lekarz Andrzej Janeczko

2,5
2,5
2,7

Nie polecam. Lekarz nie uprzejmy, badanie wykonane po znikomym wywiadzie. Wykrył u mnie guz na wątrobie. Jedyne czego się dowiedziałam to to, że mam zrobić TK wątroby. Zero informacji gdzie się teraz udać, do jakiego lekarza się zgłosić, zero rozmowy. Wyszłam z gabinetu przerażona.

Leczę się i rodzinę (synów) u tego lekarza od ponad 20 lat. Stawia zawsze trafne diagnozy, leczenie (tu: zabiegi, operacje) skuteczne i bez zbędnych komplikacji. Polecają go znajomi. Wiem, że w pewnych przypadkach leczy za darmo w praktyce prywatnej!

nie polecam tego lekarza, bylem u niego raz i wiecej nie pojde. byl nieuprzejmy, przypisal leki, ktore juz bralem i nic nie pomogly i to powiedzialem.

lekarz nie postawil zadnej diagnozy, nie tlumaczyl nic, nie pomogl mi w moim prolemie wcale.

cały czas nie wiedziałem co sie dzieje i nikt mi nie chciał tego wytłumaczyc

cały czas nie wiedziałem co sie dzieje i nikt mi nie chciał tego wytłumaczyc

Polecam wszystkim wizytę u tego lekarza.

Polecam wszystkim wizytę u tego lekarza.