dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Witam :) Dr Jankowski uratował mi życie gdy mialam ok 5 lat :). Obecnie mam 38. Dziekuję :) Godny polecenia. Ogromna wiedza.

Witam :)
Godny polecenia. Ogromna wiedza.

Jedyny lekarz, który potrafił nam spojrzeć prosto w oczy i wyłożyć kawę na ławę. Wytłumaczył nam jakie jest ryzyko operacji i jakie nasze dziecko ma szanse, a przy tym dodał nam słów otuchy. Odnoszę wrażenie, że to była pierwsza osoba, która tak naprawdę uwierzyła w naszego synka i w to, że naprawdę może być w przyszłości samodzielny i dać sobie radę. Dodam, że nasz syn urodził się też z innymi wadami, przez co inni lekarze zdali się traktować go nieco po macoszemu, jakby i tak był skazany na porażkę!! Dziś mogę spojrzeć na nich z góry, bo moje dziecko wyszło ze wszystkiego obronną ręką! Jest zdrowym, sprawnym i roześmianym dzieckiem. W dużej mierze zawdzięczamy to doktorowi Jankowskiemu, dlatego wydaje mi się, że jestem mu winna tę opinię tutaj. :) Lekarz naprawdę warty polecenia.

W wieku przedszkolnym mój syn zaczął mieć problemy z moczeniem. Było to na tyle uciążliwe, że zdecydowaliśmy się na wizytę u specjalisty. I dobrze, bo szybko nas z tego wyprowadził. Oprócz tego zalecił nam kompleksowe badania, które wykazały, że synek cierpi na bakteriomocz, choć lekarz rodzinny bagatelizował przedstawiane przeze mnie wcześniej objawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tego lekarza i wiem, że nie jestem jedyna bo znam wiele osób, którym pomógł. A najwdzięczniejsze są oczywiście mamy, bo kto inny cieszyłby się z uratowania życia i zdrowia dziecka! Zdecydowanie warto skonsultować z doktorem swoje problemy.

Specjalista urolog dzięki któremu moje dziecko jest dziś w pełni sprawne i może cieszyć się szczęśliwym dzieciństwem. Tylko rodzice, przed którymi roztoczono wizję dziecka niepełnosprawnego, na stałe podłączonego do rurek, są w stanie zrozumieć odczuwaną przez nas ulgę. Gdyby koleżanka nie poleciła mi doktora Jankowskiego, pewnie taki scenariusz właśnie by nas czekał. On jeden zrobił wszystko, by przywrócić moje dziecko do pełnej sprawności. Uważam, że to jeden z najlepszych specjalistów w naszym kraju. Bardzo, bardzo dziękujemy!

Moje dziecko miało duży problem z ropomoczem, który nieustannie nawracał pomimo leków zapisywanych przez różnej maści specjalistów. Dopiero Pan doktor Jankowski zapisał odpowiednie leki i przede wszystkim znalazł przyczynę nękających nas problemów, zlecił odpowiednie badania! Żałuję że nie trafiłam do niego wcześniej, bo moje dziecko byłoby zdiagnozowane szybciej i uniknęłoby faszerowania złymi lekami i bólu, a nam rodzicom oszczędziłoby to stresu. Polecam wszystkim moim koleżankom i rodzinie! Lekarz na szóstkę z plusem.

Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Pan doktor uratował mojemu dziecku życie. Wspaniały fachowiec, swoim doświadczeniem, wiedzą i przede wszystkim spokojem, wzbudza zaufanie w rodzicach, a dzięki temu i dziecko jest spokojniejsze podczas wizyt. Jedyny lekarz który potraktował towarzyszące nam objawy poważnie i przeprowadził pełną diagnostykę w porę. Jesteśmy jego pacjentami już parę lat i mogę śmiało powiedzieć, że nas wyprowadził na prostą, pozdrawiamy i dziękujemy! Kasia W z synem Antkiem.

Pan doktor przeprowadzał u mojego dziecka dość trudny zabieg i powiem jedno: FACHOWIEC. Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie, praktycznie bezboleśnie dla dziecka. Lekarz zawsze poświęcał nam dużo czasu, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, których zawsze było sporo. Cieszę się, że moje dziecko trafiło w ręce takiego specjalisty, można poczuć się przy nim bezpiecznie. Po zabiegu przeprowadzał dokładne kontrole, zlecał badania. Dziś jesteśmy już zdrowi i spokojni o przyszłość dziecka. :)

Pan Jankowski to niewątpliwie specjalista, czyta z pacjenta jak z otwartej księgi :). Myślę, że bez sensu są opinie, które wskazują na to, że pan doktor jest np. „oziębły”, powiedziałabym raczej, że bardzo konkretny, a to chyba o to chodzi? Trafne diagnozy, wytłumaczone nam bardzo dokładnie, z dużą cierpliwością, dobre podejście do dziecka. Pan doktor ma ogromne doświadczenie i to widać. Wcześniej zwiedziliśmy sporo specjalistów i mam duże porównanie. Cieszę się, że mamy już swojego specjalistę.

Lekarz bardzo konkretny, leczył mojego syna mniej więcej od 3 miesiąca życia. Prywatnie, bo terminy na NFZ to porażka, a my nie mogliśmy czekać. Nie żałuję jednak wydanej ani jednej złotówki, bo doktor otoczył nas kompleksową opieką dzięki czemu dziś moje dziecko jest CAŁKOWICIE zdrowe i skończyło się jedynie na małym zabiegu,a nie na operacji jak straszyli nas inni. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Nasz synek był pacjentem pana doktora prawie że od urodzenia. Co ciekawe, chodziliśmy do doktora do przychodni, na NFZ, nie ma więc mowy o wybiórczym traktowaniu pacjentów. Nigdy nie dał nam odczuć, że jesteśmy w jakiś sposób gorsi, bo nie chodzimy prywatnie. Pan doktor ma ogromne doświadczenie i wiedzę, od razu postawił trafną diagnozę choć inni mieli z tym spory problem. Jedyny mankament przyjmowania w przychodni to terminy, ale wiadomo, ze to nie wina doktora. Zawsze czeka do niego mnóstwo dzieciaczków.