dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

3,9

Kompletnie nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Profesor to miły i sympatyczny czowiek, z dużą wiedzą. Wieloletnie doświadczenie sprawiło że uratował mojego synka. Był dostepny pod telefonem i chętny aby kompleksowo wyjaśnić problemy.Kompetentny lekarz, poza tym ma pacjentów z całej Polski co świadczy o tym że jest dobrym specjalista. Ja dojezdzalam az 120km

Byłam pacjentką pana profesora jako nastoletnia dziewczyna.Moi rodzice i pani nefrolog szukali dla mnie pomocy,gdyż choroba utrudniała mi w dużym stopniu normalne funkcjonowanie,głównym problemem było cierpienie.Trafiłam do profesora Jankowskiego i udało się.Jestem obecnie zdrową dorosłą kobietą,jestem mamą i żoną.Nie odniosę się do charakteru bo nie to nas interesowało jadąc do kliniki.Jako lekarz to dobry fachowiec.

dużo plotek chodzi że niby profesor lubi łapówki ale kto chce niech daje a ja opieke mam i tak dobrą. Tyklko polecam zakładać golfy

Wspaniały lekarz! jestem mu wdzięczna za przeprowadzone operacje i tak wspaniałe leczenie mojego synka.

Kompetentny i miły lekarz! Oby wszyscy mieli taką wiedzę i doświadczenie!

Kompetentny i miły lekarz! Oby wszyscy mieli taką wiedzę i doświadczenie!

Bardzo konkretna wizyta. Profesor ma duza wiedze i doswiadczenie. Leczył moją coreczke na wodonercze, teraz chodzę z synkiem bo ma problemy z moczeniem. Szczerze polecam i Pozdrawiam Pana Profesora. Bogna

Bogna

JAKO LEKARZA BARDZO POLECAM, KONKRETNY I ZDECYDOWANY BARDZO POMOCNY GODNY POLECENIA , ŚWIETNY SPECJALISTA ALE CZUŁAM SIĘ NIESWOJO W JEGO TOWARZYSTWIE POŚWIĘCAŁ WIĘCEJ CZASU MNIE NIŻ MOJEMU DZIECKU STRASZNY BABIARZ TO TROSZKĘ NIE NA MIEJSCU.

Świetny specjalista, duże doświadczenie i wiedza. Leczył dwójke moich dzieci z bardzo dobrym efektem. Szczerze polecam!! Mama Adasia i Zosi

Mama Adasia i Zosi

Pan Profesor leczył naszego synka od kilku miesięcy, gdy przy którejś z kolei wizycie postraszył nas że niespełna dwuletni synek będzie musiał zostac obrzezany jeśli nie podda się zabiegowi w jego prywatnej klinice. Za zabieg ten ( operacja stulejki) prof. zażądał 1500zł, choc sam zabieg wykonac miał jego asystent!!! Na ośrodku zdrowia zabieg ten wykonano darmowo w zaledwie kilka minut! Dla mnie pan Jankowski okazał się nastawionym wyłącznie na kasę chytrusem!! nie polecam!

Operował mojego synka który miał moczowód olbrzymi. Super specjalista,godny zaufania .Jesteśmy po wizycie kontrolnej, efekty jego pracy są rewelacyjne.Po tak skomplikowanej operacji nie ma śladu.Dodam jeszcze,że moja kuzynka leczyła się u niego i też jest zadowolona.Gorąco polecam.