lekarz Andrzej Jamro

Internista, Lekarz rodzinny

wielkie dzieki dla Pana doktora za wszystko.Takich lekarzy nie spotyka sie teraz.Nie mam slow by podziekowac za podejscie do pacjenta.Sto lat w zdrowiu

Bardzo kompetentny, otwarty na pacjenta, nigdy nie okazuje obojętności, zawsze pacjent jest przyjęty choćby i nie był zarejestrowany. Wzbudza pełne zaufanie.

Zapisałam się do doktora i mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że to był bardzo dobry wybór, miły ,sympatyczny, a do tego bardzo mądry Pan doktor,który potrafi wysłuchać ,doradzić.Serdecznie polecam

Miły, uprzejmy,mądry doktor, któremu się ufa a to najważniejsze,niewielu jest takich lekarzy....Polecam niezdecydowanym i tym pacjentom,którzy się wahają, ja jestem bardzo zadowolona.

Na prawdę bardzo dobry lekarz. Serdeczny, miły, elegancki, pachnący, kulturalny, nigdy nie odmawia pomocy. A do tego co chyba najważniejsze bardzo dobry specjalista. Na prawdę z czystym sumieniem polecam tego lekarza. A tak na marginesie dla tych co nie wiedzą to doktor Andrzej zdobył tytuł "Eskulap 2011" - dla najlepszego lekarza na Podkarpaciu (to mówi chyba samo za siebie). Jeszcze raz bardzo polecam.

Miły,otwarty na pacjentów i ich problemy,od lat pan Doktor leczy naszą rodzinę , jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc,opiekę ,poradę.

Bardzo dobry specjalista, miły, poświęca czasu tyle ile potrzeba, godny polecenia, tłumaczy wszytko o co się go poprosi.

Pan Doktor jest swietnym specjalistą, zawsze stara się pomóc, ma dużą wiedzę,jest przemiły ,sympatyczny elegancki,tacy lekarze przywracają mi wiarę w człowieka:0

Dzięki takim lekarzom jak pan doktor odzyskałam wiarę w służbę zdrowia,pan doktor jest cudownym człowiekiem i wspaniałym lekarzem.

Pan Doktor jest moim lekarzem rodzinnym i jestem zachwycona ,zawsze wysłucha, doradzi,pomoże i stara się pomóc pacjentowi,serdecznie polecam...

Wciąż poszukujesz "Internista Rzeszów"?

Agnieszka Ryznar

Lekarz rodzinny