lekarz Andrzej Knypiński

Nie polecam. Lekarz przed wieloma laty stwierdził że mam guzy. Badanie u innego lekarza po kilku dniach wskazało zwyczajne zaburzenia miesiączkowania.

Prowadził moja pierwsza ciąze. Bylam bardzo zadowolona. Teraz jestem w drugiej ciąży i równiez ją prowadzi. Jest mily, w miarę delikatny, nigdy sie przy nim nie krępowalam, a przede wszystkim jest bardzo kompetentny. Bezbłędnie stwierdził płeć dziecka, gdy bylam w pierwszej ciąży. Polecam.

Może nie u każdego wzbudza zaufanie, ale już po pierwszej rozmowie jest OK na 5! Jedyne co niektórym nie musi się podobać (ja do nich nie należę:) to fakt, iż pan doktor jest zwolennikiem ciąż;) namawia do potomstwa, ale bardzo delikatnie!

Fantastyczny lekarz, miły, poświęca dużo czasu i uwagi, delikatny, konkretny. Polecam.

Byłam jego pacjentką od początku pierwszej ciąży.Gdy w 8 miesiącu zauważyłam,że chyba wody się sączą pojechałam do szpitala.Tam nikt tego nie stwierdził.Powiedzieli,że mi się wydaje.Gdy poszłam do doktora Knypińskiego wystarczyła mu chwila żeby stwierdzić,że to wody płodowe.Dzięki niemu mojemu dziecku nic się nie stało

Chodzę do niego od 20 lat i zawsze stawia trafne diagnozy mam do niego pełne zaufanie.

nie polecam, bylam 1 raz na poczatku ciazy i wiecej nie poszłam :***

nie polecam, bylam 1 raz na poczatku ciazy i wiecej nie poszłam :***