lekarz Andrzej Jaworski

nie poleciłabym go największemu wrogowi!!!!!!!!!!!!!!!

nie poleciłabym go największemu wrogowi!!!!!!!!!!!!!!!

POLECAM ŚWIETNY LEKARZ:) Koleżanka mi go poleciła,która sama do niego chodzi i też poszłam

POLECAM ŚWIETNY LEKARZ:)
Koleżanka mi go poleciła,która sama do niego chodzi i też poszłam

Polecamtegolekarza,robi wszystkie niezbedne badania, prowadze u niego swoja ciąże, uwazzam ze jest bardzo sympatyczny, dobrze wykonuje swoja prace JESTEM JAKNAJBARDZIEJ ZADOWOLONA !!

kazdy ma soj styl. on pod tym wzgledem jest specyficzny...nie kazdemu jego sposob odpowiadania na pytania moze pasowac, najwazniejsze ze jest kompetentny, wali prosto z mostu i nie owija w bawelne(i chyba to niektorym paniusiom nie pasuje). ja wole zeby prosto z mostu powiedzial ze dzieje sie to i to i to trzeba leczyc tak i tak... niz wie pani co wydaje mi sie ze ostatnio pani....(bla bla bla)...

nie potrzebny do tej ankiety komentarz,jest to opinia pacjentki, to wasz problem czy uwierzycie w to czy nie.

Pan doktor jest bardzo dociekliwy.Dzięki swojemu uporowi (w dobrym znaczeniu tego słowa)wykrył schorzenie we wczesnej jego fazie.Typ inteligentnego luzaka i mało inteligentna pani może nie zrozumieć dowcipu i sposobu bycia.

Zdecydowanie polecam, jestem pacjentką od kilku lat i to z poważnymi chorobami, zawsze zleca badania i pomaga, nie mam problemu z porozumieniem się. Leczy również moją mamę i ona też jest bardzo zadowolona.

Pan dr.Jaworski prowadzi moja ciaze od samego pocztku i jestem zadowolona.

Pan dr.Jaworski prowadzi moja ciaze od samego pocztku i jestem zadowolona.

złośliwy ,popełnia błedy do których nie chce sie przyznać

złośliwy ,popełnia błedy do których nie chce sie przyznać