lekarz Andrzej Janczewski

Irydolog

2,6

Polecam pana Andrzeja , duża znajomość funkcjonowania ciała ludzkiego. Diagnoza i wgryzanie sie w temat w źródło problemu. Otwarte serce na drugiego człowieka.

Pare razy byłam w gabinecie „doktora” z myślą, że mi pomoże. Niestety wręcz przeciwnie. Co prawda czerwona lampka zaświeciła mi się już na początku, bo żaden lekarz nie przyjmowałby pacjenta w tak brudnym, zapyziałym pomieszczeniu, gdzie bez przerwy ktoś wchodzi i wychodzi, ale człowiek łaknący pomocy wiele może sobie wytłumaczyć. Po zabiegach na kręgosłup nabawiłam się przepukliny dwóch krazkow lędźwiowych od nadmiernego ucisku i wibracji

Czy ktoś z Państwa widział dyplom lekarski tego pana? Chciałbym wiedzieć jaką uczelnię kończył. Coś mi się wydaje , że miał zawód zupełnie inny niż medycyna, stąd w ogóle nie dziwi mnie opinia Perełki.. Proszę uważać do kogo chodzicie....

Proszę uważać do kogo chodzicie....

Jestem pod stałą opieką tego specjalisty i dzięki jego sposobowi leczenia funkcjonuje. Polecam gorąco

Zgadzam sie z Perelka. Ja rowniez zaluje ze do niego chodzilam. Czlowiek wzbudza zaufanie, ale naprawde nie jest jego wart. Sama sie o tym przekonalam.

Mnie dr. Janczewski bardzo pomógł - po wizycie minęły nękające mnie migreny - okazało się, że chodzi o kręgosłup szyjny. Przy tym rzeczowy, bardzo sympatyczny i skuteczny przede wszystkim.

NIE POLECAM NIKOMU TEGO LEKARZA,ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!Iść do niego z problemem to można od niego wyjść z jescze większym niż się miało.Naciągacz,który tak potrafi w człowieku wzbudzić zaufanie i omotać,że po prostu BRAK SŁÓW!!!NIECH NIKT NIE CHODZI TAM NA WIZYTY BO MOŻE POTEM TEGO ŻAŁOWAĆ TAK JAK JA TERAZ TEGO ŻAŁUJĘ :(