lekarz Andrzej Kamiński

Bardzo polecam pana doktora , bardzo miły i uprzejmy człowiek , wszystko starał się dokładnie wytłumaczyć. Doktor widział ,ze się denerwuje wizytą , dlatego był bardzo delikatny i wszystko po kolei tłumaczył :)) jednym słowem byłam zadowolona z wizyty i polecam pana Doktora! :))

Nie, nie i jeszcze raz nie! Ten Pan już dawno powinien przejść na spokojna emeryturę i nie zajmować się broń Boże prowadzeniem ciąży. To, ze na źródle sprzęt jest słaby, to jedno, ale żeby lekarz podczas robienia usg stwierdzał „płód żywy, koniec badania” to chyba jakiś żart. Zero sprawdzenia parametrów, zero badania szyjki przez cała ciąże, wizyty umawiane co nawet 6 tygodni, brak skierowań na niezbędne badania. O tym ze lekarz w 31 tygodniu nie umie stwierdzić płci, nie będę nawet wspominać..gdy spytałam czy mogę w czasie ciąży przyjmować dany ...

Nie, nie i jeszcze raz nie!
To, ze na źródle sprzęt jest słaby, to jedno, ale żeby lekarz podczas robienia usg stwierdzał „płód żywy, koniec badania” to chyba jakiś żart. Zero sprawdzenia parametrów, zero badania szyjki przez cała ciąże, wizyty umawiane co nawet 6 tygodni, brak skierowań na niezbędne badania. O tym ze lekarz w 31 tygodniu nie umie stwierdzić płci, nie będę nawet wspominać..gdy spytałam czy mogę w czasie ciąży przyjmować dany lek, doktor wyjął telefon i zaczął szukać w google. Czy to poważne? Odradzam każdej kobiecie:)

wspanialy czlowiek !!!! lekarz z powolaniem , bylam u wielu lekarzy ale dr.Kaminski jest aniolem !!!!! bardzo delkany , sympatyczny , bardzo profesjonalny , cierpliwie slucha i bardzo dlugo tlumaczy , jestem w 4 miesiacu ciazy ,do tej pory prowadzil ja inny lekarz , ale teraz juz nigdy nie pojde do innego . polecam Pana doktora . gdyby kazdy lekarz w naszym kraju byl jak dr.Kaminski to kazdy szpital czy przychdnia bylaby jak w Lesnej Gorze . dziekuje Panie doktorze :)