dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Byłam pacjentką pana profesora jako nastoletnia dziewczyna.Moi rodzice i pani nefrolog szukali dla mnie pomocy,gdyż choroba utrudniała mi w dużym stopniu normalne funkcjonowanie,głównym problemem było cierpienie.Trafiłam do profesora Jankowskiego i udało się.Jestem obecnie zdrową dorosłą kobietą,jestem mamą i żoną.Nie odniosę się do charakteru bo nie to nas interesowało jadąc do kliniki.Jako lekarz to dobry fachowiec.

Kompetentny i miły lekarz! Oby wszyscy mieli taką wiedzę i doświadczenie!

Kompetentny i miły lekarz! Oby wszyscy mieli taką wiedzę i doświadczenie!

Jestem mamą 5 letniego chłopca, który moczy się w nocy. Jak to powiedział P. Profesor, podczas snu wyłącza się u mojego syna "czujka" mówiąca że trzeba do toalety. A o to co polecił lekarz: należy codziennie o 1 w nocy nastawić budzik aby wybudzał dziecko do toalety, jeśli to nie poskutkuje, przystawiamy go do ucha i ściągamy kołdrę, następnie stawiamy dziecko na mokrej szmacie i pokazujemy mu palcem nie odzywając się kierunek toalety. Moje pytanie brzmi: czy normalny jest sposób robienia szoku dla 5 letniego dziecka o 1 w nocy przez 2 miesiące?? Postawmy się na jego miejscu, śpimy w najlepsze i nagle ktoś nam przystawia budzik do ucha. Czy ktoś z Państwa też stosował taką terapię szokową wobec swojej pociechy?? Jeśli tak to czy pomogła. Proszę o komentarze w tej sprawie, bo nie wiem czy mam szukać innego specjalisty.

dużo plotek chodzi że niby profesor lubi łapówki ale kto chce niech daje a ja opieke mam i tak dobrą. Tyklko polecam zakładać golfy

Wspaniały lekarz! jestem mu wdzięczna za przeprowadzone operacje i tak wspaniałe leczenie mojego synka.

Bardzo konkretna wizyta. Profesor ma duza wiedze i doswiadczenie. Leczył moją coreczke na wodonercze, teraz chodzę z synkiem bo ma problemy z moczeniem. Szczerze polecam i Pozdrawiam Pana Profesora. Bogna

Bogna

Świetny specjalista, duże doświadczenie i wiedza. Leczył dwójke moich dzieci z bardzo dobrym efektem. Szczerze polecam!! Mama Adasia i Zosi

Mama Adasia i Zosi

JAKO LEKARZA BARDZO POLECAM, KONKRETNY I ZDECYDOWANY BARDZO POMOCNY GODNY POLECENIA , ŚWIETNY SPECJALISTA ALE CZUŁAM SIĘ NIESWOJO W JEGO TOWARZYSTWIE POŚWIĘCAŁ WIĘCEJ CZASU MNIE NIŻ MOJEMU DZIECKU STRASZNY BABIARZ TO TROSZKĘ NIE NA MIEJSCU.

POLECAM! Trafiłam do profesora przypadkiem i powiem szczerze byłam bardzo mile zaskoczona po wizycie u niego. Jak dla mnie bardzo konkretny lekarz, podchodzący bardzo profesjonalnie do tego co robi!!! Profesor postawił diagnozę i po kilku tygodniach zgłosiłam się do CERTUSA z dzieckiem na operacje. Operacja przebiegła szybko i co najważniejsze ze znakomitym rezultatem. Jesteśmy po wizycie kontrolnej wszystko jest OK. Nie ma śladów po cieńciu, a co najważniejsze dziecko nie wiedziało że było w szpitalu, gdyż personel wpajał synowi ze jest z rodzicami w hotelu na weekend. Z ręką na sercu mogę polecić profesora Jankowskiego jako super specjalistę!
Nie ważne jest to że musiałam dojeżdżać do Poznania ok 130 km w jedną stronę, nie ważne jest to że wydałam pieniądze, najważniejszą rzeczą jest zdrowie mojego dziecka i to że nikt mnie nie naciągał finansowo, wiedziałam ile co ma kosztować i tak było. Uważam że to jest normalne a nie jeżdżenie po kilka razy do specjalisty , robienie jakiś dziwnych badań z których nic nie wynika, a na koniec lekarz mówi że on nic nie może robić!!! U profesora Jankowskiego wszystko jest jasno wytłumaczone i przedstawione!!! Oby jak najwięcej takich specjalistów!
Bardzo serdecznie pozdrawiamy NIKOŚ z rodzicami

Pan Profesor leczył naszego synka od kilku miesięcy, gdy przy którejś z kolei wizycie postraszył nas że niespełna dwuletni synek będzie musiał zostac obrzezany jeśli nie podda się zabiegowi w jego prywatnej klinice. Za zabieg ten ( operacja stulejki) prof. zażądał 1500zł, choc sam zabieg wykonac miał jego asystent!!! Na ośrodku zdrowia zabieg ten wykonano darmowo w zaledwie kilka minut! Dla mnie pan Jankowski okazał się nastawionym wyłącznie na kasę chytrusem!! nie polecam!