Bardzo często zdarza się, że interesuje się chorobą nawet jak jej u niego nie ma - dzwoni do niej, interesuje się przebiegiem badań które jej zlecił, doradza i chwali. Ja jestem b. mile zaskoczony. To naprawdę jest możliwe w "naszej" służbie zdrowia. Życzę mu dużo sił i wytrwałości.

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i kompetentny. Polecam wszystkim pacjentom, którzy się wahają, ja jestem bardzo zadowolona.

Miły,otwarty na pacjentów i ich problemy,od lat pan Doktor leczy naszą rodzinę , jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc,opiekę ,poradę.

Bardzo dobry specjalista, miły, poświęca czasu tyle ile potrzeba, godny polecenia, tłumaczy wszytko o co się go poprosi.

Zapisałam się do doktora i mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że to był bardzo dobry wybór, miły ,sympatyczny, a do tego bardzo mądry Pan doktor,który potrafi wysłuchać ,doradzić.Serdecznie polecam

Miły, uprzejmy,mądry doktor, któremu się ufa a to najważniejsze,niewielu jest takich lekarzy....Polecam niezdecydowanym i tym pacjentom,którzy się wahają, ja jestem bardzo zadowolona.

Pan Doktor jest moim lekarzem rodzinnym i jestem zachwycona ,zawsze wysłucha, doradzi,pomoże i stara się pomóc pacjentowi,serdecznie polecam...

Dzięki takim lekarzom jak pan doktor odzyskałam wiarę w służbę zdrowia,pan doktor jest cudownym człowiekiem i wspaniałym lekarzem.

Pan Doktor jest swietnym specjalistą, zawsze stara się pomóc, ma dużą wiedzę,jest przemiły ,sympatyczny elegancki,tacy lekarze przywracają mi wiarę w człowieka:0

wielkie dzieki dla Pana doktora za wszystko.Takich lekarzy nie spotyka sie teraz.Nie mam slow by podziekowac za podejscie do pacjenta.Sto lat w zdrowiu