Lekarz z powołania! Cierpliwy, kompetentny, godny zaufania a przede wszystkim najlepszy diagnosta! Do tego inteligenty i zabawny. Stwarza atmosferę zaufania i troski. Jeśli tylko może przyjmuje każdego pacjenta a jak nie może szuka innego terminu. Zmienia a raczej ratuje oblicze polskiej medycyny. Profesjonalista.

Wspaniały lekarz o wielkim sercu. Mało kto ma tak profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam dr Kisło wszystkim tym, którzy poszukują dobrego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo trafny dobór leków. Szczery, uczciwy i konkretny. Wszystko co trzeba wyjaśni. Nie głaszcze po główce :), ale jest uprzejmy. Jak najbardziej godny polecenia, mądry lekarz - wyleczył mnie kiedyś z takiej dolegliwości, z którą kilku innych lekarzy nie dało rady.

Pomimo młodego wieku pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta. Każdego traktuje indywidualnie , a nie szablonowo. Śmiało polecam.

Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze poświęci odpowiednio dużo czasu pacjentowi, wysłucha, a jego diagnozy są w 90% trafne. Ogromna wiedza i kompetencje. Polecam z całego serca.

Z całym przekonaniem mogę polecić dr Kislo jako sumiennego, uczciwego i dobrego lekarza. Dzięki jego trzeźwej ocenie sytuacji żyję (w maju minęły 3 lata) i w dobrym zdrowiu żyć zamierzam dłużej. Dlatego uważam, że niektóre opinie moich przedmowcow są krzywdzące i absolutnie się z nimi nie zgadzam. Korzystając z okazji dziękuję Panie Doktorze za wszystko co Pan dla mnie zrobił. Życzę powodzenia w życiu zawodowym i osobistym. Pacjentka Agnieszka B.

Pacjentka
Agnieszka B.

Mnie też spotkała przykrość ze strony lekarza, pierwszy raz.. aż mnie wmurowało..Pan Andrzej Kisło zdobył moje zaufanie, zawsze mogłam liczyć na jego zrozumienie i kompetencje. Każdy z nas ma dobre i złe dni.. dlatego myślę, że to był ten gorszy dzień. Tak to sobie tłumaczę..

Pan dr Kisło zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, jest kompetentnym lekarzem. Traktuje pacjenta jak partnera, ma poczucie humoru ale nie lekceważy zgłaszanych problemów. Dając skierowanie na badania czy zabiegi pomaga ustalić miejsce czy lekarza - oczywiście w państwowej służbie zdrowia :)

Ja też odniosłam wrażenie, że pan A. Kisło bardzo się zmienił. Kiedyś był miłym, wyrozumiałym lekarzem, a teraz jest bardzo gburowaty, nadęty i nie sympatyczny. Może ma jakieś problemy osobiste czy zawodowe, ale zrobiło mi się strasznie przykro, jak tak beszczelnie mnie potraktował. Panie Doktorze niech pan bęedzie taki jak wcześniej!

rzeczowy,konkretny.wspaniały lekarz ale przede wszystkim człowiek. Wyrozumiały, cierpliwy. POLECAM

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101