lekarz Andrzej Kiciński

Najlepszy ginekolog w Koninie polecam z całego serca.Prowadzil moja ciążę z synem ,opieka w szpitalu również na ,6+

Jestem pacjętką Pana doktora już 25 lat nigdy mnie nie zawiódł zawsze pomocny .Aby więcej było takich lekarzy

Najlepszy lekarz trafiłam w 30 tyg ciąży na patologie z krwawieniem miałam urodzić wcześniej więc dr Kicinski podał zastrzyk na Płocka i zaproponowal założenie pessera więc przeszłam do niego by prowadził moja ciążę do końca pesser usunął w 37 myślałam że urodze a tu dopiero w 41 tyg zdrowy symbol 3800 i 59 dl jestem wdzięczna i nigdy tego nie zapomnę Panu Kicinskiemu dziękuję

Polecam dr A. Kicińskiego-naprawdę dobry specjalista i człowiek z sercem. Po wielu innych lekarzach zaufałam jemu. Jest konkretny, miły, badania przeprowadza delikatnie i wszystko tłumaczy. I najważniejsze- potrafi rozładować stres pacjentki za drzwiami gabinetu. Prowadził moją ciążę i jestem zadowolona. Dużo "przeszłam" z Panem Doktorem, ale potrafił zawsze pomóc mi w każdym problemie i za to dziękuję.

mega pozytywny lekarz.... jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia ciąży.... regularne badania, dokładne usg.... SUPER Opieka po porodzie również super, miałam problem z piersiami i zadzwoniłam do doktora - reakcja natychmiastowa :)

bardzo dobry specjalista uprzejmy ,miły . Znaq się na tym co robi

bardzo dobry specjalista uprzejmy ,miły . Znaq się na tym co robi

Witam Polecam wszystkim Panią Pana A. Kicińskiego. Prowadził moje obydwie ciążę , które nie należały do bezproblemowych. Zawsze jak sie cos działa to słuzyl mi pomocą, nawet jak zadzwoniłam w nocy z powodu krwawienia. Nawet po urodzeniu dzieci odwiedział mnie i pytał o samopoczucie. Wg. mnie to człowiek na odpowiednim stanowisku. Polecam

Witam

bardzo miły i uprzejmy, jestem jego wieloletnią pacjentką i nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności z jego strony.Zawsze służył pomocą

PAn doktor zawsze mily i uprzejmy, badanie przeprowadza w sposób niekreoujący, nie bagatelizuje najdrobniejszych, niepokojących objawów! Zleca wiele badan, bardzo szczegółowo wyjaśnia ich wyniki. serdecznie polecam!

Zajrzałam tu by ocenić innego specjalistę i z ciekawości spojrzałam jakie opinie ma mój ginekolog :) Niektóre komentarze na rankingach to chyba czyste prowokacje i bzdury. Nie zgadzam się z osobami które twierdzą że dr Kiciński jest niekompetetny,mało cierpliwy i że jest dobry tylko gdy ciąża przebiega bezproblemowo. Ja miałam zagrożenie przedwczesnym porodem, trafiłam na patologię i bardzo mi pomógł. Dzięki niemu urodziłam w 38tyg :) a była obawa, że urodzę w 32... Poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba, jest uprzejmy, kulturalny i zawsze odpowiada szczegółowo na moje pytania. Mam nadzieję, że pan dr poprowadzi moje kolejne ciąże :)
Pozdrawiam moim zdaniem najlepszego specjaliste :)
Justyna R