Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu, w sumie jedyny tak profesjonalny, kulturalny, empatyczny i mily. Zdecydowanie polecam dr. jasinskiego !!!

POZDROWIENIA Z SOSNOWCA dla SOSNOWICZANINA! fakt doktor czasem a w sumie prawie zawsze zalatwia wszystko w "powietrzu" ale chyba tylko dlatego ze chce kazdemu pomóc ,mnie nigdy nie odmówił pomocy ,konsultacji ,naprawił mi reke , generalnie nie nalezy mu zawracac gitary i prosic o elaboraty trzeba krotko zwiezle i na temat wtedy mozna z nim zalatwic wszystko ! trzeba mu tez wybaczac ze czasem a prawie zawsze nie pamieta o co chodzi ale co sie dziwic przy takiej ilosci pacjentow ! jak dla mnie rowny chlop i super lekarz !

Pan Doktor jest najwspanialszym lekarzem na jakiego trafiłam. Poza tym ,że jest świetnym specjalistą jego podejście do pacjenta, dbanie o każdy szczegół podczas wizyty,nawet komfort psychiczny jest wręcz nierealne. Znam Pana Doktora od 11 lat, ratował moją nogą chociaż nikt nie chciał się tego podjąć, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, walczy o każdego bez wzgladu na wiek, poza tym ma swietne poczucie humoru i tak jak ja jest z Sosnowca. Polecam.

Wspaniały człowiek i genialny lekarz. Moje schorzenie 2 barków ( miałem 2 artroskopie - po jednym na każdy bark ) dla kilku ( i to dobrych ortopedów i ordynatorów ) tzw "dobrych lekarzy" z Opola pozostało zagadką :). U wspaniałego dr Jasińskiego wystarczyła jedna wizyta , następnie zabiegi i dzisiaj mam obydwa barki jak nowe. JESZCZE RAZ - DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE I WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!! Podpisał się znany pacjent z Opola :)

Wspaniały człowiek i genialny lekarz.
JESZCZE RAZ - DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE I WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!!
Podpisał się znany pacjent z Opola :)

Lekarz bardzo kompetentny. Bardzo szczegółowo opisał problem który mi doskwiera. Wykazuje się dużą kulturą osobistą, czego nie można powiedzieć o wielu lekarzach ortopedach. Naprawde polecam Dr.. Jestem zadowolony w 100% z wizyty

Prawdziwy specjalista, prawdziwy lekarz. W moim przypadku była to operacja na łokciu, w taki sposób przeprowadzona, że po operacji nawet nie potrzebowałem środków przeciwbólowych. Pomniejszona ocena za poświęcony czas jest raczej plusem - niestety w taki tylko sposób może pomóc większej ilości pacjentów. Wielki szacunek dla Pana doktora. PS. Szkoda tylko, że NFZ nie dorasta do pięt tej klasie lekarzy.

PS. Szkoda tylko, że NFZ nie dorasta do pięt tej klasie lekarzy.

Pozdrawiam i polecam P Doktora Adam Tychy

Pozdrawiam i polecam P Doktora Adam Tychy

Polecam dr. Jasińskiego, jako naprawdę kompetentnego lekarza. Jest bardzo uprzejmy i z troską dba o swoich pacjentów.Ponadto jest profesjonalista w tym co robi. Wykonał plastyke mojej dłoni po tym jak inni lekarze poprostu "okaleczyli mnie". Naprawde polecam Pana Doktora. Jest wspaniałym człowiekiem.

Robi wszystko zeby mi pomuc i zebym mogla zyc normalnie a mam powazne schorzenie i jestem bardzo zadowolona z leczenia

Wspaniały specjalista!!!z każdym problemem od kręgosłupa, po kończyny polecam!!!!ja choruję na wiele schorzeń ortopedyczno-traumatologicznych i nie zdarzyło się,zebym nie otrzymał fachowej pomocy od pana dr!!!!do tego profesjonalny gabinet a raczej cały komplesowy NZOZ w którym mozna znaleść nie jednego wspaniałego specjalistę z każdej dziedziny!!!POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Bytom"?

Piekary Śląskie
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry