dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

3,9

Lekarz bardzo konkretny, leczył mojego syna mniej więcej od 3 miesiąca życia. Prywatnie, bo terminy na NFZ to porażka, a my nie mogliśmy czekać. Nie żałuję jednak wydanej ani jednej złotówki, bo doktor otoczył nas kompleksową opieką dzięki czemu dziś moje dziecko jest CAŁKOWICIE zdrowe i skończyło się jedynie na małym zabiegu,a nie na operacji jak straszyli nas inni. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

POLECAM! Trafiłam do profesora przypadkiem i powiem szczerze byłam bardzo mile zaskoczona po wizycie u niego. Jak dla mnie bardzo konkretny lekarz, podchodzący bardzo profesjonalnie do tego co robi!!! Profesor postawił diagnozę i po kilku tygodniach zgłosiłam się do CERTUSA z dzieckiem na operacje. Operacja przebiegła szybko i co najważniejsze ze znakomitym rezultatem. Jesteśmy po wizycie kontrolnej wszystko jest OK. Nie ma śladów po cieńciu, a co najważniejsze dziecko nie wiedziało że było w szpitalu, gdyż personel wpajał synowi ze jest z rodzicami w hotelu na weekend. Z ręką na sercu mogę polecić profesora Jankowskiego jako super specjalistę!
Nie ważne jest to że musiałam dojeżdżać do Poznania ok 130 km w jedną stronę, nie ważne jest to że wydałam pieniądze, najważniejszą rzeczą jest zdrowie mojego dziecka i to że nikt mnie nie naciągał finansowo, wiedziałam ile co ma kosztować i tak było. Uważam że to jest normalne a nie jeżdżenie po kilka razy do specjalisty , robienie jakiś dziwnych badań z których nic nie wynika, a na koniec lekarz mówi że on nic nie może robić!!! U profesora Jankowskiego wszystko jest jasno wytłumaczone i przedstawione!!! Oby jak najwięcej takich specjalistów!
Bardzo serdecznie pozdrawiamy NIKOŚ z rodzicami

Od 4 miesiąca życia chodziliśmy z synkiem do prof. prywatnie.W październiku, w wieku 3 lat zoperował go i umówił nas na wizytę kontrolną.Skorzystałam z okazji i zapisałam synka do poradni.Jakież było oburzenie profesora,że żal nam było wydać te 150 zł na prywatną wizytę. Powiedział że już się więcej razy nie spotkamy; nie raczył nawet spojrzeć na wyniki badań!!!!!!!Ludzie!Czy wy sobie wyobrażacie jak można tak traktować pacjentów?To jest lekarz?Zależy mu tylko na kasie.Ciekawe jest to że na nfz ma 5 pacjentów a prywatnie 30 dziennie albo więcej.Po prostu żenada!Muszę teraz iść do innego lekarz bo synek musi mieć jeszcze wizyty kontrolne do wieku dojrzewania.

Jedna wielka ściema! byłam u profesora na fundusz rok temu, od razu na wstępie powiedział, że jeśli przyjdziemy prywatnie, za jedyne 150 zł, to potraktuje nas "inaczej" i jakby co to "załatwi" szpital szybciej. Obejrzał usg i kazał iść na prywatne usg do swojego kumpla, bo on tylko tamto czyta. W niczym nam nie pomógł, nie postawił żadnej diagnozy, kazał przyjść prywatnie za 2 miesiące. jak to głupia matka, zebrałam kasiorę i trafiłam do profesora prywatnie. W poczekalni ze 30 osób, warunki żenujące jak za tę kasę. po 2 godzinach ...

jak to głupia matka, zebrałam kasiorę i trafiłam do profesora prywatnie. W poczekalni ze 30 osób, warunki żenujące jak za tę kasę. po 2 godzinach (tak, tak!, średni czas wizyty ok 5 min!) weszliśmy, profesor popatrzył ma wyniki i uznał, że mały musi mieć operowaną stulejkę, ale tylko u niego, za 2,5 tys! zł, bo w innym szpitalu to nam to schrzanią! potem chciał nas wysłać na badania do warszawy, za parę stówek, chociaż w każdym większym szpitalu to robią (i na stulejkę i badanie jestem już umówiona na nfz....)
ODRADZAM!!

Powinien sie zająć polityką a nie leczeniem.Łapówkarz i tyle. Mój synek leżał w Poznaniu na oddziale urologicznym u pana Jankowskiego , gdyby nie moje interwencje i upór moje dziecko wylądowałoby z dwiema rurkami wystającymi na zewnątrz i zrobiłabym z niego kalekę. Pan "profesor" nie przyznał się do błędu podczas operacji prostego włożenia cystofiksa do pęcherza i moje dziecko męczyło się z wysoką gorączką całą noc w szpitalu a potem na moje zarzuty po prostu wypalił bezczelnie "że to nie jego wina że urodziłam chore dziecko". Całe szczęście znalazłąm wspaniałych lekarzy w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka , gdzie mój synek trafił po mojej decyzji wypisania go ze szpitala w Poznaniu.Jak lekarze z CZD zobaczyli w jakim stanie jest dziecko i co mu zrobił konował Jankowski to byli w szoku i od razu dziecko miało operacje i po dwóch tygodniach życie w niego wróciło.
Jankowski to ne lekarz to beszczelny typ , dla którego liczy sie kasa. NIE IDZCIE DO NIEGO Z DZIECKIEM!!!!!!!!!!!

Od 6 lat leczę dziecko na ciężką wadę wrodzoną w poradni urologicznej na Szpitalnej. Profesor zawsze w pełni wyjaśniał co za operację planuje, rysował ją abyśmy lepiej zrozumieli. Może robił to szybko, bo pod drzwiami czekał tłum z dziećmi, ale zawsze pytał czy wszystko zrozumieliśmy. Jestem całkowicie zadowolona z jego opieki i leczenia i gorąco polecam tego fachowca.

Jestem mamą 5 letniego chłopca, który moczy się w nocy. Jak to powiedział P. Profesor, podczas snu wyłącza się u mojego syna "czujka" mówiąca że trzeba do toalety. A o to co polecił lekarz: należy codziennie o 1 w nocy nastawić budzik aby wybudzał dziecko do toalety, jeśli to nie poskutkuje, przystawiamy go do ucha i ściągamy kołdrę, następnie stawiamy dziecko na mokrej szmacie i pokazujemy mu palcem nie odzywając się kierunek toalety. Moje pytanie brzmi: czy normalny jest sposób robienia szoku dla 5 letniego dziecka o 1 w nocy przez 2 miesiące?? Postawmy się na jego miejscu, śpimy w najlepsze i nagle ktoś nam przystawia budzik do ucha. Czy ktoś z Państwa też stosował taką terapię szokową wobec swojej pociechy?? Jeśli tak to czy pomogła. Proszę o komentarze w tej sprawie, bo nie wiem czy mam szukać innego specjalisty.

Jestem zachwycona! Pan profesor jest świetnym specjalistą! Operował naszą córeczkę jak miała 2 miesiące. Byliśmy przerażeni a on nam spokojnie wszystko wytłumaczył i nas uspokoił. Dzisiaj córka jest okazem zdrowia. Wyniki ma idealne. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni! Gorąco polecam!

Bardzo jestem zadowolona z leczenia mojego dziecka przez Profesora Jankowskiego. Jako pierwszy trafnie postawił diagnoze i zajął się leczeniem. Nie trawło ono krotko ale warto bylo dojezdzac do osoby ktora zna sie na rzeczy. Teraz po wyleczeniu zglaszam sie co jakis czas na wizyty kontrolne, aby miec pewnosc ze nic sie dzieje. Polecam i Pozdrawiam Kaja

Kaja

Jestem zachwycona Panem Profesorem, leczył dwójkę moich dzieci. Lekarz który wreszcie postawił trafną diagnozę. Poleciła mi go znajoma która także leczyła u niego swoje skarby. Dobry fachowiec, polecam.