Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki
prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz
echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii
i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Do pana doktroa trafiłam niedawno, został moim ginekologiem- zaufałam mu. Postanowiłam mu się również zwierzyć z powtarzających się u mnie braków orgazmu… Wstydziłam się do tego przyznać, ale jakoś się przełamała. Dr Andrzej Kałamacki dokładnie wypytał, czy problem nie jest przypadkiem natury psychologicznej, ale nie mamy z mężem kryzysu w związku. Po dokładnym wywiadzie i badaniu, okazało się, ze najlepszy będzie dla mnie zabieg O SHOT – efekty niesamowite, skąd bym pomyślała, że medycyna tak poszła do przodu!

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego w 9 tyg. z ogromnymi bólami. Pan doktor akurat był na Dyżurze. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja i profesjonalne podejscie najprawdopodobniej by mnie tu nie było. Nie dość że uratował moje życie to jeszcze ocalał jajowód!!! Ponieważ jak sie okazało moja Cięża była ektopowa. Pomimo prowadzenia mojej osoby przez poprzedniego lekarza i trzykrotnym usg oraz objawach(krwawieniach)które powinny zaniepokoić lekarza MOJ PAN DOKTOR - POŻAL SIĘ PANIE BOŻE!!! Nic sobie z tego nie robił i chyba czekał aż się wykończę... W każdym ...

W każdym bądź razie GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA!!!! Ja osobiście od tamtego momentu jestem jego stałą pacjentką i na pewno tego nie zmienię. Pozdrawiam

Znaleźć dobrego lekarza wcale nie jest łatwo. Ja przeszłam już przez wielu lekarzy i wciąż no i efekt był taki, że ciągle szukałam następnego. No, ale w końcu trzeba było znaleźć prawdziwego specjalistę. Dlaczego? Bo w końcu zaszłam w ciąże. Tak trafiłam do doktora. Mega dobry specjalista, pierwszy lekarz od dawna, którego trzymam sie juz długi czas. Bardzo polecam.

Do doktora Kałamackiego trafiłam początkowo w ramach standardowych badań. Doktor bardzo dokładnie pilnował terminów i tego, aby wszystko było ok we właśnie tej strefie intymnej. Po jakimś czasie postanowiłam zdecydować się na dziecko, wiedziałam, że moim prowadzącym musi być doktor Kałamacki! Robiłam u niego wszystkie badania prenatalne, a także rodziłam. Wszystko bez zarzutów, bardzo polecam.

Do Doktora Kałamckiego trafiłam z niedrożnością jajników. Wcześniej chodziłam do innego lekarza, który przyjmował mnie na nfz i gdy dowiedziałam się co mi jest wiedziałam, że muszę pójść do lepszego specjalisty. Tak też zrobiłam. Od początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dzisiaj po kłopocie ani śladu, a ja jestem w pierwszym miesiącu ciąży.

Szukałam ginekologa dla 15-letniej córki. Sprawa nie była prosta bo wiadomo - dziecko było zestresowane potwornie. Parę osób poleciło mi doktora Kałamackiego i zgodnie z poleceniami właśnie na niego padł nasz wybór. Zarówno ja jak i dziecko już po 5 minutach wizyty byłyśmy bardzo spokojne i cały stres odszedł gdzieś w niepamięć.

Wspaniały człowiek i lekarz! Prowadził moją ciążę od samego początku, był również przy porodzie :) Zawsze uważnie wysłuchał, rozwiał wątpliwości, wszystko szczegółowo wytłumaczył i pocieszał:) za każdym razem wychodziłam z gabinetu z wielkim uśmiechem na twarzy i już nie mogłam doczekać się kolejnej wizyty. Pan doktor jest kompetentnym, uczciwym, doświadczonym lekarzem. Zaufałam Mu i nawet po przeprowadzce dojeżdżam do niego na wizytę godzinę w jedną stronę- jest tego wart! Zdecydowanie polecam

Przez dwa lata staraliśmy się z mężem o dziecko. Niestety bez efektów. Każda kobieta chce mieć dziecko i taka sytuacja to najzwyklejsza tra ge dia. I tym również dla mnie. Wtedy trafiłam do doktora Kałamackiego. Po pół roku już byłam w ciąży, którą doktor poprowadził, a ja dziś jestem szczęśliwą mamą

Wielkie brawa dla tego doktora! Mój mąż podziwiał, że jest ktoś to w końcu potrafi ogarnąć jego żonę. Moja pierwsza ciąża to był gigantyczny niekończący się stres, a właśnie doktor Kałamacki potrafił mnie uspokoić, przeprowadzał dokładne badania USG, badał wszystko i przeprowadził nas bez komplikacji do samego końca.

Nietrzymanie moczu dręczyło mnie przez kilka lat po ciężkim porodzie. W końcu koleżanka z pracy opowiedziała mi o zabiegu właśnie u doktora Kałamckiego, który później przeprowadził go także u mnie. Bardzo polecam każdej kobiecie, która zderzyła się z tym wstydliwym problemem.