lekarz Andrzej Kałdonek

Ginekolog położnik, USG

bardzo dobry lekarz chodziłam do niego całą ciąże i jestem bardzo zadowolona

bardzo dobry lekarz chodziłam do niego całą ciąże i jestem bardzo zadowolona

Byłam u tego lekarza zarówno w publicznym ośrodku jak i prywatnie. I faktycznie prywatnie jest jeszcze bardziej uprzejmy, ale nie mam też żadnych zastrzeżeń co do wizyty publicznej. U tego lekarza ujęło mnie świetne podejście psychologiczne. Nawiązując rozmowę pan dr w mig rozładował napięcie związane z samą wizytą i badaniem. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza :)

poszłam do tego lekarza do ośrodka w Mysłakowicach ok15 lat temu.Mam problemy ze słuchem (aparat słuchowy)doktor oczywiście nie mówił do mnie tylko koło mnie więc poprosiłam żeby powtórzył.Odpowiedział mi żebym najpierw poszła do laryngologa a później do ginekologa.Następnym razem poszłam do doktora prywatnie i nie przeszkadzała mu moją częściowa głuchota,potrafił powtórzyć to samo kilka razy.Tu miałam porównanie jak traktuje pacjenta za pieniądze.Nigdy więcej do niego nie poszłam -mam uraz do tego czlowieka.

Nie polecam tego lekarza z takiego powodu, iż nie potrafi się zachować w sytuacji, gdy kobieta traci dziecko o czym dowiaduje się podczas badania USG. Najważniejsza jest kasa, a nie uczucia drugiej osoby. Kompetentny może jest, ale jeśli ktoś potrzebuje człowieka z sercem, to nie polecam.

Wspaniały lekarz, prowadzi moją ciąże. Nie mam żadnych obaw o zdrowie Malucha i swoje, lekarz z ogromnym doświadczeniem. Polecam

Pierwszy raz byłam i na pewno do niego wrócę- wyjątkowy lekarz, a do tego bardzo ciepły i kompetentny!POLECAM !

Kompetentny i bardzo uprzejmy. Pełna dyskrecja. Polecam tego lekarza.

Kompetentny i bardzo uprzejmy. Pełna dyskrecja. Polecam tego lekarza.

Pełny prpfesjonalizm, nic dziwnego że kolejka taaaka długa.. Mam pełne zaufanie do tego lekarza.

W krótkich słowach: uprzejmy, kompetentny i traktujący pacjentkę i jej rodzinę z szacunkiem. Wyjątkowo słowny - jak się umówisz tak jest.

polecam gorąco tego lekarza

polecam gorąco tego lekarza