moja córka trafiła do szpitala zapalenie płuc po wyjsciu ze szpitala kolejny antybiotyk,znajomi polecili pana doktora ,natychmiast zmienił wczesniej zapisane antybiotyki ,trafiony lek zacząl działac po kilku godzinach ,córka od dawna nie choruje ,takiego podejscia do pacjenta dawno nie widziałam super specjalista ,nie słyszałam nigdy złej opini bądz żle postawionej diagnozy ,wszyscy znajomi ,moja rodzina leczy dzieci ,dorosłych również ,polecam gorąco

Polecam Wszystkim!!! Leczę u Pana Doktora dwójkę dzieci. Wspaniała osoba,Posiada super podejście do dzieci.Moje dzieci chcą jeździć tylko do Niego. Trafia z lekiem w 100%,i pomagają od razu. Więc jeśli masz problem,że inni lekarze nie dają rady udaj się do Pana doktora. Wysłucha,poradzi,nie szczędzi na czasie.To wspaniały człowiek,z powołaniem i dużym doświadczeniem.Szkoda że takich lekarzy jest tak mało.

Polecam Wszystkim!!!
Leczę u Pana Doktora dwójkę dzieci.
Trafia z lekiem w 100%,i pomagają od razu.
Więc jeśli masz problem,że inni lekarze nie dają rady udaj się do Pana doktora.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Ma czas dla każdego pacjenta. Zawsze trafnie ocenia jakie lekarstwa przepisać, nigdy nie musiałam wracać na kolejną wizytę,z powodu źle dobranych leków, zawsze to, co przepisał było skuteczne. Naprawdę świetny lekarz!!!

Naprawdę świetny lekarz!!!

moje dziecko często się przeziebia przy czm łapie uciążliwy kaszel prowadzący do wymiotów. w ciągu mięsiąca 3 lekarzy przepisywało syropy i antybiotyki które nic nie pomagały,w końcu trafiliśmy do doktora Jefimowa który po dokładnym wywiadzie i badaniu przepisał leki po których kaszel minął po dwóch dniach. POLECAM

czy mogę dokładny adres i nr tel dr aby iść na prywatną wizytę z dzieckiem?

czy mogę dokładny adres i nr tel dr aby iść na prywatną wizytę z dzieckiem?

byliśmy u lekarza z naszą córeczką która miała 1-miesiąc i straszną wysypkę, pediatra i położna różnie diagnozowali, że może być od wszystkiego i nic z tym nie należy robić tylko czekać około miesiąca aż samo zejdzie. Natomiast p. Jefimow przepisał maść i od razu problem zniknął.Bardzo gorąco polecam.

Polecam pana doktora. Wysłucha wszystkiego z uwagą, miałam wrażenie, że ceni każdą informację, aby nie pominąć niczego w diagnozowaniu.Przez całą wizytę zastanawiał się nad problemem, jakby rozważał wszystkie możliwości ;P Dziecko zbadał dokładnie. Podobało mi się, że wszystko dokładnie wytłumaczył. Jedyny minus to łatwe przepisanie silnej maści sterydowej dla malutkiego dziecka. Nie znam się, może uznał, że lepiej jej uzyć, ale udalo mi się pozbyć zmian skórnych bez niej.

Żeby nie pan doktor to synek miałby teraz astmę

Żeby nie pan doktor to synek miałby teraz astmę

Po waszych opiniach widzę, że to dobry lekarz. w jakich godzinach przyjmuje ? nr tel jest aktualny ? od kilku dni nie mogę się tam dodzwonić.

Po waszych opiniach widzę, że to dobry lekarz.

bardzo kompetentny lekarz, godny polecenia.

bardzo kompetentny lekarz, godny polecenia.