dr n. med. Andrzej Jóźwiak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Świetny fachowiec zaangażowany bardzo w pracę rzeczowy .Personel pielęgniarski bez zarzutu ,nie sposób nie wspomnieć o fizjoterapeutce która stawia ludzi na nogi i pozwala im wyjść do domu 6 dal wszystkich

Swietny, bolesnie bezposredni I szczery, prawdziwy lekarz. Swietny fachowiec. Cale zycie dazyl do tego co teraz robi i oby wiecej taki lekarzy

Przykro mi, ale nie mogę dodać pozytywnej opinii. Dr Jóźwiak operował mojego ojca. Przeprowadził zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Niestety po zabiegu okazało się, że operowana noga jest za długa ponad 5 cm! Zabieg operacyjny jak mi wiadomo powinien być wykonany ze szczególną starannością, a w tym przypadku tej cechy zabrakło doktorowi...co więcej znam jeszcze 2 tego rodzaju przypadki. Zamiast powrócić do normalnego funkcjonowania i pracy trzeba zmierzyć się z nowym kalectwem. Nie polecam takiego specjalisty.

Dobre opinie dobrymi opiniami, szkoda tylko, że doktor przyjmuje wpierw swoich znajomych i rodzinę, a potem resztę pacjentów. Myślę, że odpowiednie osoby za to powinny się tym zainteresować, bo to nie do pomyslenia jest, żeby lekarz był tak skorumpowany.

To czlowiek przez duze C lekarz z powolania takich ludzi jest unikalna mniejszosc skromny a wielki swoim zaangazowaniem do kazdego pacjenta daje chorym poczucie wiary w lepsze jutro.Dziekuje IR.

Pierwsza wizyta z pilnym skierowaniem i doznałam olśnienia Człowiek o Sercu i wrażliwości mam prawie 60lat i pierwszy raz poczułam się bezpieczna Taki prawdziwy Dr.Judym już nie ma niestety takich lekarzy z powołania.Życzę Dr.Jóźwiakowi dużo zdrowia i siły by mógł pomagać tak jak teraz to czyni dla wszystkich chorych i słabych przywracając ich do normalnego życia.Dziękuję Panie Dr.z całego serca.IR.

TO wspaniały lekarz.Kiedyś byłam jego pacjentką , a teraz byłam w odwiedzinach u mojej znajomej która leży na solcu. Oddział już nie jest jest taki sam bo brakuje dobrego ducha jakim była oddziałowa która odeszła na emeryturę

Przeszedłem operację biodra miesiąc temu. Od pierwszego kontaktu z doktorem Jóźwiakiem wiedziałem że mam doczynienia z człowiekiem któremu mogę w pełni zaufać. Jego życzliwy stosunek do pacjenta, kompetencja i szczera rozmowa dotycząca schorzenia i przebiegu operacji , a w rezultacie przebieg operacji i pobyt w szpitalu potwierdziły moje pozytywne odczucia. Dziękuję doktorowi oraz całemu personelowi oddziału ortopedycznego za bardzo dobrą i fachowa opiekę. Jerzy

Operował mi koślawy paluch. Tragedia!!! wycierpiałam się i paluch dalej jest koślawy i boli. 2 tygodnie w gipsie i bez drutów to nie operacja. Jaki to specjalista??????

Wspanialy lekarz,wspanialy czlowiek.Znalem go mlodego i juz wtedy byl calkowicie poswiecony temy zawodowi.Budzil moj podziw. Jestem dumny,ze ten wspanialy harcerz, sportowiec teraz jest kim jest i kim zawsze chcial byc.