dr n. med. Andrzej Kiełkowski

USG, Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik

Polecam. Swietny specjalista.Poleciła mi go znajoma i nie żałuję. Wszystkie medyczne zawiłości dokładnie tłumaczy.Może czasem nie owija w bawełnę ale.. myślę, że to nawet dobrze. Każdej pacjentce poświęca tyle czsu ile potrzeba,stąd czasem trzeba poczekać nieco dłużej na swoją wizytę. Z czystym sumieniem POLECAM. Gosia

Kto mu pisze te pozytywne opinie? Przecież tu bufon i ignorant, chyba że za pieniądze zrobi wysiłek. Współczuję jego pacjentkom.

wspaniały człowiek ,a co za tym idzie - lekarz. Spokojny, indywidualnie podchodzi do pacjentek. . Myślę, że nie potrzeba mu reklamy.

Uwazam ze jest to świetny lekarz!!! Potrafi wytłumaczyć wszytko od początku do konca... kompetenty i uprzejmy. A w dodatku nie ceni się zbyt drogo:)ma naprawdę dobre podejście do pacjentki. Do ginekologow mam uraz ale Pan Andrzej wzbudził moje zaufanie i nie tylko moje. Poleciłam go dwum znajomym i równiez nie mają żadnych uwag. POZDRAWIAM Anna

POZDRAWIAM Anna

bardzo dobry lekarz,prowadził moja pierwsza a teraz druga.Jestem bardzo zadowolona z doktora Kiełkowskiego i polecam go innym kobietom . k

k

Pan doktor bardzo uprzejmy i miły. Godny zaufania. Pan Andrzej zawsze wytłumaczy wszytstko od począdku do końca. Każde za i przeciw. Jest naprawde specjalistą. Naprawde polecam!!!! pozdrawiam :) Ania

Ania

Kontakt do tego lekarza dostałam z polecenia dwóch niezależnych osób.Pan doktor prowadzi moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Zawsze sensownie i konkretnie udziela wyczerpujących informacji. Osoba godna polecenia.

widzę same pozytywne opinie,ale niestety ja nie byłam zadowolona z tego lekarza,możei jest miły alenic poza tym. sprzęt ma stary i w dodatku nie potrafi odpowiednio odczytywać danych - powiedział, ze mogę urodzić chore dzieckoi wysłałmnie na szczegółowe badania do invicty. Tam trafiłam na odpowiedzniego lekarza, który powiedział, że nie chce komentować w jaki sposób badanie u dr Kiełkowskiego zostało przeprowadzone, ale wogóle przeprowadza się je w innym tygodniu ciąży! brak wiedzy? na kolejnej wizycie u Kiełkowski bardzo opryskliwie wypowiedział się i stwierdził, ze niepotrzebnie mnie tam wysłał... nikomu nie życzę stresu,który przeszłam przez niekompetencje tego lekarza.

Bardzo miły i uprzejmy Lekarz. Naprawdę polecam

Bardzo miły i uprzejmy Lekarz. Naprawdę polecam