Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki
prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz
echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii
i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Cierpiałam na nawracające infekcje intymne i potwornie utrudniało mi to życie. Przestałam chodzić na basen, co bardzo mnie bolało i życie seksualne z moim partnerem też mocno oberwało. Koleżanka poleciła mi dr. Andrzeja Kałamackiego i to był strzał w dziesiątkę. Doktor nie przepisał mi kolejnego kosztownego leczenia, ale uświadomił mi, że płyny do higieny intymnej których używam nie pomagają, a wręcz przeciwnie! Odstawiłam je, przyjmowałam różne preparaty do odbudowania flory i w ten naturalny sposób pozbyłam się problemu. Do doktora Kałamackiego chodzę od tej pory regularnie

Doktor Kałamacki to super lekarz! Do tej pory jakoś miałam problem z chodzeniem do ginekologa, który nie jest kobietą, ale przy doktorze mam komfort i nie czuję się źle. Wręcz przeciwnie! Bardzo dokładnie tłumaczył mi wszystko podczas zabiegu, jaki u niego wykonywałam mianowicie obkurczania pochwy po porodzie. Potem mogła zadzwonić do kliniki, zapytać jeśli miałam jakieś wątpliwości. Jest super profesjonalny!

Do pana doktroa trafiłam niedawno, został moim ginekologiem- zaufałam mu. Postanowiłam mu się również zwierzyć z powtarzających się u mnie braków orgazmu… Wstydziłam się do tego przyznać, ale jakoś się przełamała. Dr Andrzej Kałamacki dokładnie wypytał, czy problem nie jest przypadkiem natury psychologicznej, ale nie mamy z mężem kryzysu w związku. Po dokładnym wywiadzie i badaniu, okazało się, ze najlepszy będzie dla mnie zabieg O SHOT – efekty niesamowite, skąd bym pomyślała, że medycyna tak poszła do przodu!

Dr Kałamacki to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Przedstawia swoją osobą nowoczesną ginekologię, a nie jakieś tam zabobonne leczenia starej daty. świetnie dobierał mi tabletki antykoncepcyjne i jednocześnie, na których wreszcie czuję się dobrze, bez żadnych mdłości zawrotów głowy itp. Poza tym zrobiliśmy dwa razu zabieg O-shot i jestem zachwycona. Moje życie seksualne nabrało rumieńców.

U tego ginekologa przeszłam obkurczanie pochwy po porodzie. Mam tylko 25 lat i nie myślałam do czego może doprowadzić przeciskanie się dziecka przez kanał rodny. Masakra. Na szczęście trafiłam na Intima Clinic i dr. Kałamackiego. To profesjonalista. Najpierw dokładnie mnie przebadał zrobił USG, potem wykonał zabieg i jeszcze byłam na kontroli. Jest super.

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego w 9 tyg. z ogromnymi bólami. Pan doktor akurat był na Dyżurze. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja i profesjonalne podejscie najprawdopodobniej by mnie tu nie było. Nie dość że uratował moje życie to jeszcze ocalał jajowód!!! Ponieważ jak sie okazało moja Cięża była ektopowa. Pomimo prowadzenia mojej osoby przez poprzedniego lekarza i trzykrotnym usg oraz objawach(krwawieniach)które powinny zaniepokoić lekarza MOJ PAN DOKTOR - POŻAL SIĘ PANIE BOŻE!!! Nic sobie z tego nie robił i chyba czekał aż się wykończę... W każdym ...

W każdym bądź razie GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA!!!! Ja osobiście od tamtego momentu jestem jego stałą pacjentką i na pewno tego nie zmienię. Pozdrawiam

Dr Andrzej Kałamacki to bardzo rzetelny lekarz. Zrobił mi zabieg HIFU na nietrzymanie moczu, a tym samy poprawił o niebo codzienne funkcjonowanie i dał nadzieję, że nie musze przechodzić skomplikowanych operacji, które doradzał mi inny lekarz. Bardzo dziękuję za pomoc.

Znaleźć dobrego lekarza wcale nie jest łatwo. Ja przeszłam już przez wielu lekarzy i wciąż no i efekt był taki, że ciągle szukałam następnego. No, ale w końcu trzeba było znaleźć prawdziwego specjalistę. Dlaczego? Bo w końcu zaszłam w ciąże. Tak trafiłam do doktora. Mega dobry specjalista, pierwszy lekarz od dawna, którego trzymam sie juz długi czas. Bardzo polecam.

Panu doktorowi zawdzięczam zdrowie mojego dziecka. Przeprowadził u mnie bardzo dokładne badania prenatalne i dzięki temu wykrył wadę, którą mogliśmy usunąć jeszcze przed porodem. Jeśli chcecie być bezpieczne w ciąży tylko dr Kałamacki i tylko Intima Clinic.

Do doktora Kałamackiego trafiłam początkowo w ramach standardowych badań. Doktor bardzo dokładnie pilnował terminów i tego, aby wszystko było ok we właśnie tej strefie intymnej. Po jakimś czasie postanowiłam zdecydować się na dziecko, wiedziałam, że moim prowadzącym musi być doktor Kałamacki! Robiłam u niego wszystkie badania prenatalne, a także rodziłam. Wszystko bez zarzutów, bardzo polecam.