lekarz Andrzej Kabziński

lekarz do którego mam pełne zaufanie, jest bardzo dobrym fachowcem, jest miły, a przede wszystkim jest ludzki i zna się na swojej pracy i potrafi ludziom pomóc.

Bardzo dobry specjalista który fachowo wykonuje swoją pracę i zarazem miły człowiek godny polecenia.

to jest super lekarz, uratowal mi zycie, "zlote rece doktora", modle sie, zeby byly zawsze sprawne, profesjonalista

jest super, uratowal mi zycie w szpitalu na markiewki. "zlote rece doktora", modle sie zeby byly zawsze sprawne.

Jest super lekarz, miałąm raka złośliwego, tak dobrze wyciął ze zyje juz 5 lat bez jakichkolwiek dolegliwości.

Lekarz do którego miałam pełne zaufanie,widać że jest fachowcem w tym co robi i co bardzo dzisiaj ważne,panu doktorowi można zaufać.Byłam operowana.

Lekarz z powołania jesli w dzisiejszych czasach tacy jrszcze istnieja,Ma czas dla pacjenta i w pełni potrafi analizowac, dagnozowac i leczyc pacjenta.Lekarz z duzym doswiadczeniem zawodowym i pełny perfekcjonista.Polecam