lekarz Andrzej Kobus

Laryngolog

Witam, Przyjeżdżam z Elblaga do pana dr .Za każdym razem trafna diagnoza.Szybko i skutecznie. Pozdrawiam Marek

Witam,

Pan doktor przyjął mnie 20.11.2019 o okolo godzinie 11. 30 w Braniewie z powodu kaszlu, który mam już bardzo długo. Zbadał mnie używając kilku metod. Jednocześnie w dzień wizyty byłam chora i przeziębiona oraz spędziłam 2,5 godziny czekając na korytarzu w kurtce z bólem głowy, uszu i gardła. Poprosiłam na aby dzień wizyty doktor wystawił mi 1 dzień zwolnienia...doktor powiedział, że "chodzi się do pracy"...Powidzialam ze zanim bym dojechala do pracy to musialabym wyjeżdżać do przychodni ponieważ nie mieszkam w Braniewie, a czekam na wizytę od 9 15. Zapytałam jeszcze raz o zwolnienie z pracy wychodząc ...odpowiedział że elektronicznie to zalatwi...do tej pory nie mam na ten dzień wystawionego zwolnienia. Mam pytanie gdzie jest to zwolnienie? Kiedy je otrzymam? Dlaczego jeszcze nie otrzymałam elektronicznie dokumentu? Czuję się oszukana i okłamana. Kto mi zaplaci za nieobecność w pracy z powodu braku usprawiedliwienia?

Świetny lekarz, konkretny fachowiec. Odpowiada na wszystkie pytania bez owijania w bawełnę. Już na pierwszej wizycie trafił z diagnozą i umówił zabieg (telefonicznie przy mnie!). Moim zdaniem dobro pacjenta jest dla niego najważniejsze. Po zabiegu w ciągu dnia przychodził kilka razy pytać o stan zdrowia. Po zabiegu również konsultacje ze szczególną dbałością o zdrowie pacjenta. Bardzo sympatyczny, otwarty i pomocny lekarz. Polecam!

Świetny lekarz, konkretny fachowiec. Odpowiada na wszystkie pytania bez
owijania w bawełnę. Już na pierwszej wizycie trafił z diagnozą i umówił
zabieg (telefonicznie przy mnie!). Moim zdaniem dobro pacjenta jest dla
niego najważniejsze. Po zabiegu w ciągu dnia przychodził kilka razy pytać o
stan zdrowia. Po zabiegu również konsultacje ze szczególną dbałością o
zdrowie pacjenta. Bardzo sympatyczny, otwarty i pomocny lekarz. Polecam!

Wybitny specjalista,od lat ten sam dla rodziny i znajomych. Ogromne doświadczenie.Nigdy sie nie zawiodlem na doktorze.

po wizycie jestem mile zaskoczona, miły i przyjazny dla dzieci, potrafi zagadać dziecko i wytłumaczyć dla rodzica,POLECAM ZDECYDOWANIE :)

Pan doktor wyleczył całą moją rodzinę.Ostatnio poleciłem znajomym.Także zadowoleni. Robert

Robert

Wybitny specjalista, wyleczy,wysłucha,doradzi-dobry psycholog. Uwielbiany przez dzieci oraz młodzież. Jadwiga

Wybitny specjalista, wyleczy,wysłucha,doradzi-dobry psycholog.
Uwielbiany przez dzieci oraz młodzież.

Jadwiga

Bardzo dobry lekarz. Szkoda, ze tylko ciężko się do niego dostać bo tylko raz w miesiącu,

Bardzo kompetentny doktor.Niezwykle szybko diagnozuje chorobę,wyrozumiały.Polecam

świetny lekarz, kompetentny, chętnie rozmawia z pacjentem polecam

świetny lekarz, kompetentny, chętnie rozmawia z pacjentem
polecam