dr Andrzej Jankowski

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Wyjątkowy lekarz Bardzo miły, kompetentny i niezwykle empatyczny Z całego serca polecam Pana Doktora Jankowskiego Andrzeja Panie Doktorze Dużo zdrowia i wyrozumiałych pacjentów Wdzięczna pacjentka Aga

Wyjątkowy lekarz
Bardzo miły, kompetentny i niezwykle empatyczny
Z całego serca polecam Pana Doktora Jankowskiego Andrzeja
Panie Doktorze
Dużo zdrowia i wyrozumiałych pacjentów
Wdzięczna pacjentka
Aga

Bardzo profesjonalny i empatyczny lekarz. Duża kultura osobista. Pochyla się nad każdym przypadkiem bez względu na to jak dużo czasu to zabiera.

Ten lekarz zasługuje na pierwsze miejsce w rankingu, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych lekarzy. Niesamowite podejscie, na każdego pacjenta poświęca dużo czasu i uwagi. Nie traktuje ludzi jak na "taśmie". Idealny lekarz!

Bardzo dobry lekarz specjalista i niezwykły człowiek. Wzbudza zaufanie i nigdy go nie zawodzi. Zyczliwy, uczciwy,pracowity. Godny uznania

szkoda że takich fachowców jest w naszym kraju tak mało, dr. postawił diagnozę, która w badaniach potwierdziła się w 100% szkoda tylko że cierpiałam 20 lat zanim trafiłam na prawdziwego lekarza.

Polecam doktora Jankowskiego naprawdę lekarz z powołaniem lecze sie u niego

Polecam doktora Jankowskiego naprawdę lekarz z powołaniem lecze sie u niego

Bardzo dokładny, sumienny i rzetelny lekarz. Portafi trafić w 10 nawet jeszcze bez kompleksowych badań, a daje na nie skierowanie z rozwagą. Minus to bardzo długie terminy wizyt.