lekarz Andrzej Kawka

Super, super lekarz. Czytając te wszystkie pozytywne opinie zgadzam się z nimi w 100%. Takiego wspaniałego lekarza to jeszcze nigdy nie spotkałam (i nie chodzi tu tylko o ginekologa), wszyscy lekarze powinni brać przykład z Pana dr Kawki :-) Nie będę opowiadać o moich schorzeniach, bo to już zrobili poprzednicy, ale lekarz jak najbardziej godny polecenia. A ciekawostką jest to, że mieszkam obecnie w Warszawie od 3 lat i również trafiłam do dr Kawki tylko, że Jarosława i aż płakać się chce co to za gbur i cham. Wiem, że nie powinnam pisać takich słów ale jak nie wierzycie Panie to proszę wejść na forum i poczytać opinie na temat tego "lekarza" , aż nie chce się wierzyć że można być takim człowiekiem. Tak mi brakuje mojego Pana doktora Kawki (oczywiście Andrzeja). Pozdrawiam serdecznie i doceniajcie Panie co macie za skarb w Olsztynie. A ja cóż będę szukać dalej może ktoś w miarę mi się trafi, chyba że ktoś zna i może mi polecić dobrego ginekologa w Warszawie to byłabym bardzo wdzięczna. Tak na wszelki wypadek zostawię mojego e-maila awe364@wp.pl Dziękuję !!!

Świetny lekarz, bez oporów mogę go polecić :)

Świetny lekarz, bez oporów mogę go polecić :)

najlepszy lekarz na świecie swietny diagnosta i położnik

najlepszy lekarz na świecie swietny diagnosta i położnik

Wspanialy lekarz!Ciepły, serdeczny.Prowadzil moja ciaze i napewno kolejna tez mu powierze.Jezeli ktos lubi wylewnosc u lekarzy to dr Kawka nie bedzie jego zwolennikiem.Lekarz wie co robi,informuje, lecz wylewnie nie opowiada.Zleca podstawowe badania i bez oporow kieruje do specjalistow, o ile jest potrzeba.Nie trzeba wyciagac zlecenia badan,obawiac sie o odeslanie z "kwitkiem".Dr zawsze udzieli pomocy.Wypisujac lekarstwa pyta sie czy udzwignie sie jej koszty.USG trwa najmniej 15 minut, wsztsko objasnia, pokazuje.u nas nawet pokazal paznokcie, liczyl paluszki...Moja satysfakcja z jego leczenia jest 100%!!! I mamy cudowna córeczke z jego rak!!!

Drogie panie,jestem w 35 tygodniu ciąży i od samego początku chodzę na wizyty do Dr Kawki gdyż jest on gin. mojej mamy, teściowej i mamy teściowej i one poleciły żebym poszła do niego.Byłam u wielu gin. w Olsztynie i żadnego z nich nie polecam!a zwłaszcza kobiet!są okropne.Jestem bardzo wybredna jeżeli chodzi o lekarzy więc zmieniałam ich po 2 wizytach.Byłam nastawiona dość negatywnie do pójścia do dr dlatego,że jest to starszy mężczyzna a słyszłam,że tacy są niedokładni i mało sympatyczni.Ale słyszałam o nim suuuper opinie więc zaryzykowałam i poszłam na pierwsza wizytę prywatnie.Byłam bardzo mile zaskoczona :) na drugą wizytę pan doktor kazał mi przyjść do szpitala na fundusz :) od samego początku wszysko było super.Fakt,faktem jest to lekarz małomówny ale jeżeli się samej zaczyna z nim rozmawiać to i on się rozkręca.jest pogodny i sympatycznie się uśmiecha jak się go rozbawi :) ale to nie jest tak ważne.najważniejsze jest to,że jest mega kompetentny.robi kompleksowe badania.podczas ciąży zdążyłam być u diabetologa, dermatologa i lekarza od chorób odzwierzęcych ponieważ nie lekceważył żadnych objawów i zlecał wszystkie dodatkowe badania!jeżeli chodzi o jego wiedzę i opiekę jest niesamowity!!!USG trwa tyle ile potrzeba,pokazuje wszystko,bada tak dokładnie każdą część ciała mojej córeczki.jak byłam z nażeczonym to tłumaczył wszystko jak dziecku bo mój kochany nie bardzo się łapał na początku co gdzie jest ;P achh i jeszcze chciałam wspomnieć o dostępności wizyt.za każdym razem jak tylko coś się działo czyli np dostałam wysypki czy się źle czułam to odrazu znajdował dla mnie czas.Jak miałam jakieś pytania to dzwoniłam do niego i przez telefon mi tłumaczył co i jak żebym nie musiała się fatygować i jeździć do niego :) jak urodzę to napewno napiszę czy wszystkie jego starania i badania okazały się tak słuszne jak uważam. pozdrawiam i serdecznie polecam. ps.napomkne jeszcze,że moja mama,teściowa i jej mama chodzą do niego od wielu lat i są zadowolone :)

Absolutnie wszystkim polecam pana doktora. Jest niezwykle dokładny i taktowny. Zawsze, bez problemu przyjmuje pacjentki z bólem, wystarczy zadzwonić. Przez długi czas odczuwałam bóle podbrzusza; zlecił od razu badania - krew, hormony, usg robił kilka razy. Przez cały czas leczenia wyznaczał terminy wizyt w niewielkich odstępach czasu. Wszystko omawia, pokazuje. Cierpliwie wysłuchuje wszystkich uwag i pytań. Szybko wykrył moje schorzenie, dzięki czemu udało mi się uniknąć operacji. Anioł nie człowiek!

Wybierając się na pierwsza wizytę do doktora Kawki myślałam, że będzie podobnie jak u innych przepisze antykoncepcję i do widzenia. Bardzo się myliłam. Zaraz po badaniu umówił mnie na usg. okazało się, że mam zespól policystycznych jajników (żaden inny lekarz mi tego nie powiedział). Dzięki Panu Doktorowi po zastosowaniu odpowiedniej terapii hormonalnej mogę codziennie spoglądać na słodziutkie buzie moich maluszków. Ciąże prowadzi bardzo dokładnie, jeśli go coś zaniepokoi zleca dodatkowe badania. Warto do niego nawet dojeżdżać z innych miejscowości. Ja do Olsztyna mam 40km.

Bardzo Dobry lekarz, prowadził dwie moje zagrożone ciąże i mam 2 wspaniałych dzieci. Polecam chociaż na brak pacjentek nigdy nie narzeka:)

jest to w dobrym znaczeniu dr hauss-wspanialy czlowiek .cieply a co najwazniejsze dociekliwy .nie udaje wszystkowiedzacego.

Witam! Jestem w 35 tygodniu ciąży,do p.Kawki trafiłam gdy miałam duże problemy z utrzymaniem ciąży i właśnie dziki niemu moja dzidzia rosnie i jest zdrowa:)Na badaniach jest bardzo dokładny,i gdy tylko cos jest nie tak to tak jak wspomniane niżej zleca dodatkowe badania...A usg nie ma porownania do innych potrafi poświęcic tyle czasu ile tego potrzebuje nawet zdarzyło sie 30 minut,jak miałam jakies wątpliwości to pytałam i za kazdym razem dokładnie opowiadał i pokazywał. Polecam wszystkim przyszlym mamom!!!!