dr n. med. Andrzej Jóźwiak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Dr Jozwiak poświęcając swój prywatny czas uratował moja nogę, gdy po wypadku trafiłam na sor na Solcu. Mimo, że był już po dyżurze przyjechał żeby mnie zoperować. I nie dlatego, że byłam "z polecenia", tylko zwyczajnie trudny przypadek się trafił. Zawdzięczam Panu Doktorowi szanse na powrót do zdrowia i mimo, że przede mną pewnie jeszcze kilka potyczek szpitalnych nie tracę nadziei, że będzie dobrze. Konkretny, dający poczucie zaopiekowania a że nie da się pogadać o pogodzie. Trudno. W końcu nie umawiamy się na kawę. POLECAM!!! A każdemu kto wyraża się negatywnie o Panu Doktorze grożę palcem!

wiele dobrego słyszałam o dr Andrzeju Jóźwiaku,b.chciałam,aby to On mnie operował,ma opinię b. dobregofachowca,rzetelny,konkretny,świetny organizator,tytan pracy.Dr Andrzej jest ordynatorem oddziału,kieruje całym zespołem-od chwili zapisu w rejestracji po pracę lekarzy,pielęgniarek,personelu wszystko jest świetnie zorganizowane,miła atmosfera,kompetentni rehabilitanci,dzięki P.Doktorze,proszę dbać także o Swoje zdrowie,bo takich lekarzy nie ma wielu-pozdrawiam Danuta R.

Andrzeju, pozdrawiam serdecznie. Gratuluję opinii i zadowolenia pacjentów. Tak trzymać. Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, aby inni mogli się cieszyć Twoimi zdolnościami, przywracasz im wiarę w służbę zdrowia. "Bąbel"

Andrzeju, pozdrawiam serdecznie.

Doskonały specjalista. Rzetelny i kompetentny. Świetny diagnosta. Wszystkim, którzy cierpią na dolegliwości ortopedyczne szczerze polecam

Doskonały specjalista. Rzetelny i kompetentny. Świetny diagnosta.
Wszystkim, którzy cierpią na dolegliwości ortopedyczne szczerze polecam

Przykro mi, ale nie mogę dodać pozytywnej opinii. Dr Jóźwiak operował mojego ojca. Przeprowadził zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Niestety po zabiegu okazało się, że operowana noga jest za długa ponad 5 cm! Zabieg operacyjny jak mi wiadomo powinien być wykonany ze szczególną starannością, a w tym przypadku tej cechy zabrakło doktorowi...co więcej znam jeszcze 2 tego rodzaju przypadki. Zamiast powrócić do normalnego funkcjonowania i pracy trzeba zmierzyć się z nowym kalectwem. Nie polecam takiego specjalisty.

Świetny fachowiec zaangażowany bardzo w pracę rzeczowy .Personel pielęgniarski bez zarzutu ,nie sposób nie wspomnieć o fizjoterapeutce która stawia ludzi na nogi i pozwala im wyjść do domu 6 dal wszystkich

Nie wypowiem się na temat kompetencji bo nie dane nam było nam je poznać. Pan doktor z ostrego dyżuru odesłał tatę do przychodni przyszpitalnej. Czas oczekiwania 2 miesiące. W czasie wizyty ktòra trwała 2 min. nie zajrzał nawet do dokumentacji medycznej. Łącznie w szpitalu i w przychodni tata miał w sumie 3 wizyt za które zapłaci NFZ czyli my podatnicy a pacjent i tak nie otrzymał pomocy. Problem nie został zdiagnozowany. Jak tak można odsyłać pacjenta z niczym?

Przeszedłem operację biodra miesiąc temu. Od pierwszego kontaktu z doktorem Jóźwiakiem wiedziałem że mam doczynienia z człowiekiem któremu mogę w pełni zaufać. Jego życzliwy stosunek do pacjenta, kompetencja i szczera rozmowa dotycząca schorzenia i przebiegu operacji , a w rezultacie przebieg operacji i pobyt w szpitalu potwierdziły moje pozytywne odczucia. Dziękuję doktorowi oraz całemu personelowi oddziału ortopedycznego za bardzo dobrą i fachowa opiekę. Jerzy

Pierwsza wizyta z pilnym skierowaniem i doznałam olśnienia Człowiek o Sercu i wrażliwości mam prawie 60lat i pierwszy raz poczułam się bezpieczna Taki prawdziwy Dr.Judym już nie ma niestety takich lekarzy z powołania.Życzę Dr.Jóźwiakowi dużo zdrowia i siły by mógł pomagać tak jak teraz to czyni dla wszystkich chorych i słabych przywracając ich do normalnego życia.Dziękuję Panie Dr.z całego serca.IR.

To czlowiek przez duze C lekarz z powolania takich ludzi jest unikalna mniejszosc skromny a wielki swoim zaangazowaniem do kazdego pacjenta daje chorym poczucie wiary w lepsze jutro.Dziekuje IR.