lekarz Andrzej  Jaworowskilekarz Andrzej  Jaworowski - zdjęcie profilowe

lekarz Andrzej Jaworowski

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Jestem ginekologiem-położnikiem, specjalistą II stopnia. Obecnie jestem zatrudniony w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym UJASTEK w Krakowie
Prowadzę prywatną praktykę ...

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Prowadzę prywatną praktykę lekarską – przyjmuję w gabinetach na terenie miasta Krakowa (w Nowej Hucie) oraz w Proszowicach.
Więcej o mnie:
oraz: http://www.ginekologjaworowski.pl/
Profil Facebook: http://www.facebook.com/ginekologjaworowski

Lekarz Jaworowski stawia przede wszystkim na wiedzę i praktykę. Cieszę się bardzo, że u niego mogłam prowadzić ciążę. Zawsze pomocny i wyrozumiały, wie jak pomóc pacjentowi, leczenie prowadzonie wyśmienicie.Polecam

Pan Doktor Jaworowski jest miłym i bardzo pomocnym lekarzem. Niczego nie bagatelizuje, wszystkie oznaki dolegliwości mają dla niego znaczenie. Wie jaką postawić diagnozę, jest przy tym konsekwentny i prowadzi dobra opiekę medyczną.

Pan Doktor Jaworowski jest bardzo profesjonalnym lekarzem, zna się na rzecz. Pomaga z chęcią i z wielkim entuzjazmem. Niczego nie bagatelizuje o wszystko się pyta, bo wszystko ważne w stanie ciąży. Dla bezpieczeństwa pacjentki robi wszystko, by ponosiła jak najmniejszy wysiłek i chroniła zdrowie. Polecam tego lekarza.

Dobry lekarz do którego mam zaufanie, odpowiedzi Pana Doktora jasne i konkretnie na temat. Zna się na swojej pracy i to jest dla mnie wyznacznik, bo wiem, że mogę bez żadnego wahania oddać w jego ręce. Niesamowita opieka oraz troska o pacjentki.

Bardzo dobry lekarz, jest niesamowity do tego bardzo życzliwy. Ma kompetencje i wielką wiedzę. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjentów jakie Pan Doktor reprezentuje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pozdrawiam serdecznie

Ekstra facet, sto procent profesjonalizmu. widać, lata pracy, wiedza i doświadczenie są teraz wielkim darem dla jego pacjentów. Każda kobieta w okresie ciąży pragnie doskonałej opieki i Pan Doktor z tego zadania wywiązał się wspaniale. Jestem zadowolona i szczęśliwa.

Serdecznie polecam skorzystanie z gabinetu i pomocy pana doktora jest rzeczowy i konkretny na pierwszym miejscu stawia dobro pacjentki. Godny zaufania polecam każdej kobiecie, która chcę by jej zdrowie jak i jej maleństwa było w jak najlepszych rękach.

Lekarz godny zaufania i polecenia, odpowiada na pytania rzeczowo i konkretnie, indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki. Polecam w 100%.

Doktor Jaworowski prowadził moją ciążę, szczęśliwie zakończoną cc .Jesteśmy mu bardzo wdzięczni ze możemy się cieszyć nasza córeczką.Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia ,cudowny lekarz i wspaniały człowiek. Panie doktorze jeszcze raz wielkie dzięki :)

Polecam! Wybitny specjalista w swej dziedzinie. Dzięki prowadzeniu zagrożonej ciąży mamy pękną i zdrową córeczkę. Dziecko przyszło na świat rozwiązaniem cesarskim - wykonanym perfekcyjnie przez dr Jaworowskiego. Niczego nie bagatelizuje, kompleksowo wyjaśnia.