DR.ANDRZEJ LKIMCZAK BARDZO DOBRY Z POWOŁANIA LEKARZ LECZE SYNA U NIEGO TERAZ NAS CZEKA OPERACJA NIE MAM ZAUFANIA DO LEKARZY ALE JAK PIERWSZY RAZ BYLIŚMY UNIEGO BARDZO MNIE ZASKOCZYŁ MILY ZWRACAŁ SZCZEGÓLNĄ UWAGE NA ZACHOWANIE DZIECKA DOKŁADNIE POGLADAŁ A NIE JAK INNI RAZ DWA POGADALI I TO BYLO WSZYSTKO BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE JESCZCZE SĄ TACY LEKARZE JAK PAN DOKTOR

Wspaniały lekarz super fachowiec w swojej dziedzinie nic dodać nic ująć wdzięczność do końca życia DZIĘKUJE

Witam, mój synuś lezy w Klinice w Katowicach i pan dr.A.Klimczak uratował zycie synowi poprzez Bardzo ryzykowną operacje z ktorej mój syn mógł sie nie wybudzic. Lekarz godny zaufania bardzo miły i uprzejmy. Polecam Lekarza Katowice ligota.

Lekarz godny zaufania bardzo miły i uprzejmy.
Polecam Lekarza
Katowice ligota.

Lekarz z powołania. Świetny kontakt z pacjentem. Godny polecenia w 100% Najlepszy z jakim miałam do czynienia. Ważny jest pacjent nie pieniądze.

dr A. Klimczak jest godny polecenia. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, ale równiez dla rodziców zaiteresowanych stanem dziecka. cechuje go wysoka kultura i fachowe podejście do człowieka. Nigdy nie odmówił pomocy. Świetny fachowiec.

Leżeliśmy u Doktora klimczaka na oddzizle neurochirurgii. Pełen profesjonalizm połączony z empatią, szczególnie w stosunku do małego pacjenta. Świetny kontakt z rodzicami. Życzę nam wszystkim, by tacy lekarze nie wyginęli....

Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Podtrzymuje na duchu przerażonych chorobom dziecka rodziców. Nawet najgorszą diagnozę potrafi przekazać tak, żeby mieć nadzieję że będzie dobrze.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra