Andrzej Karasiński

Protetyk, Stomatolog

NIE POLECAM,!!!!!! 3 LATA TEMU MIALAM U TEGO DENTYSTY ZEBA 6 LECZONEGO KANALOWO, OKAZALO SIE TERAZ PRZYPADKIEM JAK ORTODONTA OGLDAL ZDJ RTG PANORAMICZNE CAŁEJ SZCZĘKI ( ZDJECIE ROBIONE TEZ U KARASIŃSKIEGO, I OGLADAL TO ZDJ) ZE 6 MA ZLE WYCZYSZCONE KANALY I JEST PRZEWIERCONA DO DZIĄSLA I CAŁY CZAS DOSTAJE SIĘ TAM POWIETRE......I ZĄB DO WYRWANIA BO NIKT MI JUZ NIE DA GWARANCJI ZE JAK OD NOWA WYCZYSCI ZE ZARAZ SIE NIE ZEPSUJE.......DOSYC ZE WTEDY WZIAL NIE MAŁO PIENIEDZY I ZEPSUL ROBOTE TO TERAZ JAK ROBILAM ZDJECIE RTG NIC NIE ...

NIE POLECAM,!!!!!!

3 LATA TEMU MIALAM U TEGO DENTYSTY ZEBA 6 LECZONEGO KANALOWO, OKAZALO SIE TERAZ PRZYPADKIEM JAK ORTODONTA OGLDAL ZDJ RTG PANORAMICZNE CAŁEJ SZCZĘKI ( ZDJECIE ROBIONE TEZ U KARASIŃSKIEGO, I OGLADAL TO ZDJ) ZE 6 MA ZLE WYCZYSZCONE KANALY I JEST PRZEWIERCONA DO DZIĄSLA I CAŁY CZAS DOSTAJE SIĘ TAM POWIETRE......I ZĄB DO WYRWANIA BO NIKT MI JUZ NIE DA GWARANCJI ZE JAK OD NOWA WYCZYSCI ZE ZARAZ SIE NIE ZEPSUJE.......DOSYC ZE WTEDY WZIAL NIE MAŁO PIENIEDZY I ZEPSUL ROBOTE TO TERAZ JAK ROBILAM ZDJECIE RTG NIC NIE POWIEDZIAL TEZ,,,,, JAK DLA MNIE OSZUST

Gorąco polecam!!!!!! Leczę się u doktora wiele lat I nie wyobrażam sobie lepszego specjalisty ,gabinet i sprzęt na wysokim poziomie, obsługa miła i zna się na rzeczy

Polecam gorąco !ten lekarz uratował mnie przed noszeniem protezy , leczenie było długotrwałe ale bardzo owocne inny dentysta stwierdził że nie ma co już ratować i chciał wyrwać a doktor postanowił o nie walczyć i się udało

Niedawno robiłem u doktora Karasińskiego mostek porcelanowy i jestem bardzo zadowolony. Sprawna i profesjonalna obsługa. Zdecydowanie polecam !!!

dzien dobry lecze sie wraz z moja rodziną u doktora 15 lat i nie wyobrażam sobie innego specjalisty syn usuwał ósemke poszło bardzo sprawnie i bezbolesnie ceny jak wszedzie sprzet profesjonalny nie rozumie tych negatywnych opinii mam wrazenie ze pisze to konkurencja bo latwo jest kogos oczerniac bedac anonimowym

ja tez NIE POLECAM!!!!WYDALAM BARDZO DUZO PIENIAZKOW NA MOSTEK-I PRZY JEDZENIU CIERPIE!!!!KAZDY KES KTORY JEM JEST DLA MNIE KATORGA!!!!POPRAWIA,PILOWANIEM I MOWI,ZE SIE PRZYZWYCZAJE----I NIE CHCE ZROBIC NOWEJ-A POWINIEN W RAMACH GWARANCJI!!!!a niech sie zadlawi chytroscia(to nie ludzkie,dla niego nie liczy sie czlowiek-tylko sztuka,ktora zaplaci!)

osoba z rodziny była wyleczyć 1 zęba bo był 1 ubytek. Przy płaceniu okazało się że trzeba zapłacić podwójnie bo podobno pan doktor wyleczył 2 zęby o czym nie poinformował. Mało tego miała być biała plomba w domu okazało się ze są 2 metalowe. Drugim razem ta sama osoba przyprowadziła męża tylko do kontroli stanu zębów w celach profilaktycznych. Pan doktor po sprawdzeniu orzekł, że zepsutych jest 9 zębów i od razu chciał wszystkie naprawiać. Ponieważ nie mieli przy sobie tyle pieniędzy umówili się na następny raz. Postanowili jednak potwierdzić ...

o czym nie poinformował. Mało tego miała być biała plomba w domu okazało się ze są 2 metalowe. Drugim razem ta sama osoba przyprowadziła męża tylko do kontroli stanu zębów w celach profilaktycznych. Pan doktor po sprawdzeniu orzekł, że zepsutych jest 9 zębów i od razu chciał wszystkie naprawiać. Ponieważ nie mieli przy sobie tyle pieniędzy umówili się na następny raz. Postanowili jednak potwierdzić tą ilość u innej znanej pani doktor. Okazało się ,że nie było najmniejszej dziurki w żadnym zębie. Gdy powiedzieli, że jakiś czas temu ktoś inny policzył 9 zepsutych ale nie mieli na tyle kasy i nie mogli zrobić , oczywiście w żaden sposób nie zdradzając kto sprawdzał zęby, pani dr powiedziała ,że nie zdziwiła by się gdyby to był pan Karasiński bo taką ma opinię,że leczy zdrowe zęby. Nie polecam.

zdecydowanie nie poleca tego pana przez jego doradę można stracic zeby zła dorada materiały na ktorych pracuje są najniższej jakosci osobiscie sie przekonalam po konsultacji u innego dentysty

dla tych co sa przeciw ja jezdze az z czestochowy na lecznie zebow dzieki znajomemu ze slaska ktory podal tego lekarza i osobiscie jestem zadowolony wiec polecam a opinie bez danych tylko piszacych jakies glupoty co to nawet gabintu nie widzieli i maja dwa zeby ale sory jak sie zabkow nie myje to trzeba potem leczyc ja tam jestem zadowolony tel do mnie 602412 004 POLECAM ciekawe ktory z narzeajacych poda numer telefonu

ciekawe ktory z narzeajacych poda numer telefonu

najgorsza wizyta u stomatologa jaką pamiętam, ząb leczony kanałowo tak, że następny dentysta się przeraził jak można tak zęba robić(bo ząb się rozleciał po niecałych 2 latach!!!!). zdecydowanie NIE polecam, totalne lekceważenie tego, co myśli i czuje pacjent bo dentysta jest "bożkiem". aaaa i kawałek "czegoś" co zostało pomiędzy wyleczonym zębem a dziąsłem, a co później tak sobie wyszło jak dziąsło napuchło. mój tata chodził do niego i był zadowolony, ale tylko dlatego, że chodził na wyrywanie zębów a pan doktor siły dużo ma ;)