lek. dent. Andrzej Kisiel

Protetyk, Stomatolog

Trzy lata leczenia ortodontycznego i efektu nie ma. Porażka. Nie wiem co mam zrobić... Sprobowalam gdzie indziej i sie okazalo że leczenie było nieprawidlowo prowadzone i trzeba zacząć od początku. żałuję że wogóle zaczęłam współpracę z ww. osobą.

Serdecznie nie polecam!!! Poszedłem usunąć zęba który nie nadawał się do leczenia, pan doktor oczywiście bez rękawiczek usunął bardzo sprawnie zdrowego zęba który znajdował się tuż obok, za drugim podejściem skruszył zęba właściwego wyjął jeden korzeń twierdząc ze to wszystko, co było nieprawdą. Pan doktor zażyczył sobie 100 zł, po negocjacjach zapłaciłem 70 zł.

bolało, ale to wiadome, że leczenie dziurawego zęba jest bolesne

bolało, ale to wiadome, że leczenie dziurawego zęba jest bolesne

Wyrwał mi ząb bo było za późno na borowanie (późne popołudnie) nie użył przy tym rękawiczek, fartucha i nie wiem nawet czy narzędzia wysterylizował lub choć opłukał bieżącą wodą(mam nadzieję, że nie dostanę żółtaczki). Jedyne co godne uznania to sprawność z jaką pozbawił mnie zęba, widać, że ma wprawę, zapewne często to robi. Za plus uznać można również fakt, że zawsze ma wolne terminy.

Wyrwał mi ząb bo było za późno na borowanie (późne popołudnie)
Za plus uznać można również fakt, że zawsze ma wolne terminy.