dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Specjalista i fachowiec, przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Zadawał mi takie pytania o dziecko, że nawet nie pomyślałbym wcześniej, że to może mieć znaczenie i być objawem choroby. Zwrócił uwagę na pewne kwestie, których inni nie raczyli zauważyć. Jak się okazało w samą porę, bo w końcu skończyły się ciągłe infekcje i problemy z pęcherzem mojej córeczki, a gdyby nie trafna diagnoza sprawa mogłaby się skończyć dużo gorzej. Dziękuję i polecam!

Od 4 miesiąca życia chodziliśmy z synkiem do prof. prywatnie.W październiku, w wieku 3 lat zoperował go i umówił nas na wizytę kontrolną.Skorzystałam z okazji i zapisałam synka do poradni.Jakież było oburzenie profesora,że żal nam było wydać te 150 zł na prywatną wizytę. Powiedział że już się więcej razy nie spotkamy; nie raczył nawet spojrzeć na wyniki badań!!!!!!!Ludzie!Czy wy sobie wyobrażacie jak można tak traktować pacjentów?To jest lekarz?Zależy mu tylko na kasie.Ciekawe jest to że na nfz ma 5 pacjentów a prywatnie 30 dziennie albo więcej.Po prostu żenada!Muszę teraz iść do innego lekarz bo synek musi mieć jeszcze wizyty kontrolne do wieku dojrzewania.

Od 6 lat leczę dziecko na ciężką wadę wrodzoną w poradni urologicznej na Szpitalnej. Profesor zawsze w pełni wyjaśniał co za operację planuje, rysował ją abyśmy lepiej zrozumieli. Może robił to szybko, bo pod drzwiami czekał tłum z dziećmi, ale zawsze pytał czy wszystko zrozumieliśmy. Jestem całkowicie zadowolona z jego opieki i leczenia i gorąco polecam tego fachowca.

Jedna wielka ściema! byłam u profesora na fundusz rok temu, od razu na wstępie powiedział, że jeśli przyjdziemy prywatnie, za jedyne 150 zł, to potraktuje nas "inaczej" i jakby co to "załatwi" szpital szybciej. Obejrzał usg i kazał iść na prywatne usg do swojego kumpla, bo on tylko tamto czyta. W niczym nam nie pomógł, nie postawił żadnej diagnozy, kazał przyjść prywatnie za 2 miesiące. jak to głupia matka, zebrałam kasiorę i trafiłam do profesora prywatnie. W poczekalni ze 30 osób, warunki żenujące jak za tę kasę. po 2 godzinach ...

jak to głupia matka, zebrałam kasiorę i trafiłam do profesora prywatnie. W poczekalni ze 30 osób, warunki żenujące jak za tę kasę. po 2 godzinach (tak, tak!, średni czas wizyty ok 5 min!) weszliśmy, profesor popatrzył ma wyniki i uznał, że mały musi mieć operowaną stulejkę, ale tylko u niego, za 2,5 tys! zł, bo w innym szpitalu to nam to schrzanią! potem chciał nas wysłać na badania do warszawy, za parę stówek, chociaż w każdym większym szpitalu to robią (i na stulejkę i badanie jestem już umówiona na nfz....)
ODRADZAM!!

Jestem zachwycona Panem Profesorem, leczył dwójkę moich dzieci. Lekarz który wreszcie postawił trafną diagnozę. Poleciła mi go znajoma która także leczyła u niego swoje skarby. Dobry fachowiec, polecam.

Bardzo jestem zadowolona z leczenia mojego dziecka przez Profesora Jankowskiego. Jako pierwszy trafnie postawił diagnoze i zajął się leczeniem. Nie trawło ono krotko ale warto bylo dojezdzac do osoby ktora zna sie na rzeczy. Teraz po wyleczeniu zglaszam sie co jakis czas na wizyty kontrolne, aby miec pewnosc ze nic sie dzieje. Polecam i Pozdrawiam Kaja

Kaja

Jestem zachwycona! Pan profesor jest świetnym specjalistą! Operował naszą córeczkę jak miała 2 miesiące. Byliśmy przerażeni a on nam spokojnie wszystko wytłumaczył i nas uspokoił. Dzisiaj córka jest okazem zdrowia. Wyniki ma idealne. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni! Gorąco polecam!

Kompletnie nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Profesor to miły i sympatyczny czowiek, z dużą wiedzą. Wieloletnie doświadczenie sprawiło że uratował mojego synka. Był dostepny pod telefonem i chętny aby kompleksowo wyjaśnić problemy.Kompetentny lekarz, poza tym ma pacjentów z całej Polski co świadczy o tym że jest dobrym specjalista. Ja dojezdzalam az 120km

Zmuszał do leczenia prywatnego, utrudniał dostęp do szpitala.

Zmuszał do leczenia prywatnego, utrudniał dostęp do szpitala.

Powinien sie zająć polityką a nie leczeniem.Łapówkarz i tyle. Mój synek leżał w Poznaniu na oddziale urologicznym u pana Jankowskiego , gdyby nie moje interwencje i upór moje dziecko wylądowałoby z dwiema rurkami wystającymi na zewnątrz i zrobiłabym z niego kalekę. Pan "profesor" nie przyznał się do błędu podczas operacji prostego włożenia cystofiksa do pęcherza i moje dziecko męczyło się z wysoką gorączką całą noc w szpitalu a potem na moje zarzuty po prostu wypalił bezczelnie "że to nie jego wina że urodziłam chore dziecko". Całe szczęście znalazłąm wspaniałych lekarzy w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka , gdzie mój synek trafił po mojej decyzji wypisania go ze szpitala w Poznaniu.Jak lekarze z CZD zobaczyli w jakim stanie jest dziecko i co mu zrobił konował Jankowski to byli w szoku i od razu dziecko miało operacje i po dwóch tygodniach życie w niego wróciło.
Jankowski to ne lekarz to beszczelny typ , dla którego liczy sie kasa. NIE IDZCIE DO NIEGO Z DZIECKIEM!!!!!!!!!!!