lekarz Andrzej Kapica

2,7

polecam Pana Doktora. Cenię Jego kompetencje, wiedzę oraz trafność diagnozy. Jest miły i uprzejmy w podejściu do pacjenta.

polecam Pana Doktora. Cenię Jego kompetencje, wiedzę oraz trafność
diagnozy. Jest miły i uprzejmy w podejściu do pacjenta.

Niestety nie polecam. Lekarz na pierwszej wizycie był bardzo miły i wydawał się kompetentny. Dostałam okulary, niestety nic przez nie nie widziałam, ból oczu, ból głowy... Po wizycie u innego okulisty okazało się, że mam zupełnie inną wadę, niż ten Doktor mi stwierdził, okulary są bezużyteczne a moje wydane pieniądze poszły w błoto. Przy kolejnej wizycie doktor nawet mnie nie zbadał, stwierdził, że muszę chodzić w okularach, które mi przepisał i on nie będzie ponosił odpowiedzialności za brak tolerancji moich oczu.

Oszust jakich mało naciągacz pieniędzy cwaniak złodziej kutas itp nie chce mi się dalej pisać ale straciłem u niego ponad 1000 zł i efektu nie ma

Specjalista najwyższej klasy. W sytuacji nagłej (wypadek) uratował mi wzrok. I być może, kiedy bezinteresownie podejmował się tego działania, ktoś czekający na umówioną wizytę denerwował się(delikatnie mówiąc). Szczerze polecam: wiedza, doświadczenie, znajomość najnowszych metod diagnostycznych i leczniczych.

Specjalista najwyższej klasy.

Negatywna. Nie przyjmuje pacjentow umowionych bo nie bedzie na nich czekal... Szczerze odradzam. Szok.

Negatywna. Nie przyjmuje pacjentow umowionych bo nie bedzie na nich czekal...
Szczerze odradzam.
Szok.

Przereklamowany. Byłem z polecenia, i sam NIE polecam. Jedyna zaleta to sprzęt jakim dysponuje przychodnia. Sam lekarz - typowy jakich wiele w polskich szpitalach: zarozumiały, nieuprzejmy itp.

Szczerze polecam. Cztery razy korzystałam z pomocy Pana Doktora, profesjonalista w każdym calu a dobro pacjenta jest dla Niego najistotniejsze - to rzadkość w dzisiejszych czasach.

Polecam tym zwłaszcza chorym , którzy mają problemy z siatkówką. Dusponuje bardzo dobrym sprzętem diagnostycznym w swoim gabinecie przy ul Wigury 13 w Łodzi.Przy gabinecie jest salon optyczny wydający nieodpłatnie pomoce optyczne dla słabowidzących.Polecam !

Lekarz owy jest niemiły, aby nie powiedzieć chamski. Nieustannie spóźniony za co wini każdego dookoła oprócz siebie. Nie da dojść do słowa i nie słucha pacjentów. Zdecydowanie najgorszy okulista (i w ogóle lekarz) z jakim miałem dotychczas do czynienia. Zdecydowanie nie polecam!