lekarz Andrzej Kaszkowiak

Psychiatra

Lekarz godny polecenia. Może trochę specyficzny, ale na pewno mi pomógł. Stara się leczyć przede wszystkim naturalnymi sposobami, co dla niektórych może być wadą, a dla innych zaletą.

Opiniowanie nie jest rzeczą łatwą wbrew pozorom. Zanim zabierzemy się za nie powinniśmy zastanowić się , czy jesteśmy na nie gotowi. I nie chodzi tu o techniczne zasady ,których nauczył Nas w szkole - lepszy czy gorszy polonista , lecz o dojrzałość, powodującą, że nie ,,zrobimy ''swym słowem więcej złego niż dobrego. Jest też coś w Nas Polakach specyficznego. Uwielbiamy źle mówić i wypisywać o innych . A co z Nami samymi? Jesteśmy kulturalni,inteligentni ,empatyczni i ect. Tak naprawdę nie lubimy zasad, zakazów,brak w Nas samodyscypliny , chęci walki z ...

Tak naprawdę nie lubimy zasad, zakazów,brak w Nas samodyscypliny , chęci walki z chorobą,a co najważniejsze pracy nad samym sobą. Nie tolerujemy,gdy ktoś zakłóca Nasz specyficzny polski spokój.
Doktora poznałam osobiście. Byłam i wciąż jestem pod wrażeniem Jego wiedzy i umiejętności. Tego nie zdobywa w ciągu tygodnia.To ogromna praca i wiele wyrzeczeń. Mam nieprawdopodobny szacunek dla takich jednostek.
Od 20 - tu lat przekazuję wiedzę,którą zdobyłam dzięki doktorowi Moim znajomym ,rodzinie i uczniom.Pan doktor pomógł Mi w przypadku wielu schorzeń, których, jak sugerowali lekarze , nie da się wyleczyć.Poleciłabym i polecam skorzystanie z Jego pomocy, ale tylko wówczas, gdy dojrzeliśmy do problemu, gdy chcemy pokonać chorobę. To zobowiązuje do wysłuchania czasem ,,ostrych słów'' lekarza, ale jeśli cukrzyk chce wciąż żywić się niezdrowo,to jak tu z Nim rozmawiać stanowczo. Pozbycie się problemu nie jest zabawą,lecz ciężka pracą , systematyczną i konsekwentną.Tego nauczył Mnie Pan Doktor i do końca życia będę Mu za to wdzięczna.Teraz też wybieram się do Niego z zięciem ,który wskutek martwiczo-krwotocznego zapalenia trzustki spędził na krakowskim OIOM-ie 4 miesiące i przeżył16 operacji.
Panie doktorze chylę czoło przed tym,co Pan robi.

Moim zdaniem najlepszy lekarz w swojej dziedzinie.Owszem, zgadzam się ze nie zawsze jest taki jak oczekuja pacjenci ale ogarnijcie się ludzie ilez mozna sluchac waszego biadolenia?Idziecie do lekarza bo sami z sobą nie potraficie wytrzmac a oczekujecie ze lekarz pochwali wasze uzalanie się nad sobą?To nie o to chodzi.Od biadolenia macie psychologów a ten lekarz jest od leczenia! I jest w tym najlepszy!Ja osobiście uważam ze jest bardzo cieplym,serdecznym i życzliwym czlowiekiem:)Jeśli ktoś chce prawdziwie sobie pomoc i zawalczyć o siebie to napewno w tym lekarzu znajdzie sprzymierzeńca.

Przeróżne opinie : komentarze opisujące kogoś jako wariat, kogoś kto potrzebuje pomocy psychicznej według mnie są nie na miejscu. Jak można tak o kimś mówić?! A zresztą....durne społeczeństwo polskie jedzie do lekarza z problemem i chce żeby ktoś mu kadził i ocierał łzy. Ludzie....właśnie tacy lekarze są mało kompetentni!!! Wolę lekarza który nie jest zbyt miły ale zna się na rzeczy. Gdyby nie ten lekarz moja babcia nie miała by dłuższego życia o kilka lat. Właśnie CI MILI LEKARZE nie potrafili u niej rozpoznać zaawansowanej kolagenozy. Pan Doktor Kaszkowiak może niezbyt uprzejmy ale najlepszy. Zdiagnozowal chorobę i zastosował dobre leczenie. Wiadomo że jeżeli ktoś jedzie do lekarza z prośbą o pomoc w odchudzaniu, a lekarz zapyta czy je 3 masła dziennie z czego on odpowie że tak plus 8 batonów.......ale jest rozgoryczony oraz liczy na panaceum.........to proszę Was co ma lekarz powiedzieć? Przepraszam Pana że jest Pan gruby? Dam Panu lek, gdzie może Pan jeść wszystko i leżeć brzuszkiem do góry??

Pierwszy raz u tego lekarza byłam 2 lata temu.Wyszłam rozczarowana i zdenerwowana.Postanowiłam mu dać jeszcze jedną szansę i kilka dni temu poszłam do niego i to był mój błąd.Ten doktorek minął się z powołaniem.Poniża pacjentów.Mamy wykonywać wszystkie polecenia bez pytań.

to wariat jakich malo,sam ma problemy z psychika,do tego chamski,lekcewazacy kobiety/pacjentki/przestalam jezdzic do mosznej przez niego,szkoda zdrowia sluchac jego durnej gadki,obrazania, personel mowil o nim"ten wariat"

Faktycznie ma inne podejście, stosując alternatywne metody leczenia oprócz medykamentów to na plus, ale najbardziej mnie wkurza, że wymyśla jakieś dziwne zasady każąc je sobie bezkrytycznie przyjmować i wykonywać i nie pytać dlaczego tak ma być. Nie mówi wszystkiego od razu, czasami nawet przeczy sam sobie. Nie da się z nim normalnie porozmawiać. On mówi. Ty słuchasz i wykonujesz. Sprawia wrażenie stereotypowego psychiatry ze starych filmów, o dziwnych poglądach na leczenie. Nie tego oczekiwałem. Czułem się poniżony w trakcie wizyty a moje obawy, o których chciałem porozmawiać zostały zmarginalizowane i pominięte. Kasuje sporo pieniędzy. Nie wiem jaki jest dla stałych pacjentów ale po jednorazowej wizycie odebrałem go niemiło.

Fantastyczny człowiek,pełen empatii lekarz i prawdziwy fachowiec.Dba o dobro pacjentów i stara się im pomóc pod warunkiem że oni również podejmują walkę z chorobą.Wymaga pełnego zaufania,czasem prowokuje ale myślę, że ma ku temu powody.Troszczy się o pacjentów. Pozdrawiam :)

Lekarz godny polecenia znakomity znawca swojego fachu i zawodu.Profesjonalne podejście do chorego.Bardzo jestem zadowolona ja i moja rodzina z wizyt.Polecam go wszystkim dbającym o swoje zdrowie.

Polecam z całego serca jako lekarza homeopatę. Pomógł moim dzieciom i będę mu za to wdzięczna do końca życia. Jeśli zajdzie potrzeba to znów do niego pojedziemy. Jest jaki jest, mi to nie przeszkadza. Pozdrawiam serdecznie!!!!!