lek. dent. Andrzej Jaśkiewicz

Znakomity specjalista! Zna się na rzeczy jak mało kto ! Polecam wszystkim tym którzy boją się stomatologów:)

Pan Doktor to najlepszy specjalista z jakim miałam doczynienia ! Uprzejmy, delikatny a przede wszystkim kompetentny! Odpowiadał na wszystkie pytania, był bardzo cierpliwy. Polecam z całego serca ! Wdzięczna Pacjentka

Dnia 31 stycznia 2022 o godzinie 18:00 odbyłem wizytę stomatologiczną w gabinecie, podczas której dokonano nieudanej ekstrakcji zęba (górnej czwórki). Podczas zabiegu doszło do złamania korzenia usuwanego zęba. Poinformowano mnie, że muszę jak najszybciej znaleźć chirurga, który usunie pozostałość zęba, po czym opuściłem gabinet. Po wyjściu z gabinetu byłem w całkowitym szoku psychicznym. Nie otrzymałem żadnych instrukcji jak dbać o ranę, ani żadnego kontaktu do żadnego specjalisty, który mógłby naprawić wyrządzoną szkodę. W kolejnych dniach, stomatolog nie zainteresował się w żaden sposób stanem pacjenta, a dnia 4 lutego 2022 podczas naszej rozmowy telefonicznej stwierdził, że jestem niepoważny, wysuwając jakiekolwiek roszczenia. Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację oraz brak możliwości naprawienia przez stomatologa Andrzeja Jaśkiewicza powstałej szkody, dnia 1 lutego 2022 o godzinie 15:00 zmuszony byłem do skorzystania z usług innej kliniki, w której dokonano operacji chirurgicznej polegającej na rozcięciu dziąsła, usunięciu poprzez dłutowanie pozostałości korzenia i szyciu dziąsła. Po zabiegu założono mi szwy na okres sześciu tygodni. Dnia 8 lutego 2022 roku miałem mieć zakładany aparat ortodontyczny, którego założenie nie było możliwe ze względu na wykonaną operację. Byłem zmuszony przesuwać montaż aparatu. Błędy mogą się zdarzyć, ale podejście Pana Stomatologa, który próbował się mnie pozbyć jak najszybciej z gabinetu sprawiły, że odradzam jakiekolwiek wizyty w tym miejscu