dr n. med. Andrzej Jóźwiak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Świetny fachowiec, konkretny, rzeczowy, bardzo dobry człowiek. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry specjalista. Miałem złamanie dwóch kości przedramienia z przemieszczeniem odłamów. Pierwszą operację miałem w Szpitalu Praskim i tam mi zknocili. Ten lekarz wyleczył moją rękę i jest teraz w 100% sprawna.

szkoda że mamy tak mało wzorowych specjalistów ,jak dr A JÓŻWIAK TO ORDYNATOR,LEKARZ ,KTÓRY NIE TYLKO JEST WSPANIAŁYM ORTOPEDĄ, ALE DOKŁADA SWOJE SERCE,CZAS ICAŁĄ NIEZMORDOWANĄ ENERGIĘ DO TEGO CO ROBI.Jako pocjentka w szpitalu NFZ czułam się jakbym była w w nowoczesnej klinice [wygodnie i bezpiecznie]Serdecznie dziękuję na "ręce"PANA ORDYNATORA dla całego personelu medycznego ortopedii na Solcu [b .tymińska]

szkoda że mamy tak mało wzorowych specjalistów ,jak dr A JÓŻWIAK
TO ORDYNATOR,LEKARZ ,KTÓRY NIE TYLKO JEST WSPANIAŁYM ORTOPEDĄ,

Ortopeda, który uratował mi ręce, zapewnił świetną opiekę, opowiedział dokładnie jak przeprowadzany zabieg będzie wyglądał...profesjonalista

Jest lekarzem od spraw sportowców. Pojawiłem się u Niego z bólem kolana po kontuzji w gry w nogę. Zalecił rehabilitacje i przeszło. Wiele miesięcy minęło i jak ręką odjął. Zrobił prześwietlenie, USG kolana i już wszystko wiedział. Gdy inni ortopedzi przepisywali Arthron Comlex na staw kolanowy, czy nawet zastrzyki do kolan, On zwyczajnie zlecił krioterapię i przeszlo.. Polecam tego lekarza zdecydowanie.