lekarz Andrzej Kałdonek

Ginekolog położnik, USG

Byłam u doktora pierwszy raz i jestem zadowolona. Przede wszystkim czuję, że ma duże kompetencje i "zna się na rzeczy". Przyszłam z problemem, który doktor na spokojnie mi wytłumaczył. Nie spieszy się, poświęca pacjentce całą uwagę i jest konkretny. Niczego więcej od lekarza nie wymagam. Pozdrawiam!

Polecam ja chodzę na wizyty i nie narzekam doktor jest uprzejmy umie rozmawiać i wytłumaczyć przebieg leczenia jeżeli jest konieczny ja jestem po usunięciu torbiela i nie narzekam.

Czytając inne komentarze, zastanawiam się na czy zależy pacjentkom, na kompetencji czy na tym, bo miał zabawiać i pocieszać. Ja chodzę do niego od czasu, gdy inny ginekolog źle postawił mi diagnozę. Poszlam skonsultować to z dr. Kałdonkiem i wiedział od razu co mi jest, wytłumaczył fachowo i "na chłopski rozum", nawet użył karteczki, by mi zobrazować. Na pierwszy rzut oka owszem może wydawać się wyniosły, ale tak naprawdę jest bardzo miły, uprzejmy i pomocny, w każdym tego słowa znaczeniu. Dodam, że nigdy nie byłam u niego prywatnie, więc pieniądze tu nie wchodzą w grę. Gdy zajdę w ciążę, z pewnością wybiorę tego właśnie lekarza, na lekarza prowadzącego. I najważniejsze, zapamiętajcie, że lekarz ma dobrze leczyć, a nie myć wygadany i zabawny :)

Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Jest bardzo cierpliwy i dokładny. Ma bardzo duże doświadczenie co również jest ważne w tej dziedzinie. Być może niektórych drażni jego sposób bycia, ale nie na tym zależy nam najbardziej idąc do lekarza, tylko na jak najbardziej kompetentnym i dokładnym podejściu. Chodzę do doktora od 3 lat i jestem bardzo zadowolona.

Byłam u dr. Kałdonka na Usg ciąży w 18 tygodniu i przyznam szczerze, że drugi raz się nie wybiorę. Opisem badań, a w zasadzie jego brakiem był zaskoczony nawet mój lekarz prowadzący, zdjęć maluszków(bliźniaki) nie dostałam bo "i tak nic nie widać", a i sama uprzejmość Pana doktora pozostawiała wiele do życzenia. Trzeba jednak przyznać, że starał się wykonać badanie rzetelnie i kilka razy dokonywał pomiarów maluszków.

Naprawdę polecam :) To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, strasznie się jej bałam a już po przekroczeniu drzwi gabinetu cały stres mnie opuścił :)

Polecam dr Kałdonka wszystkim znajomym. Jako jedyny lekarz spośród wielu ginekologów, których odwiedziłam potrafił rozpoznać u mnie zespół policystycznych jajników. Akurat starałam się z mężem o dziecko więc ta informacja mnie zabiła. Pan dr leczył mnie pół roku i udało się:) jestem w 22 tyg i on prowadzi moją ciążę. Odpowiada na wszystkie moje pytania, tłumaczy cierpliwie, przy badaniu jest delikatny i troskliwy na tyle, że nie czuję sie skrempowana:) naprawdę dobry kompetetny lekarz

Jest lekarzem dobrym ale jezeli chodzi o komunikatywnosc i zrozumienie pacjentki w sensie dolegliwosci ciazowych raczej wydaje mi sie ze nie tak ja to odczuwałam za kazdym razem bedac na wizycie (lekcewazaco)i mówiac co dolega . Wiadomo tez ze lekarz nie musi byc zabawny przy rozmowie z pacjentka ale moje odczucia były zawsze negatywne i otworzyc bym sie nie otworzyła .

Super lekarz polecam,chodze juz 12 lat i jestem bardzo zadowolona,moja córka także jest pacjetkom od 8 lat i jest bardzo zadowolona,dziekuje za takiego dobrego lekarza i człowieka,pozdrawiam.

Ginekolog i położnik godny polecenia. Cechuje go profesjonalne podejście do pacjentki poparte wysokim poziomem wiedzy medycznej w połączeniu z wysoką kulturą osobistą. Wykazuje także zrozumienie i empatię. Prowadził całą moją drugą ciążę, wykonał "cesarkę" w Szpitalu w Kowarach i wszystko było ok.