lekarz Andrzej Kaczorowski

Świetny lekarz, uważnie sprawdził historię leczenia przed wizytą, zaangażowany, wystawia konieczne skierowania i recepty. Polecam!

swietny czlowiek i lekarz!!!bylam u niego juz pare razy na wizycie,za kazdym razem byl bardzo uprzejmy,dokladnie zbadal,nigdy nie bylo problemu z lekiem czy recepta,naprawde polecam:)

Bardzo miły lekarz. Odpowiednio podszedł do problemu, wysłuchał, przedstawił metody leczenia.

Wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy. Skierował mnie na wszystkie badania i zajął się troskliwie. Bardzo dobry internista. Polecam !!!!!!!

bardzo dobry lekarz skuteczny, cierpliwy,przede wszystkim kompetentny,widac ze lubi swoja prace zdecydowanie polecam

zdecydowanie polecam

Polecam zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Polecam zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Bardzo sympatyczny lekarz, wzbudza zaufanie. Wypisał skierowanie na badania od razu jak go o nie poprosiłam.

Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Doktora. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjenta a nie tylko doraźną pomocą w nagłych przypadkach. Chętnie kieruje na dodatkowe badania i konsultacje aby podjąć właściwe leczenie. Godny polecenia lekarz rodzinny.

Fatalny lekarz. Byłam u niego na dyżurze z nieznanego pochodzenia gorączką,która mnie trapi. Potraktował mnie jak wyłudzaczkę zwolnień, zdziwił się dopiero jak poprosiłam o skierowanie na jakieś badania, dał mi skierowanie na badanie krwi, ale nie zaznaczył ważnego wskaźnika CRP, więc następnego dnia, jak poszłam do lekarza z prawdziwego zdarzenia z wynikami, to wyniki trzeba było powtórzyć. Nie polecam tego pana!

Widzi pacjenta, nie tylko pojedynczy problem, z ktorym pacjent przyszedl. Wszystko kompetentnie tlumaczy. Polecam Pana Doktora!