dr n. med. Andrzej Jóźwiak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Wspanialy lekarz,wspanialy czlowiek.Znalem go mlodego i juz wtedy byl calkowicie poswiecony temy zawodowi.Budzil moj podziw. Jestem dumny,ze ten wspanialy harcerz, sportowiec teraz jest kim jest i kim zawsze chcial byc.

Dr Jóźwiak jest wybitnym ortopedą, który fenomenalnie wykonuje operacje. Jest ogromnie doświadczony (dziennie robi kilka operacji!!!!), a dotego nie owija w bawełne i nie obiecuje gruszek na wierzbie. Trafia 100% z diagnozą i powrotem do pełni zdrowia. Świetny diagnostyk i profesjonalista. Do Niego umawiani są ludzie z całej Polski. Gorąco Go polecam i szpital na Solcu....Świetna opieka pielęgniarek, salowych i fizjoterapeutów!!! Pozdrawiam

Świetny diagnostyk i profesjonalista.
Pozdrawiam

Pan dr Andrzej Jóźwiak to doskonały ortopeda, zarówno diagnosta jak i operator. Jego stosunek do pacjenta przywraca wiarę w misję tego zawodu. Oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej w szpitalu na Solcu jest bardzo kameralny, personel bardzo troszczy się o pacjentów, którzy sa w większości unieruchomieni, a więc wymagaja pełnej i najczęściej niewdzięcznej obsługi. Anna Korecka

Anna Korecka

Do szpitala trafiłem z wieloodłamowym złamaniem kości udowej. P. Andrzejowi Jóźwiakowi i zespołowi lekarskiemu skupionemu wokół niego mogę dzisiaj funkcjonować prawie tak jak przed wypadkiem. Profesjonalista w każdym calu z ogromnym doświadczeniem poświęcony pracy i pacjentom

Dzięki Panu doktorowi mogę cieszyć się nowym prawym bioderkiem. Jestem szczęśliwa,że operowały mnie "złote ręce" Pana doktora. To cudowny lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek, z wielkim oddaniem i sercem dla pacjentów. Wizytuje chorych nawet kosztem własnego czasu na odpoczynek. Według mnie to jedyny lekarz, którego mogę polecić każdemu potrzebującemu pomocy ortopedycznej. Mogłabym pisać jeszcze dużo, ale nie ma słów, które w pełni oddadzą miarę tego Człowieka. Wdzięczna za opiekę Barbara Zeman

Wdzięczna za opiekę Barbara Zeman

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek godny polecenia.

Pan dr Jóźwiak jest bardzo dobrym ortopedą i operuje po mistrzowsku. Polecam go z całego serca. Cały personel ortopedii w szpitalu na Solcu jest uprzejmy i skupiony a pacjencie.

Dr A. Jóżwiak jest wspaniałym fachowcem, na oddziale, którym kieruje panuje porządek, wszyscy pracują jak w zegarku. Jest to lekarz godny polecenia i zaufania. Bardzo dobrze wspominam panie pielęgniarki, zyczliwie opiekują sie pacjętami. Barbara Wójcik

pielęgniarki, zyczliwie opiekują sie pacjętami. Barbara Wójcik

Operacja Halluksów przebiegła bezproblemowo. Co tu więcej pisać. Mysle ze zbyt prosty przypadek żeby się użalać

P.dr Jozwiak to lekarz z powolania,oddany swojej pracy i pacjentom ,rzeczowy i kompetentny,a takze bardzo slowny i serdeczny,to prawda,ze do pracy przyjezdza duzo wczesniej i natychmiast odwiedza pacjentow po operacjach - doswiadczylam tego osobiscie podczas pobytu w szpitalu na Solcu.To jeden z niewielu lekarzy ,ktorego mozna polecic bez zadnych wątpliwosci.Pacjentka ze Swiętajna