lekarz Andrzej  Jaworowskilekarz Andrzej  Jaworowski - zdjęcie profilowe

lekarz Andrzej Jaworowski

Ginekolog

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Jestem ginekologiem-położnikiem, specjalistą II stopnia. Obecnie jestem zatrudniony w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym UJASTEK w Krakowie
Prowadzę prywatną praktykę ...

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Prowadzę prywatną praktykę lekarską – przyjmuję w gabinetach na terenie miasta Krakowa (w Nowej Hucie) oraz w Proszowicach.
Więcej o mnie:
oraz: http://www.ginekologjaworowski.pl/
Profil Facebook: http://www.facebook.com/ginekologjaworowski

Wspaniały Lekarz a przy tym CZŁOWIEK a teraz bardzo mało jest ludzkich lekarzy. Pan Doktor ma ogromne doświadczenie zawsze wie co robić swoją opieką otacza cały czas. Dzięki temu lekarzowi mam 2 wspaniałe córeczki jedna urodzona w 2011 gdyby nie Pan Doktor to Julci nie było by gdyż inny lekarz twierdził, że ciąża nie rozwija się i trzeba usunąć....Pan Doktor zadziałał inaczej i Julka ma prawie 5 lat no i Basia urodzona w lipcu 2015. Obydwie przez cc wykonane prze Pana Doktora Jaworowskiego w super atmosferze zero stresu. Polecam każdej kobiecie która chce być pod dobrą i profesjonalną opieką.....POLECAM
a Panu Doktorowi SERDECZNIE DZIEKUJE ZA WSZYSTKO :)

Pan Doktor Jaworowski jest bardzo profesjonalnym lekarzem, zna się na rzecz. Pomaga z chęcią i z wielkim entuzjazmem. Niczego nie bagatelizuje o wszystko się pyta, bo wszystko ważne w stanie ciąży. Dla bezpieczeństwa pacjentki robi wszystko, by ponosiła jak najmniejszy wysiłek i chroniła zdrowie. Polecam tego lekarza.

...i ja też polecam!!!! Po dwóch poronieniach, trafiłam właśnie w ręce Pana Doktora i w styczniu 2016 urodził się Filip. Byłam załamana,zniechęcona i tak,aż do pierwszej wizyty u dr Jaworowskiego. Przedstawił swoje zdanie, dostałam zalecenia, było ewentualnie drugie wyjście... jestem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Gdyby nie wiek zdecydowałabym się zajść w ciążę po raz kolejny,oczywiście tylko pod opieką dr Jaworowskiego. Dziękujemy Panie Doktorze!!!

...i ja też polecam!!!!
Dziękujemy Panie Doktorze!!!

Dobry lekarz do którego mam zaufanie, odpowiedzi Pana Doktora jasne i konkretnie na temat. Zna się na swojej pracy i to jest dla mnie wyznacznik, bo wiem, że mogę bez żadnego wahania oddać w jego ręce. Niesamowita opieka oraz troska o pacjentki.

Pan Doktor Jaworowski jest miłym i bardzo pomocnym lekarzem. Niczego nie bagatelizuje, wszystkie oznaki dolegliwości mają dla niego znaczenie. Wie jaką postawić diagnozę, jest przy tym konsekwentny i prowadzi dobra opiekę medyczną.

Bardzo dobry lekarz, jest niesamowity do tego bardzo życzliwy. Ma kompetencje i wielką wiedzę. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjentów jakie Pan Doktor reprezentuje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pozdrawiam serdecznie

Lekarz Jaworowski stawia przede wszystkim na wiedzę i praktykę. Cieszę się bardzo, że u niego mogłam prowadzić ciążę. Zawsze pomocny i wyrozumiały, wie jak pomóc pacjentowi, leczenie prowadzonie wyśmienicie.Polecam

Jestem stałą pacjentką Dr Jaworowskiego. Przeszłam z nim przez ciążę i po ciąży dalej się mną opiekuje. Jest profesjonalny , konkretny a przy tym bardzo uprzejmy. Podczas ciąży czułam się bezpiecznie i zawsze odbierał ode mnie telefon. Oby było więcej takich lekarzy. Polecam

Ekstra facet, sto procent profesjonalizmu. widać, lata pracy, wiedza i doświadczenie są teraz wielkim darem dla jego pacjentów. Każda kobieta w okresie ciąży pragnie doskonałej opieki i Pan Doktor z tego zadania wywiązał się wspaniale. Jestem zadowolona i szczęśliwa.

Serdecznie polecam skorzystanie z gabinetu i pomocy pana doktora jest rzeczowy i konkretny na pierwszym miejscu stawia dobro pacjentki. Godny zaufania polecam każdej kobiecie, która chcę by jej zdrowie jak i jej maleństwa było w jak najlepszych rękach.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.