dr n. med. Andrzej Kamiński

Dermatolog, Wenerolog

Jeżeli chodzi o wenerologii, polecam Pana Doktora. Wszystko tłumaczy, prowadzi wywiad, nie przypisuje drogich leków, dla kontrolnych badań nie mówił przychodzić do niego i znów płacić za wizytę, a tylko skierował do laboratorium. Byłam u Pana Doktora już po dwóch lekarzy: z LIM i ALFA LEK. Ci dali mi mocne antybiotyki, po 90 zł, które w ogóle nie działa na moją infekcję, męczyłam się przez miesiąc, wywaliłam kasę w błoto. Dr Kamiński był przerażony, że brałam ten lek. Powiedział, że mój problem często występuje u kobiet, w ogóle nie jest ...

Byłam u Pana Doktora już po dwóch lekarzy: z LIM i ALFA LEK. Ci dali mi mocne antybiotyki, po 90 zł, które w ogóle nie działa na moją infekcję, męczyłam się przez miesiąc, wywaliłam kasę w błoto. Dr Kamiński był przerażony, że brałam ten lek. Powiedział, że mój problem często występuje u kobiet, w ogóle nie jest tragicznym i łatwo się leczy, jeżeli dopasować tabletki... Ci poprzedni lekarzy patrzyli na mnie, jak bym była chora na jakąś kiłę...
Wizyta kosztowała najtańsze ze wszystkich - 100 zł, ale najlepszy rezultat mam. On przyjmuje w swoim gabinecie, owszem gabinet jest nie najlepszy, bardzo mały, nie wyposażony, ale jeśli trzeba oglądać pacjentkę na fotelu, to on zaprasza do centrum medycznego, gdzie też pracuje. W tamtym miejscu wizyta kosztuje 120 zł, ale szczerze powiedział, że w swoim gabinecie ma więcej czasu na osobę.

Zależało mi na wizycie u lekarza o podwójnej specjalizacji. Lubię mieć po prostu pewność, że rozmawiam z fachowcem w zakresie mojego problemu. Rzecz w głównej mierze dotyczyła penisa i inny lekarz (też z tytułem dr) w LUX-MEDZIE sobie nie poradził. Miał przed kolejną wizytą sprawdzić przyczynę mojego niepokoju. Lecz Pan Kamiński już z samego opisu, tj. jeszcze przed obejrzeniem (sić!) postawił trafną diagnozę. Potem majty poszły w dół i rzecz się potwierdziła. Zero stresu, zero trudności i spokojna głowa. Później jeszcze tylko poprosiłem o usunięcie brodawczaka (z szyji ;) Jednym słowem oceniam wizytę bardzo dobrze, lekarz bardzo solidny. Spokojny, przyjazny i rzeczowy. Dodatkowym plusem jest lokalizacji gabinetu przy stacji metra. Jestem na tyle zadowolony z obsługi, że w przyszłości-w razie jakichkolwiek przypadłości-udam się raz jeszcze na wizytę.

Polecam tego doktora, jest kompetentny, doświadczony. Trafnie postawił diagnozę odnośnie mojego męskiego problemu, gdzie inni dwaj dermatolodzy nie potrafili. Doktor posiada z racji swojego wieku bardzo duże doświadczenie/wiedzę - inni powinni się tylko od niego uczyć.

Bardzo dobry w swojej dziedzinie doktor - co najważniejsze godny polecenia. Trafnie postawił diagnozę w kontekście męskiego problemu (czego inni dermatolodzy nie zdołali, inni powinni się od niego uczyć).

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Najważniejsze, że uzyskałem fachowe porady, które doprowadziły do wyleczenia dolegliwości. Chodziło o delikatną sprawę i chociaż na początku nieco się krępowałem, to podejście lekarza było w pełni profesjonalne i pozwoliło bez stresu przeżyć wizytę. Idąc tam nie ma się co wstydzić i trzeba pamiętać, że "lekarze, a już w szczególności wenerolodzy nie takie rzeczy widzieli". Chociaż wystrój gabinetu przypomina nieco sty a'la "późny Gierek", to jednak najważniejsze jest żeby uzyskać pomoc, a nie posiedzeć w ekskluzywnym gabinecie i wyjść bez skutecznej porady.

Pierwszy raz byłem u Pana doktora z 8 lat temu. W wyniku przebytej ciężkiej anginy dostałem wówczas bardzo ciężkich powikłań reumatologiczno-skórnych. Byłem przerażony bo dostałem skierowanie do szpitala na leczenie. Żadnemu lekarzowi nie chciało się mnie leczyć domowo bo lek na tą przypadłość podają tylko w szpitalach i na import bezpośredni za pośrednictwem Ministerstwa Zdrowia. Doktor błyskawicznie zdiagnozował przypadłość i skutecznie mnie wyleczył. To jest bardzo doświadczony lekarz bo pracował w instytucie i z tego co wiem również ma doświadczenie dydaktyczne. To doskonały specjalista.

poza lecznicą przyjmuje w domu / spokojnym gabineciku. lekarz z dawnych czasów, doświadczony. wizyta profesjonalna, atmosfera dobra; nie miałem żadnego wielkiego problemu do rozwiązania, ale spokojnie mogę polecić p. Andrzeja (szczególnie normalnym facetom i ludziom nie wymagającym super nowoczesnych wnętrz i wyposażenia, szczególnie, jeżeli ważniejsza jest sama konsultacja i wiedza).

Pan doktor do tak delikatnego tematu jak choroba weneryczna podchodzi bardzo delikatnie i nie pozwala zeby sie czuc zawstydzonym. To ze sie wybralem na wizyte do p.dr.Kaminskiego za namowa kolegi, ktory polecil mi konsultacje u wenerologa. Zadzwonilem i pan doktor dostosowal wizyte do mojego wolnego czasu. Wyszedlem bardzo zadowolony, a temat TABU jakimi sa choroby przenoszone w drodze przyjemnych spotkan.... Nasz zaufany doktor wyleczyl, podszedl bardzo profesjonalnie, wytlumaczyl dokladnie jak mozna zapobiec w przyszlosci ponownych/podobnych niechcianych chorob. Polecam!!!

Starszy Pan doktor, z dużym doświadczeniem. Poszedłem ze wstydliwym problem i Pan doktor mi pomógł. Polecam szczególnie wszystkim w przypadku chorób wenerycznych - doktor sam bada próbki pod mikroskopem, co pomaga mu od razu postawić trafną diagnozę bez konieczności wykonywania testów. Jednorazowa dawka leku i mój problem został zażegnany. Widzę, że Pan doktor jest bardzo tolerancyjny, więc nie musicie się niczego wstydzić, tylko mówcie jak było, a na pewno Wam pomoże.

Byłem u tego lekarza jakieś 2 lata temu z problemem opryszczki genitalnej. Od razu zdiagnozował chorobę, udzielił prawdziwych informacji i podał właściwe leki. Podał szczerą diagnozę, bez czarowania (kwestia nawrotów)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny