Bardzo dobry specjalista , który fachowo i żetelnie omawia chorobę oraz leczenie ,sympatyczny człowiek godny polecenia .

lekarz do którego mam pełne zaufanie, jest bardzo dobrym fachowcem, jest miły, a przede wszystkim jest ludzki i zna się na swojej pracy i potrafi ludziom pomóc.

jest super, uratowal mi zycie w szpitalu na markiewki. "zlote rece doktora", modle sie zeby byly zawsze sprawne.

to jest super lekarz, uratowal mi zycie, "zlote rece doktora", modle sie, zeby byly zawsze sprawne, profesjonalista

Bardzo dobry specjalista który fachowo wykonuje swoją pracę i zarazem miły człowiek godny polecenia.

Lekarz z powołania jesli w dzisiejszych czasach tacy jrszcze istnieja,Ma czas dla pacjenta i w pełni potrafi analizowac, dagnozowac i leczyc pacjenta.Lekarz z duzym doswiadczeniem zawodowym i pełny perfekcjonista.Polecam

Lekarz do którego miałam pełne zaufanie,widać że jest fachowcem w tym co robi i co bardzo dzisiaj ważne,panu doktorowi można zaufać.Byłam operowana.

Jest super lekarz, miałąm raka złośliwego, tak dobrze wyciął ze zyje juz 5 lat bez jakichkolwiek dolegliwości.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-519 Katowice
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice