dr n. med. Andrzej Kidawa

Urolog, Chirurg ogólny

Choruję od wielu lat na zwężenie cewki moczowej mam dużo częstomocz w dzień i w nocy przechodziłem blisko 20 zbiegów operacyjnych od 20 lat przez kilku lekarz w Warszawie gdzie kilka lat mieszkałem i tu w Białymstoku gdzie obecnie mieszkam ale tak naprawdę najlepsze lekarz urolog w mojej historie to był Pan Doktor Andrzej KIDAWA najlepsze Urolog szkoda tylko że z powodu wieku teraz Pan Doktor nie operuje.

Kompetentny, z wiedzą i odpowiednim podejściem i łagodnym usposobieniem! Zdecydowanie polecam tego urologa.

Wspaniały wybitne profesjonalista. Fakt rzuca się w oczy jego wiek, ale za to tylko należy mu się podziw i pochwała. Nie przeszkadza mu to w pełnieniu obowiązków lekarza (więc o co chodzi pytam się plujących jadem malkontentów), a wręcz przeciwnie. Dzięki doświadczeniu profesjonalizm doktora stoi na najwyższym poziomie. Ponadto jest to osoba osobiście angażująca się w przypadki pacjentów i interesująca się ich losami. Wspiera tłumaczy pomaga. Osobiście wiele mu zawdzięczam i uważam, że należy mu się nagroda.

Bardzo uprzejmy, wszystko wyjaśnia od A do Z, i wydaje się, że kompetentny. Fakt, jest już nieco starszawy, ale to raczej plus (doświadczenie) niż minus.

Profesjonalizm i klasa. Wiek Pana doktora jest tylko zaletą = doświadczenie.

Profesjonalizm i klasa. Wiek Pana doktora jest tylko zaletą = doświadczenie.

przednie opinie sa anonimowe wiec niewiarygodne

przednie opinie sa anonimowe wiec niewiarygodne

Starzec który winien siedziec w bujanym fotelu i głaskac kota. Leczenie pacjentów to jakieś nieporozumienie a zarządzanie Oddziałem Urologicznym jeszcze wieksze czy w tym narodzie brak jest młodych, dynamicznych, preznych z otwatą głową lekarzy. Chyba nie tylko ci starzy ytrzymają sie nogami i rekoma tych stołków.

to jakiś dement i starzec, powinni go dawno odesłać na emeryturę stanowczo odradzam!!!

to jakiś dement i starzec, powinni go dawno odesłać na emeryturę
stanowczo odradzam!!!