dr n. med. Andrzej Kamiński

Dermatolog, Wenerolog

Polecam tego doktora, jest kompetentny, doświadczony. Trafnie postawił diagnozę odnośnie mojego męskiego problemu, gdzie inni dwaj dermatolodzy nie potrafili. Doktor posiada z racji swojego wieku bardzo duże doświadczenie/wiedzę - inni powinni się tylko od niego uczyć.

Bardzo dobry w swojej dziedzinie doktor - co najważniejsze godny polecenia. Trafnie postawił diagnozę w kontekście męskiego problemu (czego inni dermatolodzy nie zdołali, inni powinni się od niego uczyć).

poza lecznicą przyjmuje w domu / spokojnym gabineciku. lekarz z dawnych czasów, doświadczony. wizyta profesjonalna, atmosfera dobra; nie miałem żadnego wielkiego problemu do rozwiązania, ale spokojnie mogę polecić p. Andrzeja (szczególnie normalnym facetom i ludziom nie wymagającym super nowoczesnych wnętrz i wyposażenia, szczególnie, jeżeli ważniejsza jest sama konsultacja i wiedza).

Byłem u tego lekarza jakieś 2 lata temu z problemem opryszczki genitalnej. Od razu zdiagnozował chorobę, udzielił prawdziwych informacji i podał właściwe leki. Podał szczerą diagnozę, bez czarowania (kwestia nawrotów)

Lekarz godny polecenia.W momencie stwierdził przyczynę mojego problemu i wyznaczył odpowiednie leczenie.

Jeżeli chodzi o wenerologii, polecam Pana Doktora. Wszystko tłumaczy, prowadzi wywiad, nie przypisuje drogich leków, dla kontrolnych badań nie mówił przychodzić do niego i znów płacić za wizytę, a tylko skierował do laboratorium. Byłam u Pana Doktora już po dwóch lekarzy: z LIM i ALFA LEK. Ci dali mi mocne antybiotyki, po 90 zł, które w ogóle nie działa na moją infekcję, męczyłam się przez miesiąc, wywaliłam kasę w błoto. Dr Kamiński był przerażony, że brałam ten lek. Powiedział, że mój problem często występuje u kobiet, w ogóle nie jest ...

Byłam u Pana Doktora już po dwóch lekarzy: z LIM i ALFA LEK. Ci dali mi mocne antybiotyki, po 90 zł, które w ogóle nie działa na moją infekcję, męczyłam się przez miesiąc, wywaliłam kasę w błoto. Dr Kamiński był przerażony, że brałam ten lek. Powiedział, że mój problem często występuje u kobiet, w ogóle nie jest tragicznym i łatwo się leczy, jeżeli dopasować tabletki... Ci poprzedni lekarzy patrzyli na mnie, jak bym była chora na jakąś kiłę...
Wizyta kosztowała najtańsze ze wszystkich - 100 zł, ale najlepszy rezultat mam. On przyjmuje w swoim gabinecie, owszem gabinet jest nie najlepszy, bardzo mały, nie wyposażony, ale jeśli trzeba oglądać pacjentkę na fotelu, to on zaprasza do centrum medycznego, gdzie też pracuje. W tamtym miejscu wizyta kosztuje 120 zł, ale szczerze powiedział, że w swoim gabinecie ma więcej czasu na osobę.

Doktor rzeczowy i kompetentny. Szybko i trafnie zdiagnozował moją przypadłość. Polecam.

Lekarz bardzo uprzejmy. Poświęcił mi dużo czasu. Tyle jeżeli chodzi o plusy. Niestety w moim przypadku pan doktor nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Zastosowanie przepisanych przez niego maści (które nawiasem mówiąc się według ulotek producentów się wykluczały) nic nie dało. Przyjmuje w warunkach które nie wzbudzają zaufania. Nie wybieram się na kolejną wizytę.

Lekarz bardzo uprzejmy. Poświęcił mi dużo czasu. Tyle jeżeli chodzi o plusy.

Przyjmuje w warunkach które nie wzbudzają zaufania.

Nie wybieram się na kolejną wizytę.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Najważniejsze, że uzyskałem fachowe porady, które doprowadziły do wyleczenia dolegliwości. Chodziło o delikatną sprawę i chociaż na początku nieco się krępowałem, to podejście lekarza było w pełni profesjonalne i pozwoliło bez stresu przeżyć wizytę. Idąc tam nie ma się co wstydzić i trzeba pamiętać, że "lekarze, a już w szczególności wenerolodzy nie takie rzeczy widzieli". Chociaż wystrój gabinetu przypomina nieco sty a'la "późny Gierek", to jednak najważniejsze jest żeby uzyskać pomoc, a nie posiedzeć w ekskluzywnym gabinecie i wyjść bez skutecznej porady.

Zależało mi na wizycie u lekarza o podwójnej specjalizacji. Lubię mieć po prostu pewność, że rozmawiam z fachowcem w zakresie mojego problemu. Rzecz w głównej mierze dotyczyła penisa i inny lekarz (też z tytułem dr) w LUX-MEDZIE sobie nie poradził. Miał przed kolejną wizytą sprawdzić przyczynę mojego niepokoju. Lecz Pan Kamiński już z samego opisu, tj. jeszcze przed obejrzeniem (sić!) postawił trafną diagnozę. Potem majty poszły w dół i rzecz się potwierdziła. Zero stresu, zero trudności i spokojna głowa. Później jeszcze tylko poprosiłem o usunięcie brodawczaka (z szyji ;) Jednym słowem oceniam wizytę bardzo dobrze, lekarz bardzo solidny. Spokojny, przyjazny i rzeczowy. Dodatkowym plusem jest lokalizacji gabinetu przy stacji metra. Jestem na tyle zadowolony z obsługi, że w przyszłości-w razie jakichkolwiek przypadłości-udam się raz jeszcze na wizytę.